14595812_642585345901821_8834984521012380362_n
11.10.2016
Kategorie: Společnost

USA na konci demokracie, normality a svobody …

Sdílejte článek:

COM

Jestliže něco tak prvoplánově dehonestujícího jako se buhvíodkud vytažené a pečlivě načasované zveřejněné video, kde Donald Trump nehovoří zrovna jazykem žaček nedělní školy o chování úspěšných mužů k ženám, může mít potenciál rozhodnout americké presidentské volby a dosadit do Bílého domu něco jako Hillary Clinton, je to opravdu se “Zemí svobody” velmi, ale velmi špatné. 

Ukazuje se, že z USA se definitivně stává neokomunistická tramtárie, ovládaná levičáckými médii a šedými eminencemi, která naprosto rezignovala na své historické tradice a společenské hodnoty. Politická korektnost, multikulturalismus, gender politika a Obamův socialismus dělají z této kdysi hrdé země karikaturu vizí “otců zakladatelů” a míří k formátu Orwelova 1984.

Nejparadoxnější snad na celém “sexistickém pseudoproblému” je, že má být trumfem v ruce ženě, jejíž manžel právě z pozice mocensky úspěšného muže provozoval s mladinkou stážistkou “dýmku míru” přímo v presidenstské Oválné pracovně a ona tím nebyla ani tolik pohoršena, že by jej poslala k vodě. Asi se jí to asi nezdálo tak hrůzostrašné jako když o tom Trump jenom mluví. Pokrytectví na druhou.

K tématu jen ještě několik komentářů posbíraných na internetu:

  • Prostitující se média USA činí všechno, co je propaganda schopna činit, aby dostala Hillary do oválné pracony Bílého domu. Hlavní věcí, o které musí voliči rozhodnout, je zda nás příští vláda dovede či nedovede k vojenskému konfliktu s Ruskem a k problémům s Čínou – a ne zda má, či nemá Trump zájem o ženy. Ten konflikt s Ruskem by totiž byl konfliktem therno-nukleárním. A Trump je na kordy s oligarchy právě proto, protože se tomuto konfliktu chce vyhnout. Věcí druhou je, že Trump – na rozdíl od Hillary – není oligarchy vlastněn. 
  • Mediální političtí šíbři vymysleli, že v USA – kde kvete, tedy spíše „bzuní“, mezi „intoši“ politická korektnost, navíc promíchaná s protestantskou prudérností – Trumpa odrovnají. Komentátoři jásají už více než rok nad určitě jasným koncem burana Trumpa, a ono nic. Tak to zkusili. A zase nic. I u nás se přidali různí „myslitelé“ jako v pondělní MfD pan Vodička. v článku „Dost! Drsný donchuán Trump je na odstřel!“. Ovšem výsledky debaty z neděle na pondělí mezi Trumpem a Clintonovou ukazují něco jiného. Finta s „nemravným prasákem“ Trumpem, jak se zdá, nevyšla. Oni volební marketéři Clintonové a v Evropě citovaní komentátoři jsou složeni z jedné politické levicové líhně. Která je, jak se ukazuje, už tak daleko ve vlastním blouznění, že nechápe, koho Trump oslovuje. Navíc, jak se někam zamontuje sex a libido a „alfa samci“, tak je jasné, že tihle levicoví, téměř bezpohlavní, případně poněkud přihřátí eunuchové netuší, o čem je řeč. ihle u nás takzvaní kavárenští intoši nic netuší o skutečném sexu, o skutečném libidu a o snech „počestných žen“. A bílých heterosexuálních mužů, kteří ještě zůstali normální. Většina žen, jak říkají duševně svobodní sexuologové, si v skrytu duše přeje „chlapáka“, co jí popadne a svalí na postel anebo louku. A moc u toho nemele.
  • K současné stupidní, podlé, a ubohé kampani proti Trumpovi, a 10 let staré videonahrávce o jeho vztahu k ženám… Nebudu to moc rozebírat, můj styl to není, nicméně, mám kamarády, kteří se takto vyjadřují a nikterak mě to nepohoršuje. Co bylo u JFK ctností a milou zábavou, nebo u černošského vůdce Martina Luthera Kinga normalitou (hovořil o svém vztahu k ženám tak, že by ho feministky na místě popravili), je dnes u Trumpa špatné a zlé. Pokud takto opravdu chtějí Republikání ve spojení s Demokraty Trumpa odstavit, pak je USA opravdu na konci demokracie, normality a svobody…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 159 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...