christmas-tree-708002_1280
30.7.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Umělý vánoční stromeček vypadá skvěle. A ušetří vám čas i peníze

Sdílejte článek:

Milujete Vánoce a nedokážete si je představit bez dokonalé tradiční výzdoby, která vyvolává tu pravou atmosféru a dokáže okouzlit nejen děti, ale i dospělé? Nemůžete se každý rok dočkat začátku adventu, zároveň se ale chcete vyvarovat zbytečného shonu a užívat si co největší pohodu? Pak je nejlepším řešením připravit se s předstihem. A hlavně využít možnosti, které nabízejí moderní výrobky.

Umělý stromeček je stejně krásný jako ten pravý

Patříte mezi milovníky tradic, kteří rok co rok kupují živý smrček, jedli nebo borovičku? Pak se vám pravděpodobně již stalo, že jste nemohli sehnat ten pravý a nakonec se museli spokojit s nepříliš vzhledným kouskem. Nehledě na to, že nákup a doprava stromku domů zaberou spoustu času právě v období těsně předcházejícím samotným svátkům, kdy jsou všichni naplno zaměstnáni nejrůznějšími přípravami. Pravděpodobně vás již napadlo, jak skvělé by bylo trochu si vše ulehčit a mít více času na návštěvy vánočních trhů, procházky přírodou i vyzdobeným městem a hlavně na své nejbližší. Řešení je jednoduché. Pokud si pořídíte umělý vánoční stromek, odpadnou vám nejen starosti s jeho sháněním, ale také s průběžným úklidem opadaného jehličí během svátečních dnů i následné vynesení stromku do odpadu. A rozhodně se nemusíte bát, že Vánoce ztratí svůj styl. Umělý stromeček vypadá stejně skvěle jako ten opravdový.

Umělý stromeček vydrží léta. A pořídit ho můžete i z pohodlí domova

Velkou výhodou umělého vánočního stromečku je, že se z něj budete těšit opakovaně. Jeho cena přitom není nijak vysoká. A objednat si ho můžete i přes internet. Dodací doba je pouze několik dní. Navíc se nemusíte omezovat jen klasickým provedením se zeleným jehličím. Velice oblíbené jsou zasněžené a bílé vánoční stromky. Právě bílé vánoční stromečky skvěle podtrhují vánoční atmosféru.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.