15.9.2015
Kategorie: Společnost

“Uprchlík Air”: Do Švédska budou imigranti létat zdarma, aby nemuseli po moři?!

Sdílejte článek:

RED 15|09|2015

Skupina “nových” Švédů oznámila ambiciózní projekt na leteckou přepravu uprchlíků z problémových oblastí kolem Středozemního moře do Švédska, což by prý umožnilo, aby se běženci vyhnuli nebezpečí na moři.

Jeden z organizátorů říká, že byl inspirován fotografií utopeného Aylana Kurdi, jehož tělo bylo vyplaveno na turecké pláži poté, co se jeho loď převrhla během zoufalé snahy dosáhnout členský stát EU Řecko. Emad Zand, mladý investiční manažer ze Stockholmu říká: “Bože můj, můžeme letět na Měsíc, ale nemůžeme letět do Evropy?”

4512

Předpokládá se, že pro uprchlíky budou létat charterová letadla od zavedených dopravců a přistávat s nimi budou přímo ve Švédsku. Podle stávajících právních předpisů EU letecké společnosti mohou brát pouze cestující s platným pasem EU nebo vízem do destinací v EU, popřípadě cestující, kteří mají slíbený azyl v zemi příjezdu.

Organizace tvrdí, že filantropové a dopravci budou poskytovat letadla, a že má podporu od soukromých a firemních dárců. Slibuje na svých internetových stránkách, že první let bude ve vzduchu před prvním sněhem, který bude padat ve Stockholmu letos v zimě. Dosud však odmítla zveřejnit jakékoli pravděpodobné místa nástupu, aby se tam zabránilo shromažďování uprchlíků.

Tolik agenturní zpráva a snad jen malá poznámka. Je vidět, že ve Švédsku má multikulturní socialismus již tak pevné základy, že si může do světa dovolit hlásat i tuto nesmyslnost. Otázkou dne však je, kdy se toho chytne nějaký politický dobroser s vlivem a nesmysl promění ve skutečnost. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 62 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...