zemanputinmoskva
22.4.2021
Kategorie: Politika

Už přišly notičky z Moskvy?

Sdílejte článek:

DAVID VLK

Národ s napětím očekává, co vypadne z našeho národního “Mogula” sedícího na Pražském Hradě. Teda pardon, spíše ležícího někde v pyžámku v Lánském zámku.

Zatímco naše republika se dostala asi do nejhorší krize zahraničních vztahů s některou z velmocí za poslední desítky let. Pan prezident si naordinoval pyžamkový týden, občas proložený s setkáním se starými esy naší politiky třeba s Klausíkem, dalším z řady naších prezidentů ruských vlezdoprdelků.

Kolik jsem vlastně měli za existenci republiky prezidentů, kteří nehleděli k Rusku se zalíbením a dojetím v oku? Já myslím, že jen dva. Masaryka a Havla.

Prezident současný Rusko miluje asi mnohem víc než takový komunista Husák. Ten ho milovat musel, ale Zeman ho miluje rád a s gustem.

Nebo je všechno úplně jinak? Proč vlastně je náš prezident tak neochvějně zaklesnut mezi půlky Vladimíra Putina? Napadly mne tři možné varianty:

1. Staré dobré peníze a ekonomické zájmy. Někdo je zřejmě na podlézavém vztahu k Rusku silně zainteresován. Může to být i Zeman osobně?? Přiznám se, že z toho pana prezidenta nepodezřívám , peníze asi nebyly pro něj v životě tou nejsilnější motivací.

2. Rusáci na prezidenta něco mají, něco vědí. Že by nějaký škraloup z doby kšeftování s Ruským dluhem? Nebo snad něco nechutnějšího?

3. Prostě jen stárnoucí pokřivené superego a zesilující touha nám to všem natřít a nakopnout demokracii do rozkroku. Prostě rozmar zlého starce.

Osobně se přikláním ke trojce. Já myslím, že pan Zeman nás všechny jen s gustem prudí a je mu úplně jedno, jaké to bude mít pro republiku důsledky a zřejmě ho v tom někdo z poradců dost postrkuje a usměrňuje pro něj výhodným směrem. Oni jsou tihle stárnoucí Mogulové nakonec totiž směšně závislí na laskavém a servilním podrbání na podbradku od svých podržtašků.

Tak “Pssst” ještě tři dny. Pan prezident odpočívá.

P.S. Třeba se nakonec v neděli dozvíme, že pan prezident udělí Vladimíru Putinovi Řád Bílého lva.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 447 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (59 votes, average: 1,54 out of 5)
Loading...
123 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)