christmas-tree-708002_1280
30.7.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Umělý vánoční stromeček vypadá skvěle. A ušetří vám čas i peníze

Sdílejte článek:

Milujete Vánoce a nedokážete si je představit bez dokonalé tradiční výzdoby, která vyvolává tu pravou atmosféru a dokáže okouzlit nejen děti, ale i dospělé? Nemůžete se každý rok dočkat začátku adventu, zároveň se ale chcete vyvarovat zbytečného shonu a užívat si co největší pohodu? Pak je nejlepším řešením připravit se s předstihem. A hlavně využít možnosti, které nabízejí moderní výrobky.

Umělý stromeček je stejně krásný jako ten pravý

Patříte mezi milovníky tradic, kteří rok co rok kupují živý smrček, jedli nebo borovičku? Pak se vám pravděpodobně již stalo, že jste nemohli sehnat ten pravý a nakonec se museli spokojit s nepříliš vzhledným kouskem. Nehledě na to, že nákup a doprava stromku domů zaberou spoustu času právě v období těsně předcházejícím samotným svátkům, kdy jsou všichni naplno zaměstnáni nejrůznějšími přípravami. Pravděpodobně vás již napadlo, jak skvělé by bylo trochu si vše ulehčit a mít více času na návštěvy vánočních trhů, procházky přírodou i vyzdobeným městem a hlavně na své nejbližší. Řešení je jednoduché. Pokud si pořídíte umělý vánoční stromek, odpadnou vám nejen starosti s jeho sháněním, ale také s průběžným úklidem opadaného jehličí během svátečních dnů i následné vynesení stromku do odpadu. A rozhodně se nemusíte bát, že Vánoce ztratí svůj styl. Umělý stromeček vypadá stejně skvěle jako ten opravdový.

Umělý stromeček vydrží léta. A pořídit ho můžete i z pohodlí domova

Velkou výhodou umělého vánočního stromečku je, že se z něj budete těšit opakovaně. Jeho cena přitom není nijak vysoká. A objednat si ho můžete i přes internet. Dodací doba je pouze několik dní. Navíc se nemusíte omezovat jen klasickým provedením se zeleným jehličím. Velice oblíbené jsou zasněžené a bílé vánoční stromky. Právě bílé vánoční stromečky skvěle podtrhují vánoční atmosféru.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 131 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...