ALLAHISLAM
24.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

“Uřízneme ti hlavu”, vyhrožují muslimové starostovi francouzské obce

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedávný čin čečenského fanatika, který uřízl učiteli hlavu jen proto, že si pedagog dovolil ukazovat žákům obrázky pedofilního lžiproroka Mohameda, podnítil muslimy zejména v Evropě k dalším výhružkám těm, kdo se jakkoli projevují sekulárně či dokonce protiislámsky. Denně je vyhrožováno zejména učitelům a to nejen ve Francii, kde jsou fyzické útoky či výhružky učitelům, kteří si dovolí byť jen zmínit něco o sekularismu, rovnosti pohlaví nebo se vymezit proti muslimskému zahalování, již na denním pořádku. Nyní hrozí smrt stětím starostovi francouzské obce Bron nedaleko Lyonu.

Ve městě Bron poblíž Lyonu byly ve čtvrtek 22. října nalezeny džihádistické nápisy s výhružkami starostovi Jérémimu Bréaudovi a policii.

Tyto nápisy a kresby, které namalovalo asi dvacet osob v noci ze středy 21. na čtvrtek 22. října, objevil ráno bezpečnostní agent. Na těchto nápisech lze číst „Jérémy Bréaude, usekneme ti hlavu“. Výhružky v podobném duchu pak mířily i na policii.

Tyto hrozby přicházejí šest dní poté, co čečenský terorista sťal Samuela Patyho, učitele historie. Není to však poprvé, co nějakému místnímu zvolenému zástupci hrozí smrt.

Už 10. října byly na zdech města objeveny podobné hrozby. Tyto hrozby, které byly hlášeny, byly zaznamenány den poté, co operace provedená národní a obecní policií vyústila v zabavení velkého množství narkotik. Starosta předpokládá, že je přímá souvislost mezi touto operací a výhružkami.

V současné době se zatím neobjevily žádné informace o původu nápisů objevených ve čtvrtek. Mohly by být spojeny s agendou starosty, který učinil z místní bezpečnosti svoji prioritu. Místní prefekt nyní podnikne právní kroky a zvolenému zástupci poskytne ochranu.

K tomu jen podotýkám, že také popravenému učiteli byly před útokem posílány výhružky a on sám velmi dobře věděl, že je pod kletbou fatvy podobně, jako všichni, kdo se jakkoli staví proti islámu a muslimům. Právě fakt, že se k výhružkám stále častěji uchylují i muslimští školáci ukazuje, že nejmladší generace muslimů je nesrovnatelně radikálnější, než střední či starší generace muslimů v Evropě.

Přitom do Evropy stále bez omezení připlouvají další mladí mohamedáni, tentokrát zejména ze severní Afriky, tedy vesměs Arabové. Pro muslimy, kteří jsou již v Evropě, je to jen vítaná posila. Evropané si tak naopak platí své vlastní katy.

Pokud se nad tím zamyslíte, tak nikdy v historii nebyl Evropan tak hloupý, aby si zcela dobrovolně platil vlastní vrahy či vrahy svých potomků či ty, kdo se o dovoz džihádistů starají (neziskovky, EU). K tomu už jen dodám, že předkové, kteří bojovali s Osmany u Vídně, se dnes, kdy zde Turkům ve velkém rozprodáváme pozemky a nemovitosti, musí v hrobech obracet….

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 858 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
115 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)