mince
14.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Už žádné šály a ponožky! Letošní Vánoce poletí medaile s vyrytým jménem

Sdílejte článek:

Přemýšlíte o originálním dárku pro muže svého života? Nejenom partnera a manžela, ale třeba i otce, syna, vnuka či bratra? Máme pro vás tip! 
dárky pro muže to nebývá snadné. Obzvláště pro ty úspěšné, kteří si mohou pořídit, co se jim zlíbí. A ty nejdůležitější věci se stejně nedají koupit. Na pořadu dne tak je otázka, čím obdarovat někoho, kdo má vše? 
Jaký dárek má hodnotu a zároveň schopnost připomínat osobu obdarovaného či obdarované? Jeden tip na takový originální dárek bychom pro vás měli. Najdete jej na webu zlate-mince.cz 

Zlatá medaile fenoménem mužského světa

Přemýšleli jste někdy o tom darovat muži svého života zlatou medaili? Ne obyčejnou sportovní, ale skutečnou z ryzího zlata. Ta je totiž fenoménem mužského světa v pravém slova smyslu. Muži totiž od přírody rádi soutěží a každý ve skrytu duše doufá, že jednou přijde den, kdy bude po právu oceněn. A tento den může přijít právě 24. prosince. 

Za co muže ocenit? 

A za co byste měla svého muže ocenit? To musíte vědět jen vy sama. Třeba za to, že je jedničkou ve vašem životě. Nebo za to, že vás učinil šťastnou. Nebo mu medailí můžete připomenout, že ho milujete a vážíte si ho. Uvidíte, že to ocení. Rozhodně víc než košile a ponožky. 

Exkluzivní dar? Medaile

Pravá medaile z ryzího zlata totiž přesahuje hranice obyčejného dárku, ale doslova a do písmene aspiruje na titul exkluzivního daru. A ten si zaslouží významné místo. Věřte, že ji váš muž bude mít každý den na očích spolu s vědomím, že je na světě někdo, komu na něm záleží. Zlato je totiž symbolem citů, které ke svému muži či otci chováte. 

Nakupujte na zlate-mince.cz

Kde takovou medaili sehnat? Bohatou nabídku originálních medailí z ryzího zlata (ražených ze zlata nejvyšší ryzosti – 24 karátů) nabízí například Pražské mincovna. Výběr tématu, jména a výtvarného zpracování je jen na vás stejně jako částka, kterou jste ochotny do medaile investovat. Ty nejmenší zlaté slitky s motivem bohyně Fortuny stojí okolo 1500 Kč! Tak neváhejte! 

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
Zádný komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.