klekani

Umí Evropané už jen odhodlaně klečet?

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Každý z mladých multikulturalistů by měl zalistovat ve starých mapách, ty mu prozradí, k jak obrovským přesunům národů na území Evropy došlo. Po některých zůstaly jen stopy, že tu byly. Potomci jiných tu žijí dodnes. Válkami, odvlečením otroků, znásilňováním žen, přesídlováním i stěhováním docházelo k promíchávání všech částí Evropy. S příchodem a rozšířením křesťanství se sice válčit nepřestalo, ale nové náboženství dalo rámec pro jednotný kulturní vývoj na základech židovské, řecké a římské kultury.

Dnes oblíbené genetické testy nám odhalují, že ač sousedi, máme předky z různých částí Evropy. Několik pokusů o ovládnutí většiny tohoto světadílu skončilo neúspěšně a tak se jediným spojovacím symbolem stal kříž, i když v několika podobách. Nepřehlédnutelnou část historie tvoří války s šiřiteli islámu. Po ovládnutí území mezi Kaspickým a Rudým mořem, celé severní Afriky a dnešního Španělska, valili se do říše Franské. Nebýt senzačního vítězství vojevůdce Karla Martela v roce 732 u Poitiers, mohlo se stát, že by dnes některé francouzské aktivistky spolu švitořily v nějakém útulném pařížském harému a jejich bratři by bojovali někde na východě s Ruskem.

Nepíši to náhodou. Z jednání představitelů většiny evropských zemí jsem nabyl dojmu, že právě toto je jejich cíl. Jeho naplněním se stanou všechny oběti válek s muslimy ve Španělsku, na Balkáně i v Rakousku marné. Nevím, čím si to naši předci zasloužili, ani nevím, čím jsme si to zasloužili my. Nevím, proč se západoevropská intelektuální levice zbláznila a spolupracuje s islámským světem na zničení civilizace a tato snaha se jí naneštěstí mimořádně daří.

Vím ale, že šanci uhájit svou zem a kulturu mají země východního bloku, protože mají zkušenosti s budováním reálného socializmu a nestačily si zvyknout na blahobyt, který v zemích západu dokázal obyvatelstvo odzbrojit lépe než zákaz držení jakýchkoli zbraní. Tam kde není vůle, zbraně nepomohou. Symbolem současné evropské nálady je importované gesto z USA . Gesto omluvy za vše, co kdy a kdekoli na světě bílí lidé způsobili.

Evropané klečí. Jaké bude pokání? Kdo určí jeho míru? Kdo řekne: už můžete vstát. Tento vir trapné poníženosti a sebemrskačství je možné zastavit i bez karantény. Na svou červeno-modro-bílou roušku si napíši JÁ NEPOKLEKNU – ale k tomu, abychom dnes ani zítra nepoklekali, musíme dnes přežít!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 931 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.