zacpa
10.7.2018
Kategorie: Společnost

Uvařené plkání o zacpané Praze

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak jsem dnes ráno jel do Dejvic. Z Krče. Nejel jsem přes tunely, protože mezi Zlíchovským a Mrázovkou silničářům, těm čackým chlapíkům, se kterými bych chtěl trávit vymazlený léto ujela fréza a není tam dohromady po čem jet. Stojíte tam ve frontě i ve tři ráno a připadáte si poněkud zpovykaně. (Myslím tím, že si připadáte jak debil.)


Jel jsem po 5. květnu, přes Nuselák a tam jsem skončil, protože u Hlaváku se silničářům splašila další fréza a prakticky tam zmizel asfalt.

Stálo to od Slintáku. Vzduch se ospale tetelil nad bublající vozovkou, občas okolo projel na kole hipster v propoceném topu a kdybych si neulevil znělým „Óhm“, tak bych se snad i nasral.

A pak jsem poslouchal dopravní zpravodajství a dozvěděl se, že Praha zkolabovala komplet, protože pan radni Dolínek, co je přes dopravu, dělá doktorandskou práci na téma „Jak přinutit stádo až k pláči“.

A Dopravní podnik upozornil cestující, že díky tomu všemu tramvajové linky jezdí mimo jízdní řády, případně mimo obvyklé trasy a že se dokonce stalo, že některé tramvajové linky jezdí v úplně jiném městě, tak aby cestující nepanikařili, hodili se do ouklendu a neměli pitomý řeči.

V současnosti je nejrychlejší chodit po Praze pěšky. Vzhledem k tomu, že je hic a neduživý městský člověk vydrží kulový se uvažuje o tom, že se stopne metro a lidi budou chodit tunelama. Je tam chládek, klid a zabloudit tam může snad jen zastupitel, nebo nějaké hovado.

Radní Dolínek má představu, že by chůze v tunelech mohla mít i jakýsi kulturní rozměr, tedy že by v čele pochodujících zoufalců šel recitátor, který by znělým hlasem předčítal nějaký veselý příběh. Poutníkům by cesta rychleji uběhla a byla by tu šance, že by se do tunelů opětovně vraceli a nezacláněli na povrchu.

Tak.

Paní ministryně Malá stále čelí kampani, která je proti ní vedena. Pořád ty částečně obšlehnuté diplomky. 

Pan premiér Babiš za ní stojí, což mi přijde sympatické. Stát za svým zaměstnancem v dobrém i ve zlém – tak se pozná oduševnělý kapitalista.

Pan Babiš říká, že jde o tvrzení proti tvrzení. Paní ministryně tvrdí, že nic neopsala, sto padesát akademiků tvrdí, že to opsala i s překlepama.

Kdo se v tom má vyznat, že. 

Fakt nevím, co je pravda, ale vím, co pravda není, protože pan Babiš kdysi řekl, že pravda není kamzík.
Sice tomu jeho příměru vůbec nerozumím, ale to neva. Se večer zeptám u Hooka, jestli by mi to někdo nevysvětlil.

Uff. Musím už jet.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli bych radši neměl zůstat doma. Jsem jim řekl, že to nejde. Že jsou okamžiky, kdy je potřeba bejt s lidem. Zpocenej a nasranej.

Dnes bude hic. Nic jinýho. Bude hic, že i pivo poteče líně, jak zpívaj Bluesberry. Zahrádka to jistí.

To je zatím vše.

Autor: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.