islameu
25.1.2016
Kategorie: Společnost

Uprchlíci si užívají evropské svobody naplno

Sdílejte článek:

EVA VALERIE MAXOVÁ 25|01|2016

Švédský soud zprostil obvinění bosenského přistěhovalce, který řídil auto bez řidičského průkazu. Ten prý řidičák ztratil a kvůli problémům není možné, aby mu v Bosně vystavili nový. Multikulturní socialistické Švédsko, země, od které se můžeme učit. Dost možná, že něčemu ano, zcela jistě však ne liberálnímu postoji k žadatelům o azyl. Tenhle frajer z Bosny, který  suše usedl za volant bez “papírů”, protože je přece v tolerantním Švédsku, a kdyby mu ta krasojízda nevyšla, tak to nějak ukecá, a v nejhorším to svede na bosenské válečné trauma, je toho dokladem.

Dobrá strategie, která bosńákovi vyšla, neboť vyšetřovatelé u soudu neprokázali dostatečně, že obviněný muž žádný řidičák nemá, proto může zpátky na silnici. Že by precedens? Pobných případů řeší podle představitelky úřadu H. Renbergové, z města Karlskrona v provincii Blekinge, státní zastupitelství kolem třiceti. Žadatelé o azyl bez řidičáku na švédských silnicích a nic se neděje? Žádné tresty, postihy, pochopení a tolerance, důvěra v jejich přirozený talent udržet se na silnici a bez nehody dojet do cíle? Co ale ostatní účastníci švédského silničního provozu, budou vyrozuměni o přistěhovaleckých pirátech silnic, nebo bude policie dál nečinně přihlížet multikulturní bezbřehé toleranci?

Je i tohle dalším dokladem dvojího metru, kdy jeden musí a druhý může? Jak by příběh o přistěhovaleckém chudákovi z Bosny, nejspíš muslimovi, pokračoval dál, kdyby např. na přechodu srazil malé dítě, blonďatou švédskou holčičku? Vzedmulo by se pak volání po právu a jeho vymáhání z úst švédských genderových matek?

Podle médií v těchto mrazivých dnech překračuje hranice Německa i méně než tisíc běženců denně, asi to s tou válkou a úprkem před ní nebude tak horké. Ani ta krátká přeplavba na gumovém člunu z Turecka za stávajících povětrnostních podmínek ipodové kluky tolik neláká, jak se zdá. A chtěj nechtěj tu cestu do Německa za ně zkrátka nikdo neodšlape, musí sami, ještě, že mají dobitý kredit, nejnovější aplikace a v cíli svou Mutti Merkel.

Ta se stará a myslí na své syrské azylanty kudy chodí, neboť nedávno v Turecku s jeho premiérem Ahmetem Davutogluem, dotyčná likvidátorka evropských hodnot uzavřela nepsanou dohodu, že vyjma částky 3 miliard euro od EU, souhlasí s tím, že Turecko  požaduje odebrání části běženců z táborů a jejich přesun do zemí EU. Teprve pak Ankara uzavře hranici s Evropskou unií.

“Budeme se muset podílet na zátěži, kterou to přinese, a to finančními prostředky, ale také legálními kontingenty. Ty dají lidem šanci přijít do Evropy, aniž by ohrozili svůj život,“ uvedla doslova Merkelová.

Zajímalo by mě, jaký ďábelský plán spolu tyhle dvě země mají, už jen fakt, že o osudu celé Evropy rozhoduje nejvíce arogantní politička, je zarážející a pokud jde o zvážení reálných hrozících rizik, které s sebou stávající uprchlická vlna nese, je nepochopitelné, že se stále ještě nenašla protiváha, která by na invazivní smršť zareagovala a ostře se jí postavila do cesty.

I kdybychom chtěli pochopit masu “syrských” uprchlíků a ztotožnili se se slovy pražského gymnazisty Matouše Neužila, který ve své písemné práci zhodnotil uprchlickou krizi a dospěl ke krásnému závěru:

“Osobně považuji za dobré uprchlíkům pomoct a poskytnout jim azyl a bezpečí. Dál bych se snažil vyřešit problém Islámského státu a tenhle stát zničit, aby se uprchlíci mohli vrátit do své domoviny. Chci jim ukázat lásku a Evropu takovou, jakou si ji na počátku své pouti představovali…” (psáno na podzim 2015), nelze. Realita je totiž úplně někde jinde, milý Matouši!

