15.7.2013
Kategorie: Společnost

Už z nas zase robi blbce

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 15/07/2013

Tuž zhrňme si, co se stalo enem za posledni měsic. Milenka premijera cosik řekla šefovi rozvědky. Misto, aby vyhodili šefa rozvědky, zavřeli milenku. K čemu ji fčil budu dvěstětisicove odměny od svojeho milenca, za to, že dřela jak kuň? Ani milenec na tym neni dobře. Přišel o robu, přišel o milenku, přišel o fajně placeny flek a nakonec ho možna zavřu tež. Vlada, kera zadlužila republiku nejvic ve hystoryji konečně padla. A jak se dalo čekat, nastupuju lidi ještě horši. Vrcholnym pajtašem je rozpliznuty bolševicky Amaroun, keremu kdosik dal pět melounu pro nic za nic. Fuj, to by jeden blul.

 

 

Mezitim kajsik v jihočeskem zapadakově zautoči skupina několika desitek Čechu na těhotnu Češku, kera brani svoje česke děcko. Kdyby v tomto okamžiku naběhli policajti a pozatykali utočici Čechy, byl by klid. Ale policajti nenaběhli, bo měli strach a čekali na posily. V tomto okamžiku měly přijet všecky ty URNY, všeci ti tajni s obuškama, novinaři by z teho měli perličku do večernich zprav a všecko by skončilo.

 

Ale tajni nepřijeli, a novinaři měli asi svoje multykulturni pokyny a mysleli si, že se všecko ututla. Chyba. Ty blogy a jutuby, to je hrozne svinstvo, sudruzi. S tym byste měli cosik zrobit, jinak se vam to vymkne z ruky. Podrobny popis situace je tady.

 

Bohužel se zda, že synkum nahoře nedochazi, o co jde. A tak se z naštvanych lidi Budějic robi extremisti, tajni policajti bez označeni (porušeni zakona o Policii?) mlati ty, keři si je ze svojich dani plati a nakonec to jde tak daleko, že se policajti mlati mezi sebu, bo nakonec to tak vypada, že tajni dostali přikaz provokovat, a černe těžkooděnce o tom nikdo neinformoval.

 

A furt je jim to malo. Misto teho, aby přiznali chybu, snaži se z lidi robit blbce. Na zaběrach, kere dokumentuju policejni zhovadilost a kere už viděla pulka republiky, je vidět, jak policajti prohodi bezbrannu děvuchu dvarazy dřevěnym plotkem, plot kavarny pak nesmyslně zdemoluju, synka v maskačove bundě, kery děvuchu zvednul a nikomu nic nezrobil ztluču jak psa a odřu mu pysk o zem, a vyfackaju Švejka na vuzku, z kereho pak zrobi vinika cele operace.

 

 

Na cely incident už musel reagovat Policejni denik. Take perly bych nevymyslel ani ja, ani sudruh Kojzar: 

Policisté vozíčkáře vyzvali, aby opustil prostor. Policisté dokonce muži chtěli pomoct, aby odjel bez problémů. Vozíčkáři v tu chvíli něco upadlo, jeden z policistů se sehnul k zemi, aby muži věc podal. V tu chvíli však vozíčkář nohou kopl tohoto policistu do oblasti obličeje. Tento vozíčkář je podezřelý z trestného činu násilí proti úřední osobě.

 

Fajne, že? Připomina mi to ten nesmysl o Karkulce, bo vlk chtěl tež pomahat a chranit. Tuž když už synci z Policejniho deniku začali komunykovat, tady maju dalši seznam temat:

– když je agresorem Švejk, proč zatkli chlopa v maskačove bundě, kery nic nezrobil a proč musel ryt držkou v zemi?

– proč je Švejk misto zadrženi docela obyčejně zfackovany štyrma černokněžnikama?

– proč bezduvodně zdemolovali plot kavarny?

– proč prohodili dvarazy děvuchu dřevěnym plotem?

– cely zasah točil černokněžnik v druhe lajně. Dokažete uveřejnit delši než třisekundove video z celeho incidentu? Nebo to nejdřiv potřebujete sestřihat?

 

A mimochodem – než si furt vymyšlat lži, nebylo by lepši řict – sorry, přehnali zme to, agresivni černokněžnik bude potrestany 3% sniženim platu a přiště si dame pozor?

Anebo si date pozor, aby vas už nikdy nikdo nenatačal?

 

 

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, hostinec U Kalicha

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč

Celkem za měsíc: 8 369,00 Kč
Vybráno 23.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.