svoboda slova218
16.7.2019
Kategorie: Společnost

Umlčování se stalo normou

Sdílejte článek:

J3K

Síto, kterým prochází informace, je stále hustější a snahou těch, kteří mohou ovlivňovat jeho průchodnost, je zabránit možnosti dozvědět se o dění doma i ve světě více, než kolik nám dovolí oficiální liberální propaganda. Je li zdrojem Vašeho vědění například Česká televize, pravděpodobně litujete chudáky vydávající se na plavbu Středozemním mořem na přeplněném gumovém člunu osazeném výkonným motorem, ovšem se zásobou paliva na cca 30km plavby a bez kapky vody a jídla. Naštěstí podél libyjských pláží hlídkují záchranné lodě neziskových organizací, které nebohé Afričany stíhají zachránit a místo vracení zpět do Afriky je zadarmo převáží na nejbližší pod Evropu patřící ostrov.

Pokud však stíháte sledovat i jiné informační kanály, můžete si na záchranu migrantů udělat jiný názor. K němu stačí trochu počítat, vnímat a přemýšlet. Máte li průměrné evropské IQ, to je mimochodem pořád více, než má 95% afrických a arabských vysokoškoláků, také většina našich umělců a novinářů, dojde Vám záhy, že někdo tady musí lhát. Problém je, že moderní inkvizitoři se snaží stále více potlačit zprávy, které nespadají do plánů a představ momentálních vůdců Evropy. Dochází tak k zatajování, zamlčování a upravování skutečnosti. Na represi těch, kteří se snaží informovat i z jiných zdrojů, než to dělá mainstream, se nepodílí okrajově jen policie a státní zástupci, ale naopak masově provozovatelé sociálních sítí a samozřejmě média osočující kohokoliv, kdo poukáže na zvěrstvo těmito informačními kanály dodávané jako pravdivý obsah.

Vytvořit z německé kapitánky lodi patřící neziskovce Caroly Racketeové hrdinku a v porovnání s řidičem kamionu Saganem, do jehož návěsu se vloupali čtyři imigranti a byl odsouzen do vězení, mohou pouze skuteční ignoranti. Racketeová provozuje lodní kyvadlovou dopravu mezi Libyí a Evropou, přičemž na smluveném místě přebírá Afričany platící za svou nominaci do člunu solidní částky a způsobuje tím tak nemalé problémy celé Evropě. Sagan se stal obětí snahy těch samých Afričanů dostat se do států se štědrou sociální politikou, jen o nich nevěděl a nedostal ani korunu. Místo toho vyfasoval od Francouzů 2 roky za pašeráctví a Racketeová pro změnu nejvyšší pařížské vyznamenání. Ani to nelze jen tak vymyslet. Média ignorují Sagana, ale vyzdvihují statečnost milionářské dcerky, která ilegální činností získá za chvíli nominaci na Nobelovu cenu míru. Mimochodem, váženost Nobelovky už dávno není nijak významná, v podstatě ji často dostávají v podstatě pošuci a gauneři světové velikosti. Především tu za mír.

Sociální sítě měly kdysi ulehčit komunikaci mezi lidmi. Postupně z nich však vzniklo diskuzní fórum, což se mnohým přestává líbit. Majitelé těchto sítí se dostali pod tlak a i díky své příslušnosti k ekonomicky velmi dobře prosperující vrstvě často postižené liberalismem mění možnost vkládat jakýkoliv obsah na své stránky. Jestliže se migrace stala terčem cenzury, přidalo se i vše to, co má mít dle inkvizitorů nádech rasismu a občanské nesnášenlivosti. Bohužel jde pouze o jednostranné uchopení této problematiky, takže monitorováni jsou jen odpůrci migrace a pronikání islámu do Evropy. Absolutně se přehlíží zvěrstva působená muslimskou světovou komunitou. Lidská práva se tak dle mainstreamu porušují pouze v Číně, Sýrii a Rusku, zatímco v islámské Saudské Arábii a afrických státech je vše v pořádku. Arogance britských úřadů posílající Tommyho Robinsona na smrt do vězení plného muslimů za údajnou urážku soudu, to když před jeho budovou upozorňoval na zločiny páchané muslimy na ženách a dětech přímo ve Velké Británii, se přenesla i na Facebook. Jeho administrátoři nemilosrdně mažou veškeré informace o tomto případu a umlčují všechny snahy založit petice podporující tohoto odvážného Angličana. Opět je třeba upozornit na kontrast mezi dobrem a zlem. Dobrem je snaha zvrátit směřování Evropy k afrikanizaci a islamizaci odporujícím zachování evropských hodnot, zlem poté veškeré snahy obohatit Evropu o africkou a arabskou kulturu spojenou s násilím, agresivním náboženstvím a právem šaría. V podání cenzury je to však obráceně.

Umlčování se stalo jednou z norem, kterými se sociální sítě řídí a jejich charakter se tak mění. Dochází k jednoznačnému protěžování jediného správného směru, což připomíná praktiky hitlerovské a později komunistické propagandy. Je stále zřejmější, že Západ se stává novodobým socialistickým a neomarxistickým experimentem, který Východ už dávno zavrhnul, přesto je do něj opět zatahován. Je s podivem, jak snadno zmanipulovatelná je nejen mládež, u které se to díky absenci zkušeností s komunisty dá pochopit, tak i někteří starší, kteří před 30ti léty tak rádi opouštěli socialistický blok. Možná je to tím, že jim činnost ÚV KSČ a STB vyhovovala a po represivním režimu se jim stýská. Množství udavačů stoupá, jen jsou daleko více vidět, než tomu bývalo kdysi. Ke svému bonzáctví se otevřeně hlásí a připadají si jako novodobí Jánošíci. Opak je pravdou. Stali se prodlouženou rukou liberálů a nástrojem pro perzekuci skutečných demokratů. Nevnímají vůbec realitu, žijí v přednastaveném světě a mají dojem, že jsou in. Mýlí se, což ukáže budoucnost. Bude16 li jejich počet nadále stoupat, k čemuž přispívá školství i všeobecná nedostatečná informovanost z více stran, budou jedním z rozhodujících faktorů při likvidaci takové Evropy, jakou známe. Doplatí na to oni i my.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 903 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.