40905-ufc-prague
19.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

UFC v Praze? Elitní bojovníci vyprodali O2 Arénu za několik hodin

Sdílejte článek:

Galavečer s názvem UFC Fight Night Prague se sice v pražské O2 Aréně uskuteční až 23. února, už teď je ale jisté, že celá akce bude beznadějně vyprodaná. Bojový sport s názvem MMA zkrátka v poslední době táhne a není se tak co divit, že si českého zájmu o bojové sporty všimli i v zahraničí. Po úspěšných akcích československých organizací XFN a Oktagon teď do Prahy zavítá skutečná těžká váha. UFC je totiž ve světě MMA brána za podobně prestižní značku jako Liga mistrů ve fotbale. Utkávají se v ní totiž skutečně ti nejlepší z nejlepších.

Po spuštění hlavního prodeje vstupenek na UFC v O2 Aréně se po místech v rozmezí 990-3990 Kč zaprášilo během pár hodin. Fanouškům MMA, kteří s nákupem otáleli, nakonec zbyly oči pro pláč. Takový zájem o UFC se totiž rozhodně neočekával. Fight Card neboli rozpis zápasů se navíc začala sestavovat až po vyprodání vstupenek. Při nákupu vstupenek tedy vlastně nikdo netušil, jaké zápasníky na vlastní oči uvidí. Aktuálně je potvrzeno, že diváci v hale budou moci fandit alespoň jednomu českému jménu. Tím je Lucie Pudilová, která se zároveň pyšní titulem první Češky v UFC. Její soupeřkou bude Američanka Liz Carmouche a podle kurzů sázkových kanceláří je mírnou favoritkou souboje právě americká bojovnice. Pokud však více než odhadům bookmakerů věříte hvězdám a horoskopům, tak ty jsou naopak více nakloněné české zápasnici, která ovšem více než na hvězdy bude muset spoléhat na své pěsti :-)

Americká organizace Ultimate Fighting Championship je zkrátka zárukou kvality. Šance na účast dalších Čechů v oktagonu na UFC v Praze je poměrně nepravděpodobná. Stejně se ovšem bude jednat o akci, která vstoupí do historie bojových sportů v České republice. Není navíc vyloučeno, že se do Prahy UFC za nějaký čas opět vrátí. Česko má totiž vynikající potenciál stát se středem dění MMA v Evropě.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 317 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.