jar22019
15.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Útoky na bílé farmy v JAR pokračují s nezmenšující se brutalitou

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Ačkoliv se zločiny z Jižní Afriky obvykle nedostávají ani do tamních novin, natož do světového tisku, který na jejich zveřejnění stejně nemá ideový zájem, přesto k nim dochází. A dokud budou sociální sítě alespoň trochu svobodné a jejich uživatelské podmínky nezakáží vše, co se jim nehodí do jejich politiky, budeme se o nich dozvídat.

Nejnovější brutální zločin v Jižní Africe proti bílým farmářům byl zveřejněn na Twitteru. Odsud se výjimečně dostal i do některých médií. Fotografie obětí jsou brutální a mluví samy za sebe.

Zobrazit obrázek na TwitteruZobrazit obrázek na TwitteruZobrazit obrázek na TwitteruZobrazit obrázek na Twitteru
 
Stalo se to, že ve městě Patensie na jihu země se v noci 12.února dva muži pokusili zabít manželský farmářský pár. Manželé právě přijeli domů ve svém autě, když byli napadeni a přemoženi dvojicí zlých lidí. Ti byli ozbrojeni nožem a mačetou. Chtěli peníze a mezi jedním z nich a bílým mužem (58 let) došlo k potyčce, při které byl muž zasažen mačetou do hlavy. Druhý jej poté dvanáctkrát bodl do ruky a do zad.
.

Ženě se podařilo utéct a přivolat pomoc. Ta na místě našla zraněného muže, který řádění přežil, a vykradený dům. Policie po zločincích údajně pátrá.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 676 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
20 komentářů