GINACARANO
15.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Ulajkovaná společnost přihrbených

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRJenom taková malá zprávička o vyhazovu. Americké herečce Gině Carano vypověděla společnost Lucasfilm (Disney) pracovní smlouvu a její účast v seriálu Mandalorian končí (seriál má na ČSFD 87%). Důvodem byly její kritické příspěvky na Twitteru, kde údajně přirovnávala republikánské voliče k židům a demokraty k nacistům. Příspěvky sice smazala, ale to nepomohlo.

Rozzuření příznivci demokratů zasypali studio požadavkem, aby Carano byla vyhozena a tak se také stalo. Dnes jsou novodobí kádrováci připraveni zničit každého, kdo má jiné nebo dokonce kritické názory. Sluší se ale přiznat, že vyjádření herečky Carano příliš vkusné nebylo.

Přestože je to nevkusný názor, jisté je, že za názory se lidé z práce v demokratické společnosti nevyhazují. Už vůbec ne, když jako zde, je kolektivní dílo Mandalorian podstatně více úspěšné, než poslední díly ságy Star Wars, kterou natočili (asi) politicko-korektní herci, s politicko-korektním odrazem a politicko-korektním výsledkem. Proto také ta série velkofilmů dopadla, jak dopadla. Téměř bídně. A v Číně muselo politicko – korektní vyhazovací studio Disney, na přání čínských cenzorů, vymazat z plakátu Star Wars černošského herce Johna Boyegu, aby si mohlo plnit plány na očekávané zisky.

V souvislosti s kauzou Carano si připomeňme, že Jane Fondová má na blížících se Zlatých glóbech převzít cenu za celoživotní dílo. Nic proti této, ve své době, úspěšné herečce. Ale porovnejme, co vykřikovala aktivistická blbka Fondová v roce 1970 na University of Michigan: „Kdyby jste rozuměli tomu, co je komunismus, doufali byste, prosili byste na kolenou, že jednoho dne budete žít v komunismu.“ Na Duke University v Severní Karolíně pak dodávala: „Jako socialistka si myslím, že bychom měli směřovat k socialistické společnosti a ke komunismu.“ To vše „produkovala“ jedna z nejbohatších hereček, jejíž manželé ani vteřinu se svými miliony a miliardami dolarů do socialismu nikdy nepatřili. Zdá se, že dnes se Fondová v USA konečně svého vysněného nástupu socialismu dočkala.

Cenzura a vyhazovy z práce za názor byly vždy neodmyslitelnou součástí socialistické „lidové“ politiky.
Fondová si mohla před desítkami let svobodně říkat jakékoliv hlouposti, Carano dnes nesmí mít kritický názor (byť mnozí jej mohou vnímat jako varování). Novodobá cenzura se šíří světem jako mor. Sociální sítě vymazávají kde koho, včetně amerického prezidenta, jiné sociální portály jsou přímo zrušeny (případ Parler). Vše v duchu „objektivity a pravdy“ (té jediné-jejich) a v duchu politické korektnosti. Drtivá většina této vynucované „korektnosti“ je ale jen lež, pokrytectví a snaha udržet neudržitelné. Nacisté pálili knihy i lidi, bolševici likvidovali odpůrce v pracovních táborech a novodobí cenzoři by z národních států nejraději udělali nové gulagy s wifinou v mobilu. Ulajkovaná společnost přihrbených se jim jeví jako dokonalý svět.

Nacisté za války hrozili tomu, kdo poslouchal vysílání z Londýna, smrtí. Evropská unie by asi nejraději zavedla totéž za poslouchání Moskvy, jenomže vakcína Sputnik V už otevírá dveře i tam, kde by to nikdo nečekal, například do takového Rakouska. Evropská komise opět předvedla, že vyjma cenzury a pronásledování se na nic jiného nezmůže. Proto si musíme stále připomínat, že lidé, co tam sedí, se do křesel komisařů neposadili sami. Vyslali je tam jejich země. Evropská komise je jen odrazem ubohosti a mizérie národních vlád členských zemí EU. Zajištění očkovacích vakcín pro Evropu má proto tak ubohý a stále stejný výsledek. Nejsou.

Blíží se české volby a snad se poslanci a senátoři dohodnou na nějakém volebním modelu. Předseda Ústavního soudu, Pavel Rychetský, byl již za kolektivní výsledek rozhodování Ústavního soudu potrestán a nebude mu přidělen jakýsi řád.

Stejná politika je praktikována v Americe, kde republikána, ex prezidenta Trumpa, vláčeli v dalším marném kole soudů, aby jej odvolali z funkce, kterou už ani nezastává.

Ztráta svobody v celém demokratickém světě postupuje od Washingtonu přes Berlín do Prahy. To je nepopiratelným faktem. Proto každé ohnutí hřbetu, každé mávnutí ruky, každá lhostejnost pomáhá těm, kdo hodlají demokracii poslat do historie a zapomenutí. S penězi globalistů to mají tito o to jednodušší. Pohled na morálně zdevastované USA a zdevastovanou EU rozhodně není optimistický. A jak se ukazuje, ještě dlouho, a to hodně dlouho to nebude pěkný pohled.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 102 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
politicon.cz
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.