bidenkomunista
14.5.2021
Kategorie: Politika

USA nepřežijí Bidenův útok na naši ústavu, tvrdí 120 amerických generálů

Sdílejte článek:

REFORMY.CZ

“NÁŠ NÁROD JE HLUBOKO V BRYNDĚ. PROBÍHÁ BOJ O NAŠE PŘEŽITÍ JAKO ÚSTAVNÍ REPUBLIKY JAKO JEŠTĚ NIKDY OD ČASŮ NAŠEHO ZALOŽENÍ ROKU 1776.“

 

120 vojenských generálů varuje, že USA nepřežijí Bidenův útok na ústavu USA.

Dopis podepsaný 120 penzionovanými vojenskými vůdci varoval, že USA nepřežijí útok na Ústavu, jaký režíruje prezident Joe Biden.

„Náš národ je v hluboké bryndě,“ praví se v dopise, který vystavil The Federalist.

„Nacházíme se uprostřed boje o své přežití jako ústavní republika jako ještě nikdy od časů našeho založení roku 1776. Konflikt probíhá mezi příznivci socialismu a Marxismu a příznivci ústavních svobod a volnosti.“

„Naše současná administrativa zahájila diktátorským způsobem plnocenný útok na naše ústavní práva, kdy obchází Kongres, když bylo rychle podepsáno přes 50 vládních vyhlášek, z nichž mnohé zvrátily efektivní politiky a předpisy předchozí administrativy,“ napsali vojenští vůdci. „Navíc zavedly opatření pro kontrolu nad obyvatelstvem jako přehnané lockdowny, uzávěry škol a podniků a nejvíce alarmující je cenzura písemného i mluveného projevu představují přímý útok na naše základní práva.“

Wnd.com hlásí:

Jako na nejvýhružnější červenou kontrolku však poukázali na volby 2020.

„Naše ústavní republika je bez spravedlivých a poctivých voleb, které přesně odráží ‚vůli lidu‘ ztracena. Je třeba zajistit integritu voleb, aby se zabezpečilo, že na jednoho občana je jedno vhození lístku a jen jedno započítání. Legální hlasy identifikují státní legislativou schválené kontroly používající vládních průkazek, ověřených podpisů atd.“

„Dnes mnozí takové kontroly podle zdravého rozumu nazývají ‚rasistickými‘ ve snaze vyhnout se vedení férových a poctivých voleb. Už samotné používání rasistických označení k potlačování důkazů o způsobilosti volit je samo o sobě taktikou tyranského zastrašování. Navíc se musí do procesů našich voleb prosadit ‚Vláda zákona,‘ aby se zajistila jejich řádnost,“ píší.

„FBI a Nejvyšší soud musí promptně jednat, jakmile vyjdou na povrch volební nepatřičnosti, a ne je ignorovat, jako se to dělo roku 2020.“

A varovali před tím, že Demokraté otevřeně za agendu Kongresových rozprav vyhlásili federální převzetí veškerých voleb v zemi se zákazem plnění požadavků bezpečnosti v jednotlivých státech a vynucení značně podezřelých procesů jako poštovní hlasování pro všechny a najímání sběratelů hlasů, kteří budou moci přebírat hlasy od jednotlivých lidí a pak je vhazovat.

Zpráva uvádí, že k signatářům patří bývalý národně bezpečnostní poradce prezidenta Ronalda Reagana John Poindexter, bývalý náměstek ministra obrany George W. Bushe William Gerald Boykin a penzionovaný brigádní generál armády Donal Boduc, který teď vede státní Senát v New Hampshire.

Namítají proti „litanii levičáckých snah předváděných v prvních 100 dnech nové administrativy vedené prezidentem Joe Bidenem, který nově definoval, co to znamená vedení prezidentství jako krajní levičák,“ praví se ve zprávě.

Uváděli útok Demokratů na volby, požadavky na otevření hranic, bezmeznou cenzuru Technických mamutů, pokusy o návrat Íránu k jaderné dohodě, poškození národní energetické nezávislosti a mnohé další.

„Pod Demokraty vedeným Kongresem a současnou administrativou nabrala naše země tvrdý obrat k socialismu a k marxistické formě tyranské vlády,“ vznesli obvinění.

Biden, jehož prezidentství spočívá na ne více než asi 43 000 hlasech roztroušených ve třech sporných státech, kde volební postupy a výsledky vyvolaly volání po vyšetřování údajných podvodů, pracuje se Senátem 50-50 a s nesmírně malou většinou ve Sněmovně, kvůli čemuž asi dělají tolik činností přes dekrety ve formě vyhlášek místo řádných zákonů.

Dopis Američany vyzývá, aby se vymanili zpod krajně levicových politiků a raději si vybrali kandidáty, kteří si cení fiskální odpovědnosti a práv jednotlivců místo socialismu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 549,00 Kč
Vybráno 52.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 907 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)