Beze jména
26.11.2018
Kategorie: Společnost

Už to z nich leze

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Určitě jste si povšimli, jak v poslední době přibývá „odmítačů” Globálního paktu OSN o migraci. Naposled včera, v neděli, se přidalo sousední Slovensko, a tak je už konečně V 4 zase kompletní a jednotná. Ovšem kromě nás, tradičních „východních” potížistů, se proti onomu Paktu stihlo mezitím postavit i Rakousko, Bulharsko, Estonsko, v minulém týdnu Izrael a z těch opravdu těžkých vah také Spojené státy a Austrálie.

Vztek „šmejdů” kteří tu boudu na nás šili, nezná mezí. Zkuste se vcítit. Na poslední chvíli, když už to skoro klaplo… Teď, těsně před finále, se část zhypnotizovaných ovcí probouzí, začíná střečkovat a jedna po druhé vyvlékají hlavu z nasazené oprátky! No nekleplo by vás?

V tom vzteku se nádherně odkopávají. Kanaďanka Louise Arbour komisařka (jak povědomě to pamětníkům zní)  OSN pro lidská práva prohlásila toto: „Iniciativa pro vytvoření paktu vyšla koncem roku 2015 z Evropy, a to po propuknutí evropské krize s migranty.  EÚ se tehdy obrátila na OSN ve věci migračních proudů, které se stali chaotickými, nekontrolovatelnými a nebezpečnými.” A je šídlo z pytle venku.

Kdo je vlastně tahle neznámá paní? Louise Arbour je Kanaďanka, právnička, dlouhodobě se angažující ve věci globalismu. Na veledůležitém bitevním poli „lidských práv”. Vypracovala se na  místopředsedkyni Sdružení pro kanadské občanské svobody a v roce 1987 byla jmenována do Nejvyššího soudu v Ontariu. Jako zkušená právní aktivistka, pak byla, v roce 1996, nominována  do Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii. Soudu, který měl za úkol potrestat Srby, co měli tu drzost bránit roztahování agresivního islámu po Balkáně. Druhým, neméně důležitým úkolem tohoto soudu, bylo ukázat Srby jako jedinou příčinu občanské války a tím ospravedlnit NATO, i s jeho bombardováním, jako mírotvůrce a zachránce demokracie na Balkáně. Podařilo se.

Louise Arbour byla žalobkyní srbského prezidenta Slobodana Miloševiče, kterého obvinila z válečných zločinů. Obvinila také Milana Milutinoviće, prezidenta Republiky Srbsko, Nikolu Šainoviće, místopředsedu vlády Svazové republiky Jugoslávie, Dragoljuba Ojdaniće, náčelníka generálního štábu ozbrojených sil Svazové republiky Jugoslávie a Vlajka Stojiljkoviće, ministra vnitřních záležitostí Republiky Srbsko.

A když byl „problém” vzpurných Srbů vyřešen, postoupila výše. Do OSN. Mezi sobě podobné aktivisty, šíbry a apoštoly „jednoho lidstva”, „všelidských hodnot” a shora řízené globalizace.  Mezi lidi, co preferují rozhodování o nás bez nás, pochopitelně pro naše dobro. Takže zpět k její podivné obhajobě „Paktu”.

„Iniciativa vyšla koncem roku 2015 z Evropy”. Konečně to máme černé na bílém. Žádná konspirační teorie. A všichni tak nějak tušíme, od koho ta asi tak vzešlo…  Ze všeho nejvíc to připomíná postup vyděšené družinářky, která běží žalovat k panu řediteli s tím, že už na ty lumpy přestává stačit. Že se jí ta děcka bouří a ona už je brzy nedokáže zvládnout. A jestli by tedy pan ředitel nebyl tak laskavý a nepřišel na způsob, jak na ně….

Ostatně i samotná družinářka už také, v zoufalství, odložila jak rukavičky, tak i Komenského příručky o škole hrou a uchopila rákosku. „Národní státy by měly být připraveny vzdát se suverenity” prohlásila před pár dny natvrdo (zde).  A pak taky něco o tom, že přijetí “Paktu” je nezbytné. Ohne eine Alternative…. 

Ano, ano, čas tlačí. Masky padají, protože hra jde do finále. Blíží se nové rozdávání karet v Europarlamentu a úkol, zničit Evropu, nejenže nebyl splněn, ale čím dál více se zadrhává.

Alespoň už konečně syrově a bez příkras vidíme, s kým máme tu čest…

vylicil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 39 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (55 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.