gold-163519_1280
6.9.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Univerzální, hodnotný a pozorný dárek? Vyberte investiční zlato

Sdílejte článek:

Plánujete darování originálního a zajímavého dárku, který potěší? Chcete vybrat něco zajímavého se skutečnou hodnotou, která se neztratí ani po letech? V takovém případě zvolte investiční zlato nebo stříbro. Existuje i v designově krásných podobách a svou hodnotu si opravdu uchová napříč časem.

Investiční zlato v krásné podobě

Originální dárek v podobě investičního zlata nemusí být pouze klasický číslem označený slitek, ale může se jednat i o malé umělecké dílo. Jde například o krásnou pečeť k příležitosti výročí svatby. Ta může být ze zlata či stříbra o vysoké ryzosti a snadno se tak může stát takovým menším rodinným pokladem. Oblíbené jsou však i mince, kde jsou zobrazena jména. Takový dárek je skvělou pozornosti nejenom na svátek, ale i pro další příležitosti.

Hodnotný dárek ke speciálním příležitostem

Zlato či stříbro je skvělou variantou na dárek ke speciálním a neopakovatelným událostem. Může se jednat o narození dítěte či ocenění za vysokoškolský titul. Zlaté mince představují i vhodné dárky pro muže, protože mají svou jasnou hodnotu a zároveň nejsou ničím zbytečným. Pro narozeninový dárek zase mohou velmi dobře fungovat mince ve znamení zvěrokruhu. Možností existuje opravdu celá řada, takže drobnou zlatou či stříbrnou pozornost můžete uplatnit i k několika různým událostem. Obdarovaný navíc jistě bude rád, že dostal věc s opravdovou hodnotou, která se časem i mírně zvyšuje.

Nejlepší dárek snadno vyberete na internetu

Pro nákup investičního zlata či stříbra můžete vyrazit do specializované prodejny v Obecním domě v Praze. Svůj nákup snadno zvládnete i přes internet, kdy stačí navštívit stránky zlate-mince.cz a vybrat si takovou variantu, která se vám bude nejvíce zamlouvat. Pamatujte, že jde o menší dárky, ale všechny se mohou pochlubit velkou hodnotou.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 223 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...