jermanbabis
29.5.2020
Kategorie: Politika

Udavačství za názory, zastrašování jak v padesátých letech

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieZáchranářka Veronika Brožová napsala otevřený dopis středočeské hejtmance, že ona a její kolegové nemají dostatek ochranných pomůcek. Odpovědí krajského vedení bylo trestní oznámení.

Komunistické a papalášské manýry, ty předvedlo vedení Středočeského kraje v čele s hejtmankou Jaroslavou Pokornou Jermanovou (ANO). Záchranářka, která v první linii pomáhá potřebným lidem, a hrozí jí více než jiným nákaza koronavirem, si postěžovala, že středočeští záchranáři na rozdíl od pražských nemají dostatek ochranných pomůcek. Ano hlavní město Praha pod vedením primátora Zdeňka Hřiba dokázala své záchranáře na rozdíl od středních Čech včas vybavit potřebnými pomůckami. Takže se nelze vymlouvat na to, že ochranných prostředků byl celostátní nedostatek. Jak je patrné, někde to šlo.

Paní Jermanová sice tvrdí opak, ale já nemám důvod jí brát vážně. Ona v České televizi předkládala nějaké údaje. Inu, do hlášení se dá napsat cokoliv. Já věřím záchranářce Brožové, že si nevymýšlela. Proč by to proboha také dělala, co by z toho měla. Na nějaké blouznivé teorie o spiknutích nevěřím. Ona jako člověk přímo v terénu naplno řekla, že středočeští záchranáři nemají potřebné ochranné pomůcky, avšak místo seriózní diskuse a řešení nedostatků následovalo udání na policii. To jsou zastrašovací metody jako v dobách neblahého minulého režimu. A u paní hejtmanky to není poprvé, co zkusila takovou nátlakovou taktiku. „Když jsem upozornil paní hejtmanku Pokornou na podvody v Krajské správě a údržbě silnic za 670 milionů korun, tak její odpovědí bylo rovněž trestní oznámení,“ upozornil středočeský krajský zastupitel za ODS Michael Pánek.

Policie s největší pravděpodobností toto nesmyslné trestní oznámení odloží. A to bude dobře. O problémech se má věcně diskutovat, mají se řešit, ovšem řešením nejsou udání na policii.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 210 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.