migrants-italia-850x550CERNOSI

Už se to zase rozjíždí

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilZ Německa přišla zpráva, že v docích spolkové země Meklenbursko-Přední Pomořansko finišují přípravy ke spuštění dalšího „záchranného plavidla” pro Středozemní moře. Má se jmenovat Sea-Watch 4 a nebude to žádný drobeček. Loď, vznikající přebudováním výzkumného plavidla z roku 1976 je přes 60 metrů dlouhá a 11 metrů široká. Na palubě má nést dva rychlé čluny pro záchranu „lidí z potápějících se člunů”. A my všichni už bohužel dobře víme, koho tím majitel plavidla myslí.

Oním majitelem je německá nezisková organizace Sea-Eye. Do nákupu a úprav plavidla zatím vrazila (cestou dalšího humanitárního spolku, nazvaného United4Rescue), pěkných, v přepočtu na naši měnu, 13 milionů Kč. Pro pracujícího člověka nepředstavitelné peníze, pro elity, ovládající svět jen zanedbatelné drobné na úrovni spropitného…

Za normálních okolností by věc nestála za zmínku. Takových lodí už ve Středozemním moři operuje okolo deseti a jedna další navíc tu migrační situaci zásadním způsobem ovlivnit nemůže. Ale okolnosti, bohužel zejména ty politické, v poslední době normální nejsou. Při pohledu do Spojených států může leckoho s mrazením v zádech napadnout, jestlipak Sea watch 4 není první vlaštovkou. Takovým prvním vzdáleným zašuměním další migrační vlny. Nebo spíše tsunami.

Proč zrovna při pohledu do Spojených států? Inu proto, že se právě zde, okolo „medii korunovaného vítěze voleb”, Joe Bidena, se začínají objevovat velice znepokojivé signály. Tak třeba před pár dny měl „blahopřejný” hovor s papežem Františkem. Bidenův tým uvedl, že spolu hovořili spolupráci na otázkách, jako je změna klimatu, chudoba a imigrace. Joe Biden prý řekl papeži: „…že by rád spolupracoval na podpoře sdílené víry v důstojnost a rovnost celého lidstva v otázkách péče o marginalizované a chudé, řešení problému krize změny klimatu a přijetí a integrace přistěhovalců.” Co si pod tím máme představovat už po zkušenostech s oběma pány, bohužel víme.

U Joe Bidena je to jen potvrzení dlouhodobého trendu. Už v průběhu vrcholící presidentské kampaně přinesl Washington Times  zprávu, že „…demokratický kandidát na prezidenta Joseph R. Biden se rozhodl, že udělí občanská práva 11 milionům nelegálních přistěhovalců a úplné zruší tvrdou hraniční politiku prezidenta Trumpa”. K tomu pak přidá zákazy deportací zločinců, ochranu a navrch ještě volební právo pro tyto „obohacovatele” USA….

To a mnohem víc má ve svém (nebo spíše levou frakcí Demokratů psaném) volebním programu, v kapitole imigrace. Podívejte se. Je to dlouhý dokument, z něhož se vám bude obracet žaludek. Základní myšlenku celého pamfletu asi nejlépe vystihuje tato věta z úvodu: „Imigrace je nezbytná pro to, kým jsme jako národ, naše základní hodnoty a naše aspirace na naši budoucnost.” Poté následuje nepřeberná směsice bodů, předstihujících se vzájemně v nabídkách, čem a jak se všem cizím, ilegálním, jiným a odlišným vyjde vstříc.

Zvláštní kapitolka je pak věnovaná tvrdému a totálnímu odmítnutí Trumpova zákazu imigrace (a zčásti i prostého cestování) z muslimských zemí do USA. „Protimuslimská zaujatost Trumpovy administrativy poškozuje naši ekonomiku, pošlapává naše hodnoty a může sloužit jako silný nástroj náboru teroristů. Zákaz vstupu muslimů do země je morálně špatný a neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že zvyšuje bezpečnost našeho národa. Jde o další zneužití moci Trumpovou administrativou, jehož cílem je šikanovat především černé a hnědé přistěhovalce. President Biden okamžitě zruší tyto „protimuslimské zákazy”.

V podstatě tu jde o vlhký sen nejtvrdších multikulturalistů, doufajících, že nedohledné davy černých, hnědých a hlavně totálně „jiných” imigrantů se už konečně svobodně přeženou přes hranici a převálcují USA. A že toho posledního hnusného bílého muže utlučou čepicemi ještě za jejich života.

Nebezpečí, že si s takovouto americkou administrativou budou multikulturní elity EU velice rozumět, je bohužel více než zřejmé. A že tedy, jako polity živou vodou, radostně a s novou chutí přistoupí k pozastavenému dílu. Znovu zatlačí na dovoz dalších „obohacovatelů”, urychlí dopravníkový pás přes Středozemní moře a samozřejmě, logicky,  dále utuží represi domorodých Evropanů.  Pokud jim do toho Trump ještě na poslední chvíli nehodí granát soudního přezkoumání voleb.

Zatím se však ale zdá, jako by se od hrobu nebožtíka Kalergiho nesl tichý smích a šustivé mnutí kostlivých rukou….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 311 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)