kratos_god_of_war_iii-wallpaper-800x600
8.2.2016
Kategorie: Společnost

Už jste se probudili?

Sdílejte článek:

MARP 08|02|2016

Nechci strašit poklidné, koblihami, párky a pivem nacpané obyvatelstvo, ale něco zlého se chystá, totalita ještě horší než za bolševika a to vše zákonnou cestou díky zmrdům (většina!) sedícím ve vládě a parlamentu. A to vše s příkazem od všemocných a všehoschopných zmrdů z EU.

Bude se vám líbit, když o všem, co děláte, bude mít ta suita „nadlidí“ přehled? Když budete muset vše dokladovat a pokud zapomenete, budete cálovat jak mourovatí? Když cokoliv napíšete na internetu, že to bude použito jako důkaz? Že váš operátor mobilní sítě a provider internetu bude odesílat povinně veškará data? Že banka, kde máte účet, bude odesílat data o vašich transakcích úzké skupině lidí ovládajících veškerou ekonomiku země? Že na každém rohu bude kamera se speciálním SW, který bude identifikovat nejen váš obličej, ale také vaši náladu? Že slušným lidem zakážou zbraně, ale zločinci si je vždy opatří bez ohledu na zákony? Že vám zakážou užívat přírodní léčivé byliny a i je pěstovat a budete muset používat jen schválené přípravky nadnárodních farmaceutických firem (i se všemi neblahými důsledky na lidský organizmus)?

Je toho samozřejmě víc, ale jedno je jisté – naše svoboda bude okleštěna tak, jak dosud nikdy nebyla. Svobodní lidé budou ve vězení, tupé ovce budou jen „jakoby svobodně“ volit ty, kteří nikdy nebudou dělat pro lid a lidi, ale pro jiné zájmy a pro vlastní obohacení. Bude více úřadů, více úředníků, kteří budou mít stále větší pravomoci… Už jste se probudili???

O víkendu se konala série demonstrací proti islamizaci Evropy. Demonstrace se konaly v Praze, Brně a ve více než desítce dalších evropských měst, například v Drážďanech, ve Varšavě, v Bratislavě či v Amsterdamu. 

Demonstrace ale nikdy nic nepřinesly… To je smutný fakt… Jediná cesta, jak ty zmrdy poslat do pekel je nesametová revoluce!!! Demonstrace nikdy nikoho neohrozily, ti nahoře se tomu smějí, lidi se sejdou na náměstí, chvilku provolávají hesla a pak se rozejdou domů nebo do hospody a tam si povídají, jak to tý vládě natřeli… Houbeles… V médiích se mihne zpráva, že tam a tam bylo několik stovek „přívrženců čehokoliv“, byť jich tam bylo třeba o řád víc a změní to něco? NIC! Už jste se probudili?

ZDROJ: Marp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 88 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...