ALLAHISLAM
24.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

“Uřízneme ti hlavu”, vyhrožují muslimové starostovi francouzské obce

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedávný čin čečenského fanatika, který uřízl učiteli hlavu jen proto, že si pedagog dovolil ukazovat žákům obrázky pedofilního lžiproroka Mohameda, podnítil muslimy zejména v Evropě k dalším výhružkám těm, kdo se jakkoli projevují sekulárně či dokonce protiislámsky. Denně je vyhrožováno zejména učitelům a to nejen ve Francii, kde jsou fyzické útoky či výhružky učitelům, kteří si dovolí byť jen zmínit něco o sekularismu, rovnosti pohlaví nebo se vymezit proti muslimskému zahalování, již na denním pořádku. Nyní hrozí smrt stětím starostovi francouzské obce Bron nedaleko Lyonu.

Ve městě Bron poblíž Lyonu byly ve čtvrtek 22. října nalezeny džihádistické nápisy s výhružkami starostovi Jérémimu Bréaudovi a policii.

Tyto nápisy a kresby, které namalovalo asi dvacet osob v noci ze středy 21. na čtvrtek 22. října, objevil ráno bezpečnostní agent. Na těchto nápisech lze číst „Jérémy Bréaude, usekneme ti hlavu“. Výhružky v podobném duchu pak mířily i na policii.

Tyto hrozby přicházejí šest dní poté, co čečenský terorista sťal Samuela Patyho, učitele historie. Není to však poprvé, co nějakému místnímu zvolenému zástupci hrozí smrt.

Už 10. října byly na zdech města objeveny podobné hrozby. Tyto hrozby, které byly hlášeny, byly zaznamenány den poté, co operace provedená národní a obecní policií vyústila v zabavení velkého množství narkotik. Starosta předpokládá, že je přímá souvislost mezi touto operací a výhružkami.

V současné době se zatím neobjevily žádné informace o původu nápisů objevených ve čtvrtek. Mohly by být spojeny s agendou starosty, který učinil z místní bezpečnosti svoji prioritu. Místní prefekt nyní podnikne právní kroky a zvolenému zástupci poskytne ochranu.

K tomu jen podotýkám, že také popravenému učiteli byly před útokem posílány výhružky a on sám velmi dobře věděl, že je pod kletbou fatvy podobně, jako všichni, kdo se jakkoli staví proti islámu a muslimům. Právě fakt, že se k výhružkám stále častěji uchylují i muslimští školáci ukazuje, že nejmladší generace muslimů je nesrovnatelně radikálnější, než střední či starší generace muslimů v Evropě.

Přitom do Evropy stále bez omezení připlouvají další mladí mohamedáni, tentokrát zejména ze severní Afriky, tedy vesměs Arabové. Pro muslimy, kteří jsou již v Evropě, je to jen vítaná posila. Evropané si tak naopak platí své vlastní katy.

Pokud se nad tím zamyslíte, tak nikdy v historii nebyl Evropan tak hloupý, aby si zcela dobrovolně platil vlastní vrahy či vrahy svých potomků či ty, kdo se o dovoz džihádistů starají (neziskovky, EU). K tomu už jen dodám, že předkové, kteří bojovali s Osmany u Vídně, se dnes, kdy zde Turkům ve velkém rozprodáváme pozemky a nemovitosti, musí v hrobech obracet….

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 829 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
115 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.