Na závěru této kompozice vidíme, jak mohou přemýšlet někteří mladí studenti gymnázií, ovlivněni mainstreamovými médii, později i výukovými občankářskými programy o tom, jak strastiplná je pouť uprchlických dětí bez rodičů, dětí prchajících z válečných vřav, bojujících o holý život, vděčných za deku a chléb. Jistě, takové děti, i jejich rodiče, civilizovaná Evropa přijme, nabídne jim azyl, přístřeší, ukáže cestu, jak se po přechodnou dobu integrovat a žít zde do doby, než se podaří znovuobnovit svou původní zemi.

Se syrskými rodinami křesťanů, z jejichž očí vyzařuje vděčnost a váží si nabídnuté pomoci, v naší zemi nemá nikdo problém. Není uprchlík jako uprchlík. A v tom je podstata všeho. Skomírající hlasy našich sluníčkářů se ozývají stále míň a míň.

Takzvaní uprchlíci totiž dávají ve svých hostitelských zemích jasně najevo, co si o jejich obyvatelích myslí. Touha a ochota pracovat a přemýšlet o budoucnosti, proč?! Ve Švédsku se prohánějí bez řidičáku v autech, v Dánsku a Finsku se v kurzech sexuální výchovy dozvídají, že Evropanky nejsou herečky z pornofilmů, nebo prostitutky, v Německu si na Silvestra zkusili sáhnout a pokračovali později i v některých bazénech. Koneckonců je zima, tak proč se nezahřát, navíc pohled na Evropanku v plavkách potěší nejedno oko mladého muslima.

Podle posledních zpráv vedení  německých historických lázní Johannisbad ve městě Zwickau, mají běženci přísný zákaz vstupu. Bezpečnostní kamery natočily skupinu muslimských běženců, jak masturbuje ve vířivce, přičemž jeden z mužů do vody i ejakuloval, jak později řekl zaměstnanec lázní Rainer Kallweit. Po vyhození z vířivky se prý za chvíli s ostatními vrátil a  nafotil posměšné “selfie”. Vířivkové masturbaci prý předcházelo o den dřív obtěžování žen v saunách osmi cizinci. Policie prý pachatele zadržela, v současné době jsou znovu a bez postihu na svobodě.

Myslíte, že je možné všem těm mladým a zdravým ekonomickým uprchlíkům věřit, že vážně strádají a touží se v Evropě integrovat? Že potřebují a stojí o náš soucit, lásku a více pochopení a tolerance?

Jednoznačně ne. Teorie a teze o tom, co by pomohlo zmírnit napětí, nic objevného nepřinášejí a v zásadě jsou již vyčerpány. Těmhle frajerům tady a teď pomůže jen jasné stanovení mantinelů a hranic, které budou bez výhrad dodržovat, s jasným stanovením sankcí, které následují. Imigrant neimigrant, muslim nemuslim! Zákony platí a musí platit pro všechny stejně! Bílý Evropan nebude a nemůže ustupovat nevítanému nepřizpůsobivému hostu!

A závěr?

V případě odmítavých postojů, protestů, projevů agrese a nenávisti, nasadit účinné tresty. V případě podobných vířivkových masturbací a jiných forem sexuálního vybití vůči okolí a ženám, nejdříve  účinně nasadit pár pořádných facek, pak přísný trest.

A pokud by ani tohle nepomohlo a nebylo dotyčnými správně pochopeno, co je to žít v kulturní civilizované společnosti, ne ve středověku, tak jedno, jestli s doklady nebo bez, bezodkladně všechny ty nechápající a nepřizpůsobivé  “chudáky”  naložit a deportovat zpátky do zemí původu!

ZDROJ: Eva Valerie Maxová

eva-valerie-maxova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 117 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...