kratos_god_of_war_iii-wallpaper-800x600
8.2.2016
Kategorie: Společnost

Už jste se probudili?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARP 08|02|2016

Nechci strašit poklidné, koblihami, párky a pivem nacpané obyvatelstvo, ale něco zlého se chystá, totalita ještě horší než za bolševika a to vše zákonnou cestou díky zmrdům (většina!) sedícím ve vládě a parlamentu. A to vše s příkazem od všemocných a všehoschopných zmrdů z EU.

Bude se vám líbit, když o všem, co děláte, bude mít ta suita „nadlidí“ přehled? Když budete muset vše dokladovat a pokud zapomenete, budete cálovat jak mourovatí? Když cokoliv napíšete na internetu, že to bude použito jako důkaz? Že váš operátor mobilní sítě a provider internetu bude odesílat povinně veškará data? Že banka, kde máte účet, bude odesílat data o vašich transakcích úzké skupině lidí ovládajících veškerou ekonomiku země? Že na každém rohu bude kamera se speciálním SW, který bude identifikovat nejen váš obličej, ale také vaši náladu? Že slušným lidem zakážou zbraně, ale zločinci si je vždy opatří bez ohledu na zákony? Že vám zakážou užívat přírodní léčivé byliny a i je pěstovat a budete muset používat jen schválené přípravky nadnárodních farmaceutických firem (i se všemi neblahými důsledky na lidský organizmus)?

Je toho samozřejmě víc, ale jedno je jisté – naše svoboda bude okleštěna tak, jak dosud nikdy nebyla. Svobodní lidé budou ve vězení, tupé ovce budou jen „jakoby svobodně“ volit ty, kteří nikdy nebudou dělat pro lid a lidi, ale pro jiné zájmy a pro vlastní obohacení. Bude více úřadů, více úředníků, kteří budou mít stále větší pravomoci… Už jste se probudili???

O víkendu se konala série demonstrací proti islamizaci Evropy. Demonstrace se konaly v Praze, Brně a ve více než desítce dalších evropských měst, například v Drážďanech, ve Varšavě, v Bratislavě či v Amsterdamu. 

Demonstrace ale nikdy nic nepřinesly… To je smutný fakt… Jediná cesta, jak ty zmrdy poslat do pekel je nesametová revoluce!!! Demonstrace nikdy nikoho neohrozily, ti nahoře se tomu smějí, lidi se sejdou na náměstí, chvilku provolávají hesla a pak se rozejdou domů nebo do hospody a tam si povídají, jak to tý vládě natřeli… Houbeles… V médiích se mihne zpráva, že tam a tam bylo několik stovek „přívrženců čehokoliv“, byť jich tam bylo třeba o řád víc a změní to něco? NIC! Už jste se probudili?

ZDROJ: Marp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
43 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.