IMG_8574
31.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

„Úspěchy“ Sobotkovy a Babišovy vlády při integraci imigrantů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL ŠTĚPÁN

Strávil jsem několik dnů na Orlíku s našimi známými, kteří do těchto míst často jezdí a dobře to tam znají. Vzali mě také na výlet do hotelu Vltava, kde několik let trávili dovolené a velmi se jim tam líbilo.

Podle výše uvedených stránek jde o „Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra“ (dále MV). Předpokládám tedy, že je určeno zejména pro školení a rekreace jejich zaměstnanců. A MV na sebe bylo docela hodné – dva bazény, další sportovní zařízení, pečlivě udržované trávníky, podle obrázků slušně vybavené pokoje atd. Ale toto zařízení bylo již nějakou dobu nabízeno také jako hotel pro libovolné zájemce – takto se tam dostali i moji známí. (Moc mi tedy hlava nebere, jak je možné, že si státní úřad pořídí školící a rekreační středisko z daní občanů a pak ho provozuje jako hotel. Mít možnost takto podnikat by se jistě líbilo mnoha lidem.)

Ale zhruba přede dvěma lety se náhle na jejich webu objevila hláška, která tam je (s mírnou obměnou) dodnes: Hotel Vltava bude pro veřejnost v roce 2015 uzavřen. Při bližším doptávání se známí dozvěděli, že tam budou na rok ubytováni Volyňští Češi, kteří se přesídlí k nám. A během toho roku se naučí jazyk a najdou si práci atd.

Proti tomu by asi nic nenamítala většina lidí – předkové Volyňáků byli krajané a situace v Rusku a na Ukrajině rozhodně není dobrá. Takže se dá souhlasit s tím, že jim poskytneme ubytování, stravu i výuku jazyka z našich daní (a někteří si odepřou tamější dovolené).

Ale po roce – kdy již měli být všichni integrováni (umět Česky, mít zaměstnání a někde bydlet) – se náhle jejich pobyt prodloužil o další rok. A nevypadá to, že by se s jejich integrací počítalo ani v tomto roce – na webu není např. žádná zmínka o tom, že od roku 2017 bude hotel opět fungovat.

Zajímavé jsou údaje, kolik by „dva roky prázdnin“ stály naši rodinu podle cen ubytování a stravování na webu MV. Pro čtyřčlennou rodinu (2 dospělí, 2 děti) přibližně 3500,- Kč/den, za rok tedy asi 1 200 000,- Kč, pro 30 rodin za 2 roky 72 000 000. (Údaje jsou pouze hrubý odhad – jiné ceny platí v sezóně, jiné mimo, záleží na věku dítěte atd. Jde jen o orientaci.) Jistě že se tam imigranti neubytovávají kvůli výdělku, ale zase je třeba hotel udržovat celý rok, vytápět naplno i v zimě, vzorně jsou udržovány trávníky, bazény a ostatní sportoviště atd. Kromě toho je třeba platit zdravotní péči, učitele jazyků a jistě dostávají kapesné – nevypadají, že by měli nuzné oblečení, většinou mají mobily a spousta z nich kouří, takže ceny, které platí naši lidé za hotel, mohou být klidně menší než náklady na imigranty.

(Jen malou poznámku – naše občany vláda šikanuje EET, hlášeními atd. a vybírá velmi vysoké daně, ale že by byla na sebe stejně přísná, pokud jde o rozhazování vybraných daní – zde např. tím, že by si ministerští úředníci dali práci se sháněním levnějšího ubytování místo poměrně luxusního hotelu (v Německu žijí imigranti i ve stavařských buňkách) – to nikdy.)

Co mě ale velmi zarazilo, byla následující skutečnost: my jsme si tam zajeli, podívali jsme se po okolí a potom si na chvíli sedli na terasu. Okolo nás sedělo hodně Volyňáků a po dvou letech (předpokládám) intenzivní výuky češtiny a integrování se do zdejšího prostředí tito lidé mezi sebou mluvili POUZE RUSKY!

Toto je tedy – po skvělém úspěchu s integrací iráckých „křesťanů“ (pečlivě vybraných špičkovou neziskovkou) – další názorná a drahá ukázka toho, že integrace vůbec nefunguje. (Nechci tím nějak zvlášť kritizovat ty Volyňáky – pro ně musí být také dost nepříjemné nevědět, jaká bude budoucnost. Ale asi se mají tak, jako nikdy v životě a zřejmě se příliš nesnaží ani naučit češtinu ani si najít zaměstnání.)

Naprosto úděsné je to ale s hlediska toho, co vyvádí naše vlezdobruselistická vláda. Uvědomme si, že tady jde o lidi z našeho kulturního okruhu, asi křesťany a dokonce o lidi s českými předky. A tito lidé se za dva roky neintegrovali do našeho prostředí! Jak se tedy mají integrovat lidé z Afriky a Asie, z velké části negramotní, kteří vyznávají islám (ten vyzývá k zabíjení a zotročování nevěřících), kteří považují naši péči a sociální dávky za samozřejmost a ne za něco, za co by měli být vděčni (Alláh přeci pravil, že nevěřící jim musejí sloužit), kteří považující ženy za podřadné bytosti a kteří mají mnoho dalších nepřijatelných zvyklostí? Je tedy třeba naprosto zásadně odmítnout JAKÉKOLI imigranty (kromě pár naprosto přesvědčivých obětí pronásledování)!

Rozhodně ale ihned odmítnout těch „několik málo tisíc“ které sem chce DOBROVOLNĚ nastěhovat vlastizrádná Sobotko-Babišovská vláda. Nevím přesně, kolik je těch Volyňáků, ale v informacích o hotelu je uvedeno, že má 34 dvoulůžkových, 4 čtyřlůžkové a 14 apartmánů – tedy maximálně něco přes stovku lidí. A s těmi si tato vláda neumí poradit!! (Opakuji: 100 Slovanů s českými předky.) Jak si tedy chce poradit s několika tisíci lidmi z jiné kultury, kteří si sem (v rámci spojování rodin) okamžitě mohou každý nazvat třeba 8 dalších. Při jenom třech tisících je to 24 000 lidí! To již je malé městečko. A při jejich „zdrženlivé populační politice“ jich za jednu dvě generace budou statisíce – podívejme se na naše „nepřizpůsobivé spoluobčany“, ghetta v západní Evropě a zdvojnásobování počtu obyvatel např. v Africe.

Proboha lidé, vzpamatujte se a nevolte NIKOHO z dnešních (ani minulých) vládních stran a politiků, pokud nechcete, aby vaše děti (a možná i vy sami) nedopadly strašně špatně. (Tato vláda – včetně Babiše, který se pro media tváří, že je proti imigraci – již prý vypisuje soutěž na firmu, která zajistí ubytování, výuku češtiny atd. – prostě integraci – pro 6000 imigrantů!!)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
111 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.