pandemic-4933793SPOLVIR
18.5.2021
Kategorie: Společnost

Už probíhá šikana ve jménu dobra

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝCeloevropský tlak na nastolení poslušnosti obyvatelstva akceleruje k nebývalým výšinám. Ač se na první pohled zdá, že mediální propaganda podporující vakcinaci je stále postavena na bázi dobrovolnosti, postupně se stále více ukazuje, že povinnost podstoupit akt ztráty soudnosti pomocí vpichu jehly injekční stříkačky se stává stále rozšířenější.

Jsme svědky často se opakujícího nucení a vydírání zaměstnanců firem i státu, také lidí toužících po dosud vcelku běžných a zažitých záležitostech, jakými jsou cestování, stravování a třeba i studium. Ministr školství Plaga už nyní ví, že v září se ve školách bude testovat a vrátí se rotační výuka. Trpí jasnovidectvím, nebo jde o úkol? V pražském Dopravním podniku jsou zaměstnanci údajně nuceni k očkování a v případu neuposlechnutí jim hrozí vyhazov (zde je třeba upozornit na to, že jde zatím o neověřenou informaci, nikoliv však nereálnou). Podobný přístup je však i v jiných firmách a například ve státních podnicích a službách je proočkovanost z důvodu nepříjemnému přístupu k těm, kteří odmítají hazardovat se svým zdravím, poměrně vysoká. Stateční jsou doslova tlačeni ke zdi.

Dá se očekávat, že snaha prosadit celoplošnou vakcinaci bude narůstat s tím, čím více lidí se vzepře této myšlence. Takže postupně dojde na další šikanování. Jeho ukázkou je odmítnutí pacientky v brněnské nemocnici, která měla podstoupit plánovanou operaci kolene, byla však vyzvána k návštěvě očkovacího střediska s tím, že bez vakcinace nebude k operaci připuštěna. To i přesto, že před nedávnem covidovou infekci prodělala a očkování ani podstoupit nemohla. Tady už dávno nejde o zdraví, cílem je dokončit zadání, i když se půjde přes mrtvoly. Ostatně kolik lidí údajně s covidem zemřelo, tím nás média bombardují denně. Ale opomíjejí nám sdělit, jak velká úmrtnost je díky následkům očkování proti covidu. Mimochodem nesmyslném, protože díky němu ztrácíme možnost získat kolektivní imunitu a budeme se nadále točit v bludném kruhu.

Je vcelku zajímavé, kdo všechno se dokáže nechat zkorumpovat a přesvědčit k vystupování v reklamách propagujících pronikání jedů do našeho organismu. Lékaři, herci, odborníci. Dělají to pro peníze, nebo je hlavním stimulem naivita a podlehnutí falešnému přesvědčení? Jisté je, že prolhaným politikům už většina přemýšlejících nevěří ani pozdrav. Je jedno, jmenují li se Babiš, Baroš, Adamová-Pekarová, Rakušan či třeba Hamáček. Každému z nich se totiž stabilně práší od pusy a brát je vážně může jen člověk s nepříliš ambiciózním IQ. Ale proč se k propagaci sníží pan prof. Pafko, to nám může být záhadou. Opravdu věří on sám tomu, co říká? Každopádně dokáží ovlivnit část nerozhodnutých. Na druhou stranu stále více vyplouvají na povrch problémy s následky podlehnutí klamavé reklamě, takže se řada z nás i přes lákadla v podobě návštěvy zahrádky, dovolené u moře či thajské masáži odmítá podvolit diktátu.

Záměrem vlád je dostat rebely na okraj společnosti. Vytěsnit je, sebrat jim možnost žít normálním životem. Nástroje budou různé. Vyhazovy z práce, zákazy vstupu kamkoliv, odmítání poskytovat lékařskou péči, vyloučení z kolektivů včetně sportovních a školních. Co přijde dále? Budou těmto zásadovým lidem odebrána další občanská práva, nebudou smět volit, nakupovat, používat MHD? Nebo jim zakážou politici získat řidičský či zbrojní průkaz? Vše k tomu směřuje a je s podivem, jak málo lidí se schází při protestech na českých a moravských náměstích. Dobrovolnost už není ani předstíraná. Zavedením covidpassů, se kterým naše vláda tak pospíchá, bude dalším přelomovým okamžikem směřujícím nás k čipování. Až k němu dojde, bude už pozdě vytáhnout ze skříní zbraně a jít si vysvětlit, že toto vše už je za čarou. Ono pokud se opravdu dostanou k moci Piráti, tak už ani nebude co z těch skříní tahat, protože udělají vše proto, aby v nich nic nebylo. Stádo pak bude nejen snadno ovladatelné, ale především bezbranné. A to tu přeci jde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Anonym 500,- Kč, Kateřina Levová 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 937,- Kč
Vybráno 51.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 035 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)