SPOLDLUH
8.1.2021
Kategorie: Ekonomika

Už to přerostlo únosnou mez, je třeba se vzepřít

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmaly… tomu nástupu fašismu nejen v Čechách. Té buzerace, ovládání, omezování, cenzury, likvidace ekonomiky je už příliš, je to přes čáru. Proevropských levicových sluníček přijde na demošku 200 000, ale pokud je demonstrace proti EU, proti omezování svobody, proti cenzuře, přijde pár stovek, ostatním je jedno, co se děje. To nechápu, přece většina národa nejsou poslušné ovce.

Lidé si myslí, že se mají dobře a nechápou, i když žijí na dluh, nechápu, že do EU budeme odvádět mnohem víc než dostávat a platit dluhy ostatních zemí z daní nás všech. Předluženost státu může vést ke zdanění vkladů a majetků, nebo dokonce k měnové reformě. Vláda nám bere polovinu našich platů.

Ostatní kasíruje na DPH, spotřební dani a dalších daní. Zdaňuje již jednou zdaněné příjmy, trestá ty, kteří spoří, pořizují majetek, investují. Vláda trestá pracovité, schopné a zodpovědné. Likviduje základ ekonomiky a životaschopnosti tohoto státu – živnostníky. Státní zaměstnanec má 100% mzdy a pracuje home office, ale hostinský, kadeřnice a další tohle privilegium nemají.

Stoupá množství mnohdy protiústavních a protiprávních nařízení, dramaticky narůstá administrativa zejména o kontrolní šváby, kteří nám za chvíli budou vážit naše lejna a dělat jejich rozbory, zda si nežijeme nad poměry. Naše zpolitizované školství „vyrábí“ z našich dětí zmanipulované levicové prounijní voliče.

Vláda realizuje naprosto nekoncepční a neúčinná opatření proti Covidu, jejich neúspěch pak svádí na nezodpovědnost lidí. Zavřela restaurace, přitom je prokázáno, že se v nich nakazí nejméně lidí. Naše školství je nejen zpolitizováno, ale i doslova zdevastováno. Úroveň vzdělání klesá, za chvíli snad zruší i maturity a místo toho budou studenti dostávat potvrzení o studiu, bez ohledu na kvalitu vědomostí.

Komerční media jsou ovládána, informují tendenčně, po proudu. Stejně tak naše veřejnoprávní ČT, která zamlčuje, překrucuje a lže, jako by byla také ovládána soukromým zájmovým subjektem. Historie je ve filmech znásilňována tak, že anglická královna či Achiles jsou černoši, dvorní dámy vietnamky, tajemník je zase Gay, nebo přinejmenším muslim, už jen čekám, kdy se objeví pedofil.

Takzvané pochody hrdosti jsou podporovány i finančně vládou či městy, a přitom jde o propagaci homosexualismu a netradičních sexuálních praktik, ale normální gaye a lesbičky tyto aktivity jen poškozují. Prosazují se sňatky homosexuálů a gayadopce dětí, přestože nemohou založit klasickou rodinu a právo na adopci dítěte nemá nikdo – ani homosexuál, ani heterosexuál.

Odstraňují se sochy, jako by to mohlo změnit fakta a historii. Svět (i Papež) líbá nohy narkomanům, vrahům, rabovačům a žhářům. Právo přestalo být cestou ke spravedlnosti a stalo se nástrojem moci, postihování a ovládání nepohodlných lidí. Rovnost před soudem dávno neexistuje. Dotovaná ekologie se stala výnosným byznysem, který přináší miliardové zisky a životnímu prostředí v konečném důsledku škodí.

Elity nenápadně salámovou metodou nastolují fašismus. Kdo půjde po proudu, bude na tom lépe než ten, kdo nebude mlčet a vzepře se stávající zlovůli. Jsou ovládána komerční i státní média, která rozhodují volby a ovlivňují populaci a ta skutečně nezávislá jsou likvidována. Sociální sítě jsou nástrojem ovládání myšlení a názorů lidí, ale i jejich monitorování.

Plánuje se plošné sledování pohybu vozidel i lidí, omezování maximální rychlosti tak, že pokud před nehodou, nebo pro rychlou cestu k lékaři budete potřebovat přidat plyn i za cenu postihu, systém to nedovolí. Plánuje se čipování lidí i likvidace papírových peněz tak, aby oni mohli sledovat co kupujeme a zač utrácíme a podle toho do nás nejen hustit reklamu, ale aby nás mohli v případě naší neposlušnosti i ekonomicky zlikvidovat blokací platební karty – to je cíl, to je důvod snah o zrušení papírových peněz.

Prosazuje se rádoby rovnostářství ve prospěch slabších a neschopnějších, prosazuje se inkluze, která nepomáhá postiženým, ale blokuje chytré v dalším vzdělání, takže se cíleně snižuje inteligence a vzdělanost našich dětí, aby byly následně lépe ovladatelné. Rádoby demokratické volby se snaží nahradit anarchie ulice a pokud se jí to nepodaří, tak se prostě volby zfalšují a už se to ani nijak nezakrývá.

Naše apatie připravuje peklo pro naše děti a vnuky a žene je do dluhové spirály, kdy nakonec budou státu odvádět třeba 80% daní ze mzdy. Žene naše děti do až slepé poslušnosti. O nás už tolik nejde, o naše děti ano. Našim dětem chtějí vzít naši krásnou a svobodnou zemi a ovládat ji. Je třeba se probrat, je třeba, aby český lev přestal spát a zařval a postavil se této zlovůli. Lidé prosím, nepodceňujte to, co píšu. Týká se to vás všech, vašich dětí i vnoučat.

Pokud se těmto zvěrstvům nepostavíme, pokud se nepostavíme nastupující fašizaci, oni nás ovládnout a pak už bude pozdě, pak už nebude jak se vzepřít, snad jen cestou občanské války.

Prosím, postavme se tomu, co se děje. Je třeba, aby český lev přestal spát a zařval.  A když to nepomůže….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 332 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)