presents-1913987_1280
4.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Ušetřete na nákupu přes internet díky slevovým kódům

Sdílejte článek:

Nákupy na internetu jsou dnes něco zcela běžného. Každým rokem stoupají sumy, o které se zvyšuje objem nákupů, které byly realizovány právě prostřednictvím internetu. Internet má také výhodu v tom, že je možné si ceny zboží snadno porovnat a tak nakoupit nejvýhodněji. Zapomínat nelze také na to, že možnost úspor existuje ještě jedna. Přinášejí ji slevové kódy, které se dnes stávají velmi populární možností, jak cenu nákupu zajímavě ponížit.

Jaké jsou možnosti?

Slevové kódy existují v celé řadě variant. Vydávají je jednotlivé obchody a tak je jenom na nich, jakou zvolí strategii. Díky tomu můžeme říci, že je s nabídkou spojena opravdu velká rozmanitost, díky které není problém využít jakýkoliv kupon, dle vašeho přání. Klasikou jsou ty, kde je k dispozici sleva v nominální hodnotě. Také jsou zcela běžné ty varianty, kde je k dispozici sleva, která je v konkrétní procentuální výši. Dále nelze zapomínat také na to, že jsou i možnosti kuponů, které umožní získat něco zdarma. Jedná se třeba o:

  • Doplňkové služby
  • Poštovné
  • Další kus zboží

Kde kupony využít?

Jsou trendem a tak musíme říci, že byste jenom těžko našli obchod, kde nejsou k dispozici. Je běžné, že je mnohdy využívají ty menší, aby nalákaly zákazníky. Stejně tak je běžné i to, že je využívají obchody velké, aby nabídly zákazníkům to, co ostatní. A tak nejsou výjimkou třeba ani stále populárnější slevové kupóny Alza. Tento internetový obchod začínal jako shop s výpočetní technikou, ale nyní toho nabídne zákazníkům podstatně více napříč různým sortimentem. A právě možnost úspory se hodí více než dost. A jak jsme zmínili v úvodu, nejde o jediný velký eshop, který slevový kód nabízí svým zákazníkům.

Kolik lze ušetřit?

Jednoduše lze říci, že nemalé peníze. Kdyby byly slevy jenom malé, jenom těžko by měl takový kupon velkou popularitu, jaká je s ním spojena. Konkrétní výše slev se však odvíjí od několika věcí. O jaké se jedná?

  • Druh obchodu
  • Marže na sortimentu
  • Nastavené ceny

Proto je dobré udělat si přehled o tom, kolik lze v jednotlivých eshopech ušetřit a jak zajímavé kupony vůbec nabízejí. Mezi celkem populární možnosti patří Astratex slevy, které jsou jako dostupné, tak i vysoké. A protože spodní prádlo potřebuje každý, hodí se mít možnost koupit ho za zvýhodněnou cenu. Pokud se podíváme obecně na to, jaké mohou být výše slev, tak se vše odvíjí také od hodnoty nákupu. Každopádně platí, že se můžeme pohybovat v částkách, které jsou ve stovkách, ale klidně i v tisících korunách.

Jak kupon využít?

Velmi jednoduše. Na rozdíl od různých výprodejů nebo slevových akcí není nakupující nijak výrazně omezován v nákupu. Často může kupon platit na celý sortiment. A tak lze v eshopu snadno vybírat podle toho, co chcete a potřebujete koupit. Pokud jde třeba o lékárenský sortiment, může se jednat o populární lékárnu Benu. Do nákupního košíku lze vložit vše potřebné a potom postupovat k pokladně. Zde je k dispozici políčko, kam se umístí konkrétní slevový kód. Díky tomu dojde k přepočítání částky a ponížení ceny o určitou slevu.

Jak často lze kupon používat?

V podstatě neomezeně, na jakýkoliv váš nákup ve vybraném internetovém obchodě. Jediné, co hraje roli, je jeho platnost. Na ve většině případů nebývá nijak krátká. Právě naopak bývá celkem dlouhá a je po dobu i několika měsíců. Během této doby není určeno, kolikrát může být takový kupon použitý. Tím chceme říci, že je zcela běžné, pokud bude používaný třeba i opakovaně, v rámci pravidelných nákupů. To je velký rozdíl oproti různým pořádaným výprodejům, nebo proti slevovým letákovým akcím. V daných případech je totiž platnost slev krátká, v období pouze několika dní, někdy maximálně týdnů.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 192 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.