SLAVIA
20.3.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Už mě hloupí lidé serou s tím “rasizmem”!

Sdílejte článek:

IVAN HAJNIS

Ve čtvrtek nám málem hráč Glasgow Rangers zabil brankáře Slavie. Brutálně ho karate kopnutím do obličeje poranil. Když po brutální hře Skotského mistra který nespolkl že prohrává 2-0 obránce Slavie Kudela něco ostřejšího pošeptal hráči tmavé pleti do ucha – tak ze Slavie udělali okamžitě rasistický klub, nepostřehli že ve Slavii hraje 5-6 hráčů tmavé pleti?


Už mě to jejich Black live mathers sere!!! Ostatní různobarevní lidé naší země , červení, žlutí, bílí nic takového do světa neřvou když jsou přepádávání a zabíjení na ulicích měst ganstery s tmavou pletí. I ta divná neznámá herečka která si vzala Anglického prince najednou mele něco o rasizmu když udělala rozruch v královské rodině…

A v týdnu nám oznámili, že za to, že byl zabit, když neuposlech výzvy policie aby se vzdal a spolupracoval, známý ganster s černou pletí, po bouři rabování, ničení privátních majetků a násilností – jeho pozůstalí dostali dárek od města několik desítek milionů dolarů. Je známo že v USA běhaj lidi se zbraněmi, jsou tam gangy které se vraždí navzájem, prodávají narkotika, přepadají mírumilovné obyvatele kvůli pár dolarům a hlavně nenávidějí policii která to s nimi nemá vůbec lehké.

Vůbec se nedivím že se sem tam stane že nějakého takového nepřízpusobilého zastřelí – než aby byli sami zastřeleni…

Tady ve Švédsku je to bohužel taky tak – až na to že všichni nejsou ozbrojeni.

Žijou z daní poctivých lidí, do práce se neženou, a všude jen kritizují jak že jsou utiskováni.

Tak už s tím ,,Black lives matther,, jděte do prdele!!!

My neřveme jako oni White lives matter – to by jsme měli – když je živíme…

A teď budu pro sluníčkáře rasista … ????

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 773 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (56 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)