Beze jména
26.11.2018
Kategorie: Společnost

Už to z nich leze

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Určitě jste si povšimli, jak v poslední době přibývá „odmítačů” Globálního paktu OSN o migraci. Naposled včera, v neděli, se přidalo sousední Slovensko, a tak je už konečně V 4 zase kompletní a jednotná. Ovšem kromě nás, tradičních „východních” potížistů, se proti onomu Paktu stihlo mezitím postavit i Rakousko, Bulharsko, Estonsko, v minulém týdnu Izrael a z těch opravdu těžkých vah také Spojené státy a Austrálie.

Vztek „šmejdů” kteří tu boudu na nás šili, nezná mezí. Zkuste se vcítit. Na poslední chvíli, když už to skoro klaplo… Teď, těsně před finále, se část zhypnotizovaných ovcí probouzí, začíná střečkovat a jedna po druhé vyvlékají hlavu z nasazené oprátky! No nekleplo by vás?

V tom vzteku se nádherně odkopávají. Kanaďanka Louise Arbour komisařka (jak povědomě to pamětníkům zní)  OSN pro lidská práva prohlásila toto: „Iniciativa pro vytvoření paktu vyšla koncem roku 2015 z Evropy, a to po propuknutí evropské krize s migranty.  EÚ se tehdy obrátila na OSN ve věci migračních proudů, které se stali chaotickými, nekontrolovatelnými a nebezpečnými.” A je šídlo z pytle venku.

Kdo je vlastně tahle neznámá paní? Louise Arbour je Kanaďanka, právnička, dlouhodobě se angažující ve věci globalismu. Na veledůležitém bitevním poli „lidských práv”. Vypracovala se na  místopředsedkyni Sdružení pro kanadské občanské svobody a v roce 1987 byla jmenována do Nejvyššího soudu v Ontariu. Jako zkušená právní aktivistka, pak byla, v roce 1996, nominována  do Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii. Soudu, který měl za úkol potrestat Srby, co měli tu drzost bránit roztahování agresivního islámu po Balkáně. Druhým, neméně důležitým úkolem tohoto soudu, bylo ukázat Srby jako jedinou příčinu občanské války a tím ospravedlnit NATO, i s jeho bombardováním, jako mírotvůrce a zachránce demokracie na Balkáně. Podařilo se.

Louise Arbour byla žalobkyní srbského prezidenta Slobodana Miloševiče, kterého obvinila z válečných zločinů. Obvinila také Milana Milutinoviće, prezidenta Republiky Srbsko, Nikolu Šainoviće, místopředsedu vlády Svazové republiky Jugoslávie, Dragoljuba Ojdaniće, náčelníka generálního štábu ozbrojených sil Svazové republiky Jugoslávie a Vlajka Stojiljkoviće, ministra vnitřních záležitostí Republiky Srbsko.

A když byl „problém” vzpurných Srbů vyřešen, postoupila výše. Do OSN. Mezi sobě podobné aktivisty, šíbry a apoštoly „jednoho lidstva”, „všelidských hodnot” a shora řízené globalizace.  Mezi lidi, co preferují rozhodování o nás bez nás, pochopitelně pro naše dobro. Takže zpět k její podivné obhajobě „Paktu”.

„Iniciativa vyšla koncem roku 2015 z Evropy”. Konečně to máme černé na bílém. Žádná konspirační teorie. A všichni tak nějak tušíme, od koho ta asi tak vzešlo…  Ze všeho nejvíc to připomíná postup vyděšené družinářky, která běží žalovat k panu řediteli s tím, že už na ty lumpy přestává stačit. Že se jí ta děcka bouří a ona už je brzy nedokáže zvládnout. A jestli by tedy pan ředitel nebyl tak laskavý a nepřišel na způsob, jak na ně….

Ostatně i samotná družinářka už také, v zoufalství, odložila jak rukavičky, tak i Komenského příručky o škole hrou a uchopila rákosku. „Národní státy by měly být připraveny vzdát se suverenity” prohlásila před pár dny natvrdo (zde).  A pak taky něco o tom, že přijetí “Paktu” je nezbytné. Ohne eine Alternative…. 

Ano, ano, čas tlačí. Masky padají, protože hra jde do finále. Blíží se nové rozdávání karet v Europarlamentu a úkol, zničit Evropu, nejenže nebyl splněn, ale čím dál více se zadrhává.

Alespoň už konečně syrově a bez příkras vidíme, s kým máme tu čest…

vylicil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 12 877,- Kč
Vybráno 36.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 131 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (55 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...