Donald_Trump_official_portrait
28.1.2020
Kategorie: Politika

USA: Impeachment ve fázi obhajoby

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonDemokratická strana se pokouší procesem impeachmentu změnit výsledek prezidentských voleb z roku 2020. To jediné lze tvrdit s naprostou určitostí. Vše ostatní je jen mediální ryk „liberálních“ médií.

Impeachment je nyní ve fázi projevů obhájců prezidenta Donalda Trumpa. To jediné, co stojí v této souvislosti za pozornost, je hluboké mlčení liberálních médií nejen v USA o argumentech obhajoby. V Česku se tak maximálně z médií dovíme, že se obhajoby čtou a že obhájci tvrdí, že jde o politický proces, který má změnit výsledek voleb. Je to občanská válka, hřímá kvůli impeachmentu Trumpův obhájce – tento nadpis dokonce aktivitu obhájců zesměšňuje. Hřímat a věcně argumentovat je skutečně poněkud jiné téma.

Média se chytla tvrzení bývalého poradce Trumpa Johna Boltona, který ve své chystané knize údajně podporuje tvrzení žaloby, že Trump pozastavil dodávku zbraní na Ukrajinu výměnou za zahájení vyšetřování korupční aféry syna jednoho z kandidátů Demokratické strany na prezidenta Joe Bidena. Žaloba usiluje o předvolání Johna Boltona k výpovědi před senátem. Obhájci zase požadují předvolání Huntera Bidena, syna údajného favorita demokratických primárek. Právě o předvolání svědků se má v Senátu amerického Kongresu hlasovat tento pátek. Žaloba se brání předvolání Bidena, zatímco obhajoba nechce předvolávat Boltona. Není to tedy tak, jak ztvrdí americká liberální média, tedy, že předvolávání svědků brání pouze obhájci Trumpa.

Co se Boltona týče, ten tvrdí, že odešel na vlastní žádost, zatímco Trump tvrdí, že Boltona odvolal. Pokud by snad Bolton skutečně chtěl potopit Trumpa v procesu impeachmentu, byl by to jeho „dárek“ americké krajní levici, která dnes ovládá politiku Demokratické strany.

Za zmínku stojí současné dění kolem Huntera Bidena v USA. Ten čelí soudu, v němž po něm jistá žena vymáhá finanční podporu pro dítě, jehož je Hunter údajně otcem. Hunter Biden souhlasí s platbou měsíčních dětských dávek jedné ženě z Arkansasu. Je jasné, proč žaloba nechce připustit jako svědka právě syna Joe Bidena. Na veřejnosti by se přetřásaly právě tyto věci a obhajoba by dostala příležitost zpochybňovat morální integritu Bidenova syna právě poukazem na v současnosti probíhající proces o platbu měsíčních dávek na dítě. Vidíte, byl až soudem donucen přiznat se k otcovství a co „vyváděl“ na Ukrajině si lze jenom domýšlet!

Nicméně, celý impeachment je možné posuzovat i tak, že se žalobě Demokratické strany podařilo „zadarmo“ dělat Donaldu Trumpovi volební kampaň. Rozhodnuté voliče na obou stranách impeachment utvrzuje v jejich volbě a u nerozhodnutých může dopadnout na obě strany. Může je však také utvrdit v tom, že „politika je svinstvo“ a k volbám nepůjdou. A pokud snad primárky Joe Biden nevyhraje, bude to ve vztahu k probíhajícímu impeachmentu docela slušná blamáž Demokratické strany a nabije Trumpovu volebnímu týmu na smeč.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 717 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)