15.7.2013
Kategorie: Společnost

Už z nas zase robi blbce

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 15/07/2013

Tuž zhrňme si, co se stalo enem za posledni měsic. Milenka premijera cosik řekla šefovi rozvědky. Misto, aby vyhodili šefa rozvědky, zavřeli milenku. K čemu ji fčil budu dvěstětisicove odměny od svojeho milenca, za to, že dřela jak kuň? Ani milenec na tym neni dobře. Přišel o robu, přišel o milenku, přišel o fajně placeny flek a nakonec ho možna zavřu tež. Vlada, kera zadlužila republiku nejvic ve hystoryji konečně padla. A jak se dalo čekat, nastupuju lidi ještě horši. Vrcholnym pajtašem je rozpliznuty bolševicky Amaroun, keremu kdosik dal pět melounu pro nic za nic. Fuj, to by jeden blul.

 

 

Mezitim kajsik v jihočeskem zapadakově zautoči skupina několika desitek Čechu na těhotnu Češku, kera brani svoje česke děcko. Kdyby v tomto okamžiku naběhli policajti a pozatykali utočici Čechy, byl by klid. Ale policajti nenaběhli, bo měli strach a čekali na posily. V tomto okamžiku měly přijet všecky ty URNY, všeci ti tajni s obuškama, novinaři by z teho měli perličku do večernich zprav a všecko by skončilo.

 

Ale tajni nepřijeli, a novinaři měli asi svoje multykulturni pokyny a mysleli si, že se všecko ututla. Chyba. Ty blogy a jutuby, to je hrozne svinstvo, sudruzi. S tym byste měli cosik zrobit, jinak se vam to vymkne z ruky. Podrobny popis situace je tady.

 

Bohužel se zda, že synkum nahoře nedochazi, o co jde. A tak se z naštvanych lidi Budějic robi extremisti, tajni policajti bez označeni (porušeni zakona o Policii?) mlati ty, keři si je ze svojich dani plati a nakonec to jde tak daleko, že se policajti mlati mezi sebu, bo nakonec to tak vypada, že tajni dostali přikaz provokovat, a černe těžkooděnce o tom nikdo neinformoval.

 

A furt je jim to malo. Misto teho, aby přiznali chybu, snaži se z lidi robit blbce. Na zaběrach, kere dokumentuju policejni zhovadilost a kere už viděla pulka republiky, je vidět, jak policajti prohodi bezbrannu děvuchu dvarazy dřevěnym plotkem, plot kavarny pak nesmyslně zdemoluju, synka v maskačove bundě, kery děvuchu zvednul a nikomu nic nezrobil ztluču jak psa a odřu mu pysk o zem, a vyfackaju Švejka na vuzku, z kereho pak zrobi vinika cele operace.

 

 

Na cely incident už musel reagovat Policejni denik. Take perly bych nevymyslel ani ja, ani sudruh Kojzar: 

Policisté vozíčkáře vyzvali, aby opustil prostor. Policisté dokonce muži chtěli pomoct, aby odjel bez problémů. Vozíčkáři v tu chvíli něco upadlo, jeden z policistů se sehnul k zemi, aby muži věc podal. V tu chvíli však vozíčkář nohou kopl tohoto policistu do oblasti obličeje. Tento vozíčkář je podezřelý z trestného činu násilí proti úřední osobě.

 

Fajne, že? Připomina mi to ten nesmysl o Karkulce, bo vlk chtěl tež pomahat a chranit. Tuž když už synci z Policejniho deniku začali komunykovat, tady maju dalši seznam temat:

– když je agresorem Švejk, proč zatkli chlopa v maskačove bundě, kery nic nezrobil a proč musel ryt držkou v zemi?

– proč je Švejk misto zadrženi docela obyčejně zfackovany štyrma černokněžnikama?

– proč bezduvodně zdemolovali plot kavarny?

– proč prohodili dvarazy děvuchu dřevěnym plotem?

– cely zasah točil černokněžnik v druhe lajně. Dokažete uveřejnit delši než třisekundove video z celeho incidentu? Nebo to nejdřiv potřebujete sestřihat?

 

A mimochodem – než si furt vymyšlat lži, nebylo by lepši řict – sorry, přehnali zme to, agresivni černokněžnik bude potrestany 3% sniženim platu a přiště si dame pozor?

Anebo si date pozor, aby vas už nikdy nikdo nenatačal?

 

 

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, hostinec U Kalicha

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.