5.8.2014
Kategorie: Společnost

Uřednici zabili dalši dva lidi. Tentokrat na vesnici u nas…

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 05|08|2014

Cely ten system je jakysik zvraceny. Kdysik davno se lidi dali dokupy a založili stat, aby za ně robil věci, kere bude tak nějak vyhodnějši robit ve velke skupině. A aby se o to někdo staral, vybrali uřednika a každy měsic mu dali čast svojich peněz. Z tych peněz si 10% zebral uřednik, aby měl z čeho žit, a 90% šlo na věci o kere se měl starat.

 

 

To bylo kdysik.

 

Pak teho bylo na jedneho uřednika moc a tuž se najalo vic uředniku a zrobily se minysterstva. Lidi furt davaju čast svojich peněz. Enem dneska to už neni trocha jako kdysik, ale skoro tři čtvrtiny měsičnich přijmu se musi odevzdat. A už to neni dobrovolne, uřednik si vybral jine uředniky, keři přinuti každeho, aby platil. Kdo by tež dobrovolně odevzdal tři čtvrtiny svojich peněz uřednikum, že?

 

Z peněz, kere mezi sebu vyberu lidi a odevzdaju uřednikum, se 90% rozděli pravě mezi uředniky a 10% zustava na ty prospěšne věci. Ale system je ještě zvrhlejši a krvavějši.

 

Z tych malych peněz, kere zustanu pote, co se zaplati uřednici, se postavi dalnica. Ale lidem, keři si tu dalnicu zaplatili ze svojich, se zakaže po take cestě jezdit! A uřednik řekne: “Chceš jezdit po cestě, keru sis sam zaplatil? Tuž zaplatˇ!” A přikaže mu nalepit si taku srandovni znamku na sklo. A některym uřednikum už asi jejich platy nestačiliy, a tak vymysleli dalši zrudnost. Za neuvěřitelne milijardy vybrali cizi firmu, kere nad tu cestu postavily take železne trubky, nehorazně předražene, a ty trubky vybiraju od každeho auta, kere pod nim projede, dalši nehorazne penize.

 

Dalnice a cesty su ve statě tak duležite tajak žily u člověka. Kdyby vam chtěl kdosik navrtat do žil a tepen překažky, kere by regulovaly prutok, asi byste protestovali, co? A u dalnic vam ty mytne brany a nalepky a dalši okradani lidi nevadi?

 

Krev ale neni blba, když ji postavite překažku, tak poteče jinudy, nebo se zpomali, nebo vas trefi šlak. Lidi tež nesu blbi, když jim postavite překažky v podobě nalepek a mytnych bran, tak jezdi jinudy. A tak zme si z našich peněz postavili dalnice, aby nas naklaďaky neotravovaly ve vesnicach a abyzme se rychle kajsik dostali. Ale misto teho, aby naklaďaky jezdily po dalnicach, tak jezdi po vesnicach ve dne v noci. Uřednik vymyslel zvrhly system.

 

 

A tak se dva mladi synci ze svojim malym autem dostali mezi dva take naklaďaky, kere mohly jet po dalnici, ale aby ušetřili, tuž jely po paralelni cestě. Kdosik spočital, že denně tak ušetři 44,40Kč. A pak ten prvni naklaďak přibrzdil, a ten vzadu už ni. A ku dvěma mladym synkum, keři zustali v te zmačkane plechovce, už nemuseli jezdit ani zachranaři.

 

A to se vyplati, že, moji mili, chytři uřednici? Dva mrtvi za 44,40Kč.

 

Dneska to bylo v naši vesnici. A dnes a denně se to same robi v jinych vesnicach. A dřiv nebo později to dorazi aji do vaši vesnice.

 

Idyjota uřednika napadne určitě užasne socijalistycke řešeni: zregulujeme, zakažeme, přikažeme. Dame zakaz vjezdu na malu cestu a zvyšime počet uředniku – policajtu.

 

Jenže to su naše dalnice a naše cesty. My zme je zaplatili a krvavě platime dnes a denně. Zrušte ty zlodějske nalepky a podřežte brany. Anebo čekejte, až si kvuli uřednicke nenažranosti kdosik zrobi plechovku z vašeho auta.

 

Ladislav Větvička

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 36 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.