Donald_Trump_official_portrait
28.1.2020
Kategorie: Politika

USA: Impeachment ve fázi obhajoby

Loading...
Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonDemokratická strana se pokouší procesem impeachmentu změnit výsledek prezidentských voleb z roku 2020. To jediné lze tvrdit s naprostou určitostí. Vše ostatní je jen mediální ryk „liberálních“ médií.

Impeachment je nyní ve fázi projevů obhájců prezidenta Donalda Trumpa. To jediné, co stojí v této souvislosti za pozornost, je hluboké mlčení liberálních médií nejen v USA o argumentech obhajoby. V Česku se tak maximálně z médií dovíme, že se obhajoby čtou a že obhájci tvrdí, že jde o politický proces, který má změnit výsledek voleb. Je to občanská válka, hřímá kvůli impeachmentu Trumpův obhájce – tento nadpis dokonce aktivitu obhájců zesměšňuje. Hřímat a věcně argumentovat je skutečně poněkud jiné téma.

Média se chytla tvrzení bývalého poradce Trumpa Johna Boltona, který ve své chystané knize údajně podporuje tvrzení žaloby, že Trump pozastavil dodávku zbraní na Ukrajinu výměnou za zahájení vyšetřování korupční aféry syna jednoho z kandidátů Demokratické strany na prezidenta Joe Bidena. Žaloba usiluje o předvolání Johna Boltona k výpovědi před senátem. Obhájci zase požadují předvolání Huntera Bidena, syna údajného favorita demokratických primárek. Právě o předvolání svědků se má v Senátu amerického Kongresu hlasovat tento pátek. Žaloba se brání předvolání Bidena, zatímco obhajoba nechce předvolávat Boltona. Není to tedy tak, jak ztvrdí americká liberální média, tedy, že předvolávání svědků brání pouze obhájci Trumpa.

Co se Boltona týče, ten tvrdí, že odešel na vlastní žádost, zatímco Trump tvrdí, že Boltona odvolal. Pokud by snad Bolton skutečně chtěl potopit Trumpa v procesu impeachmentu, byl by to jeho „dárek“ americké krajní levici, která dnes ovládá politiku Demokratické strany.

Za zmínku stojí současné dění kolem Huntera Bidena v USA. Ten čelí soudu, v němž po něm jistá žena vymáhá finanční podporu pro dítě, jehož je Hunter údajně otcem. Hunter Biden souhlasí s platbou měsíčních dětských dávek jedné ženě z Arkansasu. Je jasné, proč žaloba nechce připustit jako svědka právě syna Joe Bidena. Na veřejnosti by se přetřásaly právě tyto věci a obhajoba by dostala příležitost zpochybňovat morální integritu Bidenova syna právě poukazem na v současnosti probíhající proces o platbu měsíčních dávek na dítě. Vidíte, byl až soudem donucen přiznat se k otcovství a co „vyváděl“ na Ukrajině si lze jenom domýšlet!

Nicméně, celý impeachment je možné posuzovat i tak, že se žalobě Demokratické strany podařilo „zadarmo“ dělat Donaldu Trumpovi volební kampaň. Rozhodnuté voliče na obou stranách impeachment utvrzuje v jejich volbě a u nerozhodnutých může dopadnout na obě strany. Může je však také utvrdit v tom, že „politika je svinstvo“ a k volbám nepůjdou. A pokud snad primárky Joe Biden nevyhraje, bude to ve vztahu k probíhajícímu impeachmentu docela slušná blamáž Demokratické strany a nabije Trumpovu volebnímu týmu na smeč.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 673 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.