svetspolglobal
5.12.2021
Kategorie: Společnost

Už se bojuje na více světových frontách

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMédia se opět předvedla ve své nahotě. Jak ta rakouská, tak i jiná evropská včetně našich oznámila demonstraci ve Vídni jako čtyřicetitisícovou, při níž policisté byli nuceni vystoupit proti agresivním účastníkům a použít plynové granáty a další podobné prostředky. To už tu bylo při poslední akci, jenže se objevila autentická videa. Na prvním došlo ke střetu policistů s příslušníky rakouské odnože Antify, tedy agresivních mladých levičáků, kteří za prezidenta Trumpa v USA patřili na listinu teroristických organizací a v Německu napadají pravicové politiky z AfD. Pirát Bartoš by mohl povídat, s Antifou názorově splývá a účastnil se jejích akcí.

Druhé záběry ukázaly situaci, při které si policisté připravili kouřovou pyrotechniku a jako provokaci ji hodili do davu demonstrantů, ten ji pouze vrátil zpět do klubka policistů natáčených kamerami pozvaných televizních štábů. Mezitím jiní policisté v civilu i v uniformách se sundanými přilbami podpořili demonstranty. To bylo těsně po vyhlášení již minulého premiéra Schallenberga o zavedení povinného očkování. A protože se sice premiéři opět vyměnili, jeden ze dvou posledních expremiérů Kurz dokonce opustil politiku úplně, ale o povinné vakcinaci se mluvit nepřestalo, Vídeň opět zaplavilo až půlmilion nespokojených Rakušanů odmítajících další diktát farmaceutických koncernů spojených s politickými evropskými elitami. Dnes se dají očekávat podobné akce i v jiných rakouských městech. Ještě větší demonstrace probíhají v Austrálii, která se přiblížila k návratu zpět ke svobodě, kterou byl tento světadíl proslulým. Média pokračují v překrucování faktů a stále jedou agendu Pharmy, ovšem už i v ní to vře. Pfizer údajně vytváří tlak na ostatní, o čemž může hovořit Johnson&Johnson, jehož jednorázová vakcína nepracující na principu mRNA je postupně potlačovaná, byť ji plno lidí považovalo za jediné řešení a cestu k získání covidpasu. Její platnost úředníci, nikoliv lékaři, omezili na 2-3 měsíce. Naštěstí mnohým lidem již došlo, že se stali obětí nekonečného experimentu.

Zástupkyně švýcarské farmaceutické společnosti Aletheia Kathi Schepiová vystoupila před kamerou a vypustila velmi zásadní projev týkající se vakcinace. Velmi přesvědčivě a klidně vyjmenovala důvody, pro které je nemožno považovat pseudovakcíny za vhodné k boji proti jakýmkoliv virózám covid nevyjímaje a sdělila světu i rizika, o nichž se sice ví a skrytě hovoří, ovšem média a vládní politici včetně svých poskoků v bílých pláštích je odmítají přiznat. Vysvětlila problematiku fungování mRNA vakcín a vyslovila podiv nad tím, jakým způsobem je s nimi po velmi krátké existenci nakládáno. Zároveň uvedla skutečnost, kterou je používání placeba a reálných vakcín s předurčenými účinky, přičemž objekty experimentu jste vy, kteří jste podepsali informovaný souhlas. O tomto způsobu zneužívání lidstva hovoříme již dlouho, paní doktorka to vše podložila čísly. Zmínila se i o ivermectinu a dalších lécích a pozastavila se nad jejich přemístěním mimo dosah pacientů. Začal boj uvnitř farmaceutického průmyslu, kde naštěstí zůstali lidé, pro které je etika a zájem o lidské zdraví stále prioritou. Odkaz na video přikládáme níže a snad nebude odstraněno. A věřte, že stojí za to si ho pustit. 15 minut zásadních údajů s českým strojovým překladem. Pokud Vás ani toto nepřesvědčí, pak jste ztraceni a nemá cenu nadále pokračovat v předávání dalších informací o nepřípustnosti pokračování ve stávajícím přístupu ke covidu. Odkaz si zkopírujte a vložte rovnou do hlavičky.

  • www.facebook.com/petr.andel.90/videos/609573426946768

K tzv. antivaxerům se přidává i část lékařů i zdravotnického personálu a vystupují veřejně nejen v nesouladu s Českou lékařskou komorou vedenou Kubkem, který se cítí být ohrožený částí veřejnosti (oprávněně za své působení v době covidové), ale i v rozporu s poradní vládní sešlostí složené z kolaborantů s farmaceutickými koncerny prodávajícími státům smrtící mixy. Tito lékaři se na rozdíl od populizátorů vakcinace a ,,péčí o covidové pacienty unavených“ představitelů nemocničních mafií spolupracujících s tou covidovou staví na odpor, schází se a veřejně se vyjadřují k fabulacím pouštěných médii a jejich zaplacenými prodavači strachu mezi lidi. Už jen to, že stejný vakcinační scénář běží ve všech státech, by mělo být podezřelé. Lékaři se probouzí, bohužel i oni jsou rozděleni. Jedni z nějakého důvodu jedou nadále dle instrukcí a plánu, druzí se vrací ke smyslu Hippokratovy přísahy a odmítají se nadále nechat zneužívat pandemickými amatéry z vlády a jejího okolí. Těmto lékařům děkujeme.

A protože jsme začali hovořit o více frontách, tou další je dění kolem přesunujících se armád. O tom, že se něco děje a stále častěji se hovoří o možném konfliktu mezi NATO a Ruskou federací podpořenou Běloruskem, není pochyb. Vladimír Putin je vybarvován v černých barvách, a přestože se Rusové na rozdíl od Američanů pohybují na vlastním území, jsou to oni, kdo je označován za agresora. Strach ukrajinského prezidenta už je ukázkou hysterie, nicméně lze si domyslet, že je oprávněný, protože se k nám nedostává vše, co by reálně popisovalo dění na tomto kusu Evropy. Doufejme, že egoističtí vůdci NATO pragmaticky posoudí své možnosti a přestanou rýpat do ruského medvěda. Jeho probuzení by mohlo skončit katastrofou. Navíc je třeba si uvědomit, že díky našim hloupým politikům a zaprodaným tajným službám patříme v Moskvě na černou listinu a let rakety z ruského území k nám trvá pár minut.

Nakonec si tedy musíme připustit, že jsme ohroženi z více stran. Přidejme ještě tu ekonomickou. Merkelová sice opustila politiku (aspoň oficiálně), ale její nástupci ve své ideologické zaslepenosti připravují pro Evropu peklo po všech stránkách. Očekávejme vyhrocení situace v mnoha směrech a nečekejme, že se cokoliv vrátí do starých kolejí. Je třeba se pospojovat vzepřít se připravované ekodiktatuře, nenávisti k Rusku a podřízenosti Bruselu a Berlínu. V samotné Evropské unii už je plno změn tlačeno pouhou silou, nikoliv spojováno s nadšením pro ně. Postupně se bude šířit nespokojenost, chudoba, nedostatek. Nižší a kdysi střední třída splyne v jednu. Výhodou toho je nárůst nespokojenosti a možnost zvýšit údernou sílu davu. Naopak výrazné chudnutí může být strůjcem anarchie, díky níž přijdeme o bezpečnost a řadu morálních hodnot. Štěstí přeje připraveným, otázkou je, jak se na to správně nachystat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 740 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)