17.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Uprchlíci se vztekají, že si v EU nemůžou dělat co chtějí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DAVID VLK 17|06|2015

Hordy mladých, povětšinou černých, mužů shromážděných na severoitalských hranicích protestují, že je Francouzi odmítají pustit na své území. Že by byla cesta do ráje konečně uzavřena. Co si to ti Evropani ve své zemi dovolují?

Sluníčkáři  a většina levicových politiků se nám snaží namluvit, že jsem povini přijít o svůj životní styl svoje jídlo a zem a svoje ekonomické jistoty, ve prospěch davů hadrníků ze včech koutů Afriky. Zatímco Arabové tiše podporují islámský binec, aby posílili vlastní velmocenské ambice. Evropa skřípe zuby a drží hubu. Pseudokorektní přefeminizovaná splečnost je příliš slabá, aby se ubránila hordám ekonomických uprchlíků kteří dříve, nebo později zničí naši civilizaci.

V dobách, kdy evropští muži ještě byli “Muži” a sjednocené Evropě nevládly levicové feministky a bezpohlavní, ultrakorektní  hermafroditi, by muži vzali kvéry, meče, nebo klacky (podle doby ve které by se to odehrálo) a vetřelce by zahnali zpátky do Afriky.

2327395-img-uprchlik-uprchlici-imigranti-migrace-italie

Dneska jsme tak všichni “korektně připosraní”, že si necháme vzít vlastní kontinent. Zajímalo by mne, kdo nám chce namluvit, že ty tisíce mladých černých chlapů jsou političtí uprchlíci. Pokud je někdo uprchlík, tak prchá s celou svojí rodinou, s ženou a dětmi, Tahle ta emigrační vlna afrického testosteronu vypadá přesně na to čím je. Tichou a plíživou okupací.

(Video z Itálie, rok 2011: Už tehdy ukazovali imigranti svoji “sílu”, co až jich přijdou další statisíce?)

Co budou tihle mladí černoši dělat až zjistí, že ani v Evropě nepadají pečení holubi zadarmo do huby? Budou jen protestovat, nebo budou dělat stejný bordel, jako ve svých domovinách a přinesou Africkou válku i k nám domů do naší Evropy?

Kdy dostaneme rozum? Až nám začnou řezat hlavy? V Africe a na Arabském poloostrově by si měli udělat pořádek Afričani a Arabové a nevyvážet svoje problémy k nám do Evropy. Zatím to ale vypadá, že Evropské ovce se samy těší, až budou oholeny a podřezány.

Naši předkové, kteří si svou zem museli mnohdy uhájit se zbraněmi v ruce se musejí obracet ve svých hrobech!!!

ZDROJ: David Vlk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
24 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.