20191218-MONIKA
19.12.2019
Kategorie: Společnost

Urputné hovado, zahradník a sexy večírek paní Moniky

Sdílejte článek:

COM

Že to premiér Bureš opravdu nemá jednoduché a musí čelit ranám osudu na všech frontách se zase ukázalo minulý týden. Nejen Milion chvilek, otravná Evropská komise, zpovykaná parlamentní opozice, ale i vlastní žena dávají Andymu jednu ránu za druhou. Jeden by z toho měl hlavu v pejru. Ne tak však naše urputné hovado. Jak bylo na vánočním večírku Andreji?

Jan Hnízdil k tomu na svém blogu: Uplynulý týden byl bohatý na významné události. Volby ve Velké Británii vyhrála neřízená střela premiér Boris Johnson. Sněmovna reprezentantů USA schválila zahájení impeachmentu, stažení další neřízené střely, prezidenta Trumpa. Další neřízená střela premiér Babiš představil nepředstavitelný Národní investiční plán na příštích třicet let (to už tady babiško nebudete).

Na domácí scéně všechno přebila rozpustilá manželka premiéra Monika. Na veřejný instagram pověsila sérii fotek z bujarého večírku. Ve vánočním kostýmku se na nich tulí k osobnímu zahradníkovi Šablatúrovi, převlečenému za kněze. Přítomen je sám pan premiér. Scény jako vystřižené z erotického Peříčka komentovala řada médií (s výjimkou těch ve svěřenském fondu pana premiéra) a pobavily širokou veřejnost. 

„My sa bavime na vecierku a chudoba u PC na fotkach! Myslim, ze vsetko v poriadku!,“ vyjádřil se zahradník paní Moniky, který se podílel na výzdobě hotelu Paloma v Průhonicích i slavnostních akcích Pražského hradu, s manželkou premiéra jezdí na dovolené a spolu navštěvují vánoční trhy. To už bylo na pana premiéra příliš. Paní Monice zatrhl instagram. O zahradníkovi prohlásil: „Není to v pořádku. Pan Šablatúra je arogantní hlupák a píše nesmysly, které zásadně odsuzuji. Zneužil moji paní ke své reklamě.“ Pozdě bycha honit. Džin tuposti, trapnosti a neomalenosti byl vypuštěn.

20191218-MONIKA

Pan premiér rázně vzdoruje zprávě Komise Evropské unie o střetu zájmů. Odmítá trestní stíhání pro podezření z dotačního podvodu. Nezlomily ho sta tisíce demonstrujících Miliónu chvilek pro demokracii. Sám sebe označil za „urputné hovado“, které nikdy neodstoupí. Teď o něm vlastní manželka a protektorka holdingu Agrofert prohlásila, že je „tydýt“ a nasadila mu šaškovskou čepici. To je pro alfa samce úder přímo pod pás.

Pan prezident by možná utrousil bonmot: „Jedna k..da proti vodě, utáhne i čtyři lodě.“ Pro frankofily „cherchez la femme.“ Mistr propagandy Marek Prchal se musí budit hrůzou. Marketingový tým je úplně paralyzovaný. Na „účelovku“„kampáň“ a „politickou objednávku“ tentokrát nikdo neskočí. Inspirací by mohl být film Vrtěti psem, natočený podle knihy Larryho Beinharta American Hero. Krátce před volbami se provalí sexuální skandál amerického prezidenta. Jeho dobrou pověst má, jako ostatně pokaždé, zachránit expert na mediální manipulaci Conrad Brean (takový washingtonský Marek Prchal). Ve spolupráci s hollywoodským producentem Stanleyem Motssem, pomocí kulis a triků, natočí šot z neexistující války v Albánii. Všechna média informují pouze o válce a nikdo už se nevěnuje prezidentovu skandálu. Pan premiér by mohl prostřednictvím médií ze svěřenského fondu vyhlásit virtuální válku Evropské unii. Za pokus to stojí. Větší ostudu už stejně udělat nemůže. V každém případě přeji veselé vánoce i Nový rok. S Peříčkem manželů Babišových se určitě nudit nebudeme.

Myslím, že není co dodávat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 955,00 Kč
Vybráno 48.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 244 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,28 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.