holinek3
30.6.2020
Kategorie: Společnost

Udavač, lhář a manipulátor Holínek si prostě pokoj nedá

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Měl jsem za to, že po mém článku, ve kterém jsem odhalil podstatu mentálního bolševika a fízla Bořivoje Holínka snad budu mít od něj nějaký čas klid. Bohužel slizkost této duševní kreatury je natolik vysoká, že si pokoj nedá ani nyní. Nemohu s ním komunikovat na jeho facebookovém profilu, kde mne zablokoval, musím proto ještě jednou zde. 

Jak vidno, Holínek “monitoruje” a fízluje PP stále dnem i nocí. Tak nějak po bolševicku. Stejně tak i na texty zde uvedené reaguje. Jeho prvotní reakcí na můj článek byla samozřejmě výhrůžka orgány činnými v trestním řízení, další pak psychotické lživé flusance na mou osobu a “kreativní” obrázek, kde mne stále vypodobňuje s terčem v podobě loga PP na čele, což v nonverbální komunikaci většinou znamená výhrůžku smrtí. Prostě psychopatický frustrovaný dědek, který již naprosto neřídí své smysly.

Kdo očekával, že se tedy s mým textem nějak popere a zkusí moje “lži” uvést na pravou míru, bude samozřejmě zklamán. Holínek velmi dobře ví, že vše jsem o něm napsal je svatá pravda a tak se on může “bránit” jen snůškou lží, pomluv a jedovatých slin. Tedy, protože se bojí konfrontace se mnou, vybral si jiného – prazsky orloj. Na svém fcb profilu pak napsal (kurzíva) a já přidal poznámku:

Po návratu ze “sklizně” 🍒 jsem se podíval na diskusi pod nedávnou veřejnou charakteristikou sebe samého KK (viz soudruh “redaktor” na obrázku dole), kde arogantní lhář – Karel Kříž (KK) – poodhalil svoje ledví, a podle toho, koho v diskusi oslovil “vážení přátelé”, a komu děkuje za podporu jeho křiváctví (jsou to TI, co mu v oné diskusi “vyloženě lezli do prdele”), jasně dal najevo OČ mu jde (biznis na prvním místě), KAM patří, a za KOHO kope. KK moc dobře ví, “že toto vše je do puntíku pravda a tak jen kolem sebe kope jako chcípající kobyla. Ubožák” …

 • KK: Vážení přátelé jsou pro mne všichni čtenáři PP. Byznys se píše takto, doučit pravidla ČJ. 

Z celé té stoky lží, POMLUV a zvrácených veřejných zpovědí anonymních trollů, rekutujících se převážně z řad příznivců SPD, jsem vybral jednu, pod kterou stručně uvedu zásadní fakta:

prazsky orloj 30.6.2020 00:02:18 Odpovědět
Marek, bolo to presne tak, ako som to napisal, tvoj Fatima tu dlho “diskusie” doslova moderoval… Samozrejme, fyzicke dokazy toho ti neposkytnem, nie som Fatima, nemam svoje zlozky, ale to, ze to tu tak naozaj bolo, by ti urcite potvrdil minimalne Jarda Cirkl, nakoniec aj Kadel by mohol, ak by nemal selektivnu pamat… A ak by mal niekto zaujem zapodievat sa tou kanaliou a prehladavat vsetky vlakna povedzme 3 roky dozadu, nasiel by mnozstvo jeho “komentarov”, obsahujucich “@readkce”, v ktorych presne napisal, co bude Krizovi hlasit… Samozrejme dnes uz nikto tie vlakna neuvidi pred a po Fatimovom moderovani… Bola to celkom sranda, poprehadzovane, navzajom nesuvisiace, komentare po celom vlakne atd…
Spochybnovat je ale mozne vsetko… Tiez ti nedokazem povedat, kedy som videl padat prvy meteorit, ani kedy som ho videl padat naposledy…? Nedokazem si pripomenut ani v ktorom roku to bolo, nieze este aj presny datum a cas a nemam k dispozicii ani video, alebo fotodokumentaciu, ktora by potvrdzovala, ze som vobec niekedy videl padat meteorit… Je teda mozne tvrdit aj to, ze meteority neexistuju, nie…
Poznam “cesky folkror”: “zatloukat, zatloukat, zatloukat, az to zatlucu a okecavat, okecavat, okecavat, az to okecam”, ale pravda je taka, ze Kriz si tu Fatimu sam vychoval do jeho dnesnej podoby… Cim viac privilegii mu dal, tym viac sa tu Fatima rotahoval a toto nikto neokeca, ani nezatluce… Preto som na jeho clanok reagoval slovami, ze je to normalna ceska komedia… Som presvedceny, ze tato komedia bude pokracovat… Fatima by vo svojom “obohacovani” pokracoval aj z vazanskej cely, ak by mu to bolo umoznene a toto malo byt Krizovi jasne uz pred mnohymi rokmi, hned ako sa sem Fatima nasackoval… Hned vtedy ho mal odtial vykopnut… Mne bolo jasne, presne o com je Fatima, kontrarozviedcik a mnohi dalsi, hned v prvy den, po mojom objaveni sa tu… Postacovalo mi k tomu precitanie si jedineho komentaru, od kazdeho z nich… Ako je toto mozne…? Zeby som bol obdareny mimoriadnym intelektom, v nasej galaxii nikde inde neexistujucim…?

