14595812_642585345901821_8834984521012380362_n
11.10.2016
Kategorie: Společnost

USA na konci demokracie, normality a svobody …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM

Jestliže něco tak prvoplánově dehonestujícího jako se buhvíodkud vytažené a pečlivě načasované zveřejněné video, kde Donald Trump nehovoří zrovna jazykem žaček nedělní školy o chování úspěšných mužů k ženám, může mít potenciál rozhodnout americké presidentské volby a dosadit do Bílého domu něco jako Hillary Clinton, je to opravdu se “Zemí svobody” velmi, ale velmi špatné. 

Ukazuje se, že z USA se definitivně stává neokomunistická tramtárie, ovládaná levičáckými médii a šedými eminencemi, která naprosto rezignovala na své historické tradice a společenské hodnoty. Politická korektnost, multikulturalismus, gender politika a Obamův socialismus dělají z této kdysi hrdé země karikaturu vizí “otců zakladatelů” a míří k formátu Orwelova 1984.

Nejparadoxnější snad na celém “sexistickém pseudoproblému” je, že má být trumfem v ruce ženě, jejíž manžel právě z pozice mocensky úspěšného muže provozoval s mladinkou stážistkou “dýmku míru” přímo v presidenstské Oválné pracovně a ona tím nebyla ani tolik pohoršena, že by jej poslala k vodě. Asi se jí to asi nezdálo tak hrůzostrašné jako když o tom Trump jenom mluví. Pokrytectví na druhou.

K tématu jen ještě několik komentářů posbíraných na internetu:

  • Prostitující se média USA činí všechno, co je propaganda schopna činit, aby dostala Hillary do oválné pracony Bílého domu. Hlavní věcí, o které musí voliči rozhodnout, je zda nás příští vláda dovede či nedovede k vojenskému konfliktu s Ruskem a k problémům s Čínou – a ne zda má, či nemá Trump zájem o ženy. Ten konflikt s Ruskem by totiž byl konfliktem therno-nukleárním. A Trump je na kordy s oligarchy právě proto, protože se tomuto konfliktu chce vyhnout. Věcí druhou je, že Trump – na rozdíl od Hillary – není oligarchy vlastněn. 
  • Mediální političtí šíbři vymysleli, že v USA – kde kvete, tedy spíše „bzuní“, mezi „intoši“ politická korektnost, navíc promíchaná s protestantskou prudérností – Trumpa odrovnají. Komentátoři jásají už více než rok nad určitě jasným koncem burana Trumpa, a ono nic. Tak to zkusili. A zase nic. I u nás se přidali různí „myslitelé“ jako v pondělní MfD pan Vodička. v článku „Dost! Drsný donchuán Trump je na odstřel!“. Ovšem výsledky debaty z neděle na pondělí mezi Trumpem a Clintonovou ukazují něco jiného. Finta s „nemravným prasákem“ Trumpem, jak se zdá, nevyšla. Oni volební marketéři Clintonové a v Evropě citovaní komentátoři jsou složeni z jedné politické levicové líhně. Která je, jak se ukazuje, už tak daleko ve vlastním blouznění, že nechápe, koho Trump oslovuje. Navíc, jak se někam zamontuje sex a libido a „alfa samci“, tak je jasné, že tihle levicoví, téměř bezpohlavní, případně poněkud přihřátí eunuchové netuší, o čem je řeč. ihle u nás takzvaní kavárenští intoši nic netuší o skutečném sexu, o skutečném libidu a o snech „počestných žen“. A bílých heterosexuálních mužů, kteří ještě zůstali normální. Většina žen, jak říkají duševně svobodní sexuologové, si v skrytu duše přeje „chlapáka“, co jí popadne a svalí na postel anebo louku. A moc u toho nemele.
  • K současné stupidní, podlé, a ubohé kampani proti Trumpovi, a 10 let staré videonahrávce o jeho vztahu k ženám… Nebudu to moc rozebírat, můj styl to není, nicméně, mám kamarády, kteří se takto vyjadřují a nikterak mě to nepohoršuje. Co bylo u JFK ctností a milou zábavou, nebo u černošského vůdce Martina Luthera Kinga normalitou (hovořil o svém vztahu k ženám tak, že by ho feministky na místě popravili), je dnes u Trumpa špatné a zlé. Pokud takto opravdu chtějí Republikání ve spojení s Demokraty Trumpa odstavit, pak je USA opravdu na konci demokracie, normality a svobody…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
154 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.