15.7.2013
Kategorie: Společnost

Už z nas zase robi blbce

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 15/07/2013

Tuž zhrňme si, co se stalo enem za posledni měsic. Milenka premijera cosik řekla šefovi rozvědky. Misto, aby vyhodili šefa rozvědky, zavřeli milenku. K čemu ji fčil budu dvěstětisicove odměny od svojeho milenca, za to, že dřela jak kuň? Ani milenec na tym neni dobře. Přišel o robu, přišel o milenku, přišel o fajně placeny flek a nakonec ho možna zavřu tež. Vlada, kera zadlužila republiku nejvic ve hystoryji konečně padla. A jak se dalo čekat, nastupuju lidi ještě horši. Vrcholnym pajtašem je rozpliznuty bolševicky Amaroun, keremu kdosik dal pět melounu pro nic za nic. Fuj, to by jeden blul.

 

 

Mezitim kajsik v jihočeskem zapadakově zautoči skupina několika desitek Čechu na těhotnu Češku, kera brani svoje česke děcko. Kdyby v tomto okamžiku naběhli policajti a pozatykali utočici Čechy, byl by klid. Ale policajti nenaběhli, bo měli strach a čekali na posily. V tomto okamžiku měly přijet všecky ty URNY, všeci ti tajni s obuškama, novinaři by z teho měli perličku do večernich zprav a všecko by skončilo.

 

Ale tajni nepřijeli, a novinaři měli asi svoje multykulturni pokyny a mysleli si, že se všecko ututla. Chyba. Ty blogy a jutuby, to je hrozne svinstvo, sudruzi. S tym byste měli cosik zrobit, jinak se vam to vymkne z ruky. Podrobny popis situace je tady.

 

Bohužel se zda, že synkum nahoře nedochazi, o co jde. A tak se z naštvanych lidi Budějic robi extremisti, tajni policajti bez označeni (porušeni zakona o Policii?) mlati ty, keři si je ze svojich dani plati a nakonec to jde tak daleko, že se policajti mlati mezi sebu, bo nakonec to tak vypada, že tajni dostali přikaz provokovat, a černe těžkooděnce o tom nikdo neinformoval.

 

A furt je jim to malo. Misto teho, aby přiznali chybu, snaži se z lidi robit blbce. Na zaběrach, kere dokumentuju policejni zhovadilost a kere už viděla pulka republiky, je vidět, jak policajti prohodi bezbrannu děvuchu dvarazy dřevěnym plotkem, plot kavarny pak nesmyslně zdemoluju, synka v maskačove bundě, kery děvuchu zvednul a nikomu nic nezrobil ztluču jak psa a odřu mu pysk o zem, a vyfackaju Švejka na vuzku, z kereho pak zrobi vinika cele operace.

 

 

Na cely incident už musel reagovat Policejni denik. Take perly bych nevymyslel ani ja, ani sudruh Kojzar: 

Policisté vozíčkáře vyzvali, aby opustil prostor. Policisté dokonce muži chtěli pomoct, aby odjel bez problémů. Vozíčkáři v tu chvíli něco upadlo, jeden z policistů se sehnul k zemi, aby muži věc podal. V tu chvíli však vozíčkář nohou kopl tohoto policistu do oblasti obličeje. Tento vozíčkář je podezřelý z trestného činu násilí proti úřední osobě.

 

Fajne, že? Připomina mi to ten nesmysl o Karkulce, bo vlk chtěl tež pomahat a chranit. Tuž když už synci z Policejniho deniku začali komunykovat, tady maju dalši seznam temat:

– když je agresorem Švejk, proč zatkli chlopa v maskačove bundě, kery nic nezrobil a proč musel ryt držkou v zemi?

– proč je Švejk misto zadrženi docela obyčejně zfackovany štyrma černokněžnikama?

– proč bezduvodně zdemolovali plot kavarny?

– proč prohodili dvarazy děvuchu dřevěnym plotem?

– cely zasah točil černokněžnik v druhe lajně. Dokažete uveřejnit delši než třisekundove video z celeho incidentu? Nebo to nejdřiv potřebujete sestřihat?

 

A mimochodem – než si furt vymyšlat lži, nebylo by lepši řict – sorry, přehnali zme to, agresivni černokněžnik bude potrestany 3% sniženim platu a přiště si dame pozor?

Anebo si date pozor, aby vas už nikdy nikdo nenatačal?

 

 

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, hostinec U Kalicha

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 24 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.