vezeni
10.7.2020
Kategorie: Společnost

Ukradni stovku a jdeš natvrdo do basy. Ukradni miliardu a budou se s tebou přátelit politici, celebritky a mafie

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Diagnostikovaný schizofrenik ukradl 5 bulek v ceně 62,50 Kč a dostal za to 18 měsíců na tvrdo a to až po odvolání. Původně měl sedět 24 měsíců a kvůli nouzovému stavu mu hrozilo dokonce 8 let. Proč kradl tak pitomě? Protože měl hlad a je to schizofrenik žijící na ulici. Nikdo nedokáže říct, co se mu v hlavě zrovna motá. Schizofrenie.  Co to je schizofrenie se dozvíte na tomto odkazu a věřte mi, není o co stát. Je to velmi těžký život i když ten člověk má plnohodnotné zázemí a pokud ho nemá, tak je ten život ještě těžší.

Mne to zaujalo vlastně proto, že nechápu už nic z našeho soudnictví. Ukradni stovku a jdeš natvrdo do basy. Ukradni miliardu a budou se s tebou přátelit politici, celebritky a mafie. Pokud bych se rozhodla něco ukrást, tak rovnou celou banku. Vždycky jsem si říkala proč je znak pro paragraf takový divný. Je pokroucený jako ti, co právo provozují a vykonávají – §§§§§.

Nejznámější kauzy rozkrádaní v obrovských částkách

Ekotendr, Dopravní podnik, Chráněná dílna, Lesy ČR, ROP severozápad, Gripeny, Pandury, privatizace OKD, banky, spořitelny, kampeličky, kauza prodej OKD a bytů PRG, privatizace Unipetrol, kauza Key Investments, obchod s akciemi Moravia Energo, kauza Harrachov, kakaová aféra, aféra Český dům, aféra biolíh, aféra Bamberg, aféra Miloslav Vlček, kauza Liberta, aféra Olovo, kauza Hulínský, kauza České pošty, kauza ROP Jihozápad…atd. Nejde sem vypsat vše, protože tím bych asi nebyla hotova do konce života.

To jsem se zmínila o penězích, ale jsou daleko horší věci pro ty, kterých se to týká. Na světě roste počet znásilněných dětí a to je to nejhnusnější a nejstrašnější co si umím představit. Dokázala bych takové hovado vykastrovat a zabít. Nejnovější věc co mne rozpálila běla, bylo znásilnění holčičky černým migrantem. Jeho trest je dva roky vězení. Prý nebyl psychicky v pořádku. Chudáček malá, že by to byl zase jen další sirotek Šojdrovic báby? Znásilnění dětí se týká všech zemí a té naší. Libují se v tom církevní pedofilové, prachatí magnáti co už neví jak si zpestřit život a nic se neděje.

Takže moji milí přátelé a čtenáři, nekraďte pečivo, ale seberte rovnou celou pekárnu. Pak se vám nic nestane.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 111,00 Kč
Vybráno 48.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 210 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
politicon.cz
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.