shutterstock_image-of-koran
30.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Už nám došlo, že krmíme z našich daní své vrahy?

Sdílejte článek:

JANA ZWYRTEK HAMPLOVÁ

Za každou uřezanou hlavu ve Francii nesou vinu vítači imigrantů a zastánci myšlenky, že Evropa patří každému, kdo si vzpomene. Multikulturalismus nikdy nefungoval a nefunguje, je to jen taková rádoby ušlechtilá maska pro totální zradu evropských a křesťanských hodnot, a je tu mimo jiné proto, aby tisíce aktivistů nemusely nikdy pracovat, ale neustále jen žvanit a vykřikovat o lidských právech těch, kteří tu žádná práva nemají. Ti, kteří sem pozvali a pustili migranty, by proto měli být souzeni evropským soudem a zavřeni alespoň na dvacet let. Včetně madam Merkelové, která si tak notuje s Erdoganem. A i těch dvacet let je málo za to ohrožení, kterému nás všechny vystavili. Francie to dnes zažívá v přímém přenosu.

Nevidím jediný důvod, proč bychom my, kteří řádně pracujeme a odvádíme daně, měli přihlížet tomu, jak je naši a evropští politikové rozdávají lidem, kteří vykřikují agresivně o svých všemožných právech, aniž ovšem vnímají své povinnosti, a aby dvojí metr, který znamená jiné rozhodování vůči těm slušným, a jiné rozhodování vůči těm, kteří nerespektují nic, jen prostě „řvou“, se stal samozřejmou součástí našeho evropského života.

Dění ve Francii by nás mělo i v dnešní složité době přinutit zamyslet se nad budoucí existencí nás a našich dětí na evropském území, a konečně začít jednat. Naše hlasy by měli dostat ti politikové, kteří se jednoznačně vyjádří k nekompromisnímu odsunu nelegálních migrantů z evropského území, k členství Turecka v NATO, vyzve k vysoké míře ostražitosti vůči Německu, s nímž máme historicky jen špatné zkušenosti coby s jasným agresorem, a islám této podoby postavit v Evropě mimo zákon. A pak by taky měla začít platit přímá obecná úměra – kdo tu bez objektivních důvodů nepracuje, ať tu taky nejí.

Nezaměňujme slušnost za slabost a demokracii za bezmocnost. Jsme v Evropě ve vážném ohrožení, a nehovořím tentokrát o Covidu. Hovořím o tom, že si sami vyrábíme nemakačenky, kteří bez problémů vybydlí dům, protože dostanou bez jakéhokoli přičinění jiný, a přihlížíme tomu, jak sem přicházejí nezvaní hosté, kteří námi pohrdají, kteří nás považují za své slouhy, jež jsou povinni je živit, a kteří zastávají názor, že jak se dotkneme jejich víry, mají právo nám uřezat hlavu. Proč je v Evropě trpíme? Proč se na to všechno díváme? Proč už dávno nezatýkáme a nevyhošťujeme? Jediné, co dnes Evropu zachrání, je plošný odsun všech, kteří tu nemají co dělat, a všech agresivních vyznavačů islámu včetně celých jejich rodin. Trestné musí být sňatky s nezletilými, obřízky a veškeré projevy diskriminace žen. Trestné musí být každé organizování nelegální migrace. Naše území, naše pravidla. Komu se to nelíbí, ať jde.

Nedávno nám poklekali čeští fotbalisté. Vzdávali hold rabujícímu etniku, které pod záminkou boje za rovnoprávnost hromadně kradlo a vraždilo. Je načase, abychom začali poklekat na počest evropských obětí, které skončily s uříznutou hlavou.

A my v Česku? Měli bychom dobře naslouchat, zda adepti na českého premiéra se k těmto otázkám zcela jasně vyjádří. Chci českého premiéra, který je proti nelegální migraci, který je pro odsun imigrantů z naší Evropy, a který je zcela zásadně proti rozšiřování a projevům islámu na evropském území. Tedy který jasně prohlásí, že evropské území patří Evropanům, a na české území nevstoupí nikdo, kdo tu nemá co dělat. A zapomene na všechny ty žvásty o povinnosti nás Evropanů zachraňovat svět. Nastal totiž čas, abychom začali zachraňovat sebe. Nás, normální a slušné Evropany, kteří se starají o své rodiny, chodí do práce, a mají nezadatelné právo užívat toho, co naši předkové často tvrdě vybojovali. Tedy nastal čas, abychom o tom, co se kolem děje, začali mluvit pravdu. Ne ty lži o multikulturalismu, který je de facto vlastizradou Evropy.

Vykopejme zkrátka pud sebezáchovy, dokud je čas.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 208 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
131 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.