white-genocide-south-africa
22.3.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Uprchlíci vítáni aneb Burové do Sudet

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Černý apartheid v jižní Africe již zabil tisíce bílých. Česká republika by měla odmítnout evropskounijní imigrační diktát a přidat se k Austrálii. Otevřít se skutečným uprchlíkům, kteří jsou vystaveni brutálnímu násilí ze strany černých násilníků a nyní dokonce i státní moci – Burové, jihoafričtí farmáři, které černí zabíjí ve velkém a nyní je legálně zlikvidují zákonem.

 

Navíc Burové budou civilizační ozdobou středoevropského prostoru. Burové mají germánské geny a jejich přesídlení do bývalých Sudet by tuto oblast pozvedlo, jejich ekonomická aktivita by byla velkým přínosem pro českou ekonomiku. Vytvořili by tampón proti imperialistickému Německu a stali by se něčím jako husitskou hradbou proti perverzní ideologii Evropské unie.

Australský ministr vnitra Peter Dutton: „Bílí jihoafričtí farmáři si zaslouží speciální pozornost, nachází se v hrůzostrašné situaci, hrozí jim vyhnání z půdy a brutální násilí.“

Jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa nenávidí bílé a vyvlastnil bez kompenzace zákonným aktem bílé farmáře. Redistribuovat půdu černým, hodlá jít ve šlépějích zimbabwského diktátora Mugabeho a zdevastovat prosperující zemědělství. Jihoafričtí bílí farmáři jsou zabíjeni rychlosti dva za týden, dočteme se v Guardianu.

„Když čtete příběhy farmářů, jímá vás hrůzné chvění. Austrálie se jim otevře. Jsou stejně civilizovaní jako my. Jsou to tvrdě pracující lidé, nebudou žít z podpor a budou respektovat náš zákon“, říká australský ministr vnitra. Australie je přijme. 

Odpověď levicové lůzy? Elaine Pearson z Human Rights Watch: mezinárodní právo nedovoluje identifikovat uprchlíky na základě barvy pleti. Rychlé udělení víza farmářům je rasistickým gestem – Mike Stuchbery, britský levicový žurnalista. Washington Post, hahaha: „Australský Trump si myslí, že je třeba zachraňovat bílé farmáře.“

Černošská novinářka Sisonke Msimang nemá žádný soucit s farmáři a “rasistu” Duttona by nejraději zabila i s nimi,  Austrálie by podle ní měla být už konečně rychle celá černá. Bílá Austrálie je podle černošské rasistky špatná, vyhnání nebo přímo zabití bílých v jižní Africe je morálním aktem.

Autor: Libor Číhal

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.