Zabudol som na to Fatimovo kradnutie cudzich nickov… Je jedna vec, pouzivat povedzme 150 roznych nickov, ale kradnut cudzie nicky s cielom dehonestovania/zosmiesnovania ich majitelov, je nieco uplne ine… Ked Fatima napisal nejake nezmysly a podpisal sa pod nich nickom Jonas, mne bolo okamzite jasne, ze to nepisal Jonas, ale vsetkym tym, ktori Jonasove kometare nepoznali, to jasne urcite nebolo, ti vsetky tie hluposti urcite pripisali Jonasovi… Urcite, na toto sa je mozne aj vykaslat… Kto lezie na internet, aby si tam budoval svoju anonymnu virtualnu identitu, ma sam nejaky problem, ale potom je nutne tak postupovat vo vsetkych pripadoch a nie vybranym jedincom poskytovat ultraochranu a inym ziadnu… Kriz dnes “je polievku, ktoru si sam navaril” a mam silny pocit, ze sa mu uz davno prejeda … A toto nikto neokeca, ani nezatluce…
_________________________________

Tolik k slohovému cvičení, které si obsahem, jeho délkou a přitom prázdnotou nezadá se vstupy rádoby filozofa, jenž na PP exhiboval dříve jako “fikus” – nyní jako “Marek”.

Vždy jsem se domníval, že náš (nejen) jazyk prznili jen slovenští politici (Husák, Bi’lak, Babiš, …). Jak vidno, tak i slovenská kanalia “orloj” je stejný primitiv …

*

A zde jsou FAKTA:

– diskusi jsem na PP nikdy nemoderoval;

 • KK: To sice opravdu nemohl, ale přes různé nátlaky na redakci se o to pokoušel, a protože mu to nevyšlo, začal škodit – fízlovat, udávat, pomlouvat.

– pod nickname “Jonas” jsem nenapsal žádný komentář (hanbou bych se propadl, míti na sobě – byť na minutu – masku komunisty “Jonase”);

 • KK: Jako Jonas ne, ale používal více jak deset nicků, někdy diskutoval sám se sebou. 

– pokud jsem žádal redakci o smazání komentáře, tak VŽDY se jednalo o prokazatelnou POMLUVU mne, nebo mého otce, či zveřejňování údajů o manželích Holínkvých z Hynčiny, kteří se mnou ani s PP nemají nic společného, a které do diskusí hanebně zavlékli anonymní trollové Maximus a Kadel;

 • KK: O žádné prokazatelné pomluvy nešlo, vždy to byla nějaká reakce, kterou z velké části sám vyprovokoval, velice mu vadilo například i uvádění odkazu na reportážní video s jeho otcem, veřejně dostupné na youtube, či jen zkomolenina jeho jména.

– NIKDY jsem nežádal o smazání komentáře, s jehož obsahem jsem nesouhlasil NÁZOROVĚ;

 • KK: Samozřejmě lež. Mohu doložit z mnoha desítek jeho mailů.

– pokud jsem v diskusi použil jiný nick, než mé jméno (což na PP praktikuje mnoho diskutérů), pak jsem mnohdy na toto předem čtenáře upozornil (viz např. “Falco”, či “Okoraj”).

 • KK: Další lež, u mnoha nicků tak neučinil.

Pokud by v Karlu Kříži zbylo zblo cti, a nešlo mu jen o groše, tak by vše výše uvedené, uvedl KK v diskusi na pravou míru. Místo něj však pod každý můj příspěvek, jenž tu poukazuje na podlosti kreatury KK, přiskočí brejlatý/á “Terap Banblokovská” s jejími ctiteli tmavé pleti (smazáno).

 • KK: Nevím proč bych měl něco uvádět na pravou míru a skákat jak nějaký bolševický fízl a udavač Holínek píská. Pokud bys byl Holínku chlap, tak se mému textu postavíš čelem a sám vše “uvedeš na pravou míru”, ale na to samozřejmě nemáš ani koule, ani argumenty, že? 

Ostatní výplody choré mysli slovenského “pražského orloje”, nebo sebestředného “lampasáka” Stanislava Holého (alias “Noobody”), či okérkovaného feťáka “Marka” s náušnicí v uchu, za komentář nestojí. Stejně jako štěky zkrachovalého a zneuznalého soudruha učitele, jenž si říká “Kadel”, či Lubomíra Boušeho, který na PP popřel sám sebe a tím i komentáře, které v diskusích psal před pěti léty, před dvěma roky atd. – jediné, co mu zůstalo, je jeho “volství na webu PP”, zvoucí se ‘W3V”…

 • KK: Kdyby jen polovinu urážek, které zde mně a čtenářům PP Holínek adresoval, napsal v diskusi PP někdo o něm, podával by frustrovaný dědek trestní oznámení. Sám však kolem sebe plive jako šílený. Zajímavé, že on může nasazovat na jiné, stejná medicínka v opačném gardu mu však nechutná. 

A o této malůvce z péra kanalie “prazsky orloj” – https://1url.cz/Aza9d

  – nechť si čtenář učiní vlastní úsudek, stejně jako o tom, kdo se to dnes na KSL-PP (Křížova Stoka Lží-Pravých Putlerovců) schází …
🔴

Omlouvám se čtenářům za to, že jsem v několika případech použil výrazivo, které není v mém slovníku běžné (uvedeno v uvozovkách), ale arogantní KK by jinak psanému pramálo porozuměl.

 • KK: Tato omluva je samozřejmě falešná, Holínek se sice jako pravý psychopat snaží zaobalit svoje slovní exkrementy do hedvábného, společensky korektního balíčku, ale podívejte se jenom jak nazývá mne, když mu spadne maska. Prase umí totiž jenom chrochtat i když by se sebevíce pokoušelo promluvit lidským hlasem.

A snad jen poznámka na závěr: Omlouvám se čtenářům, že sem Holínka opět tahám, ale nemám jak jinak se tomuto udavačskému hovadu bránit, a proto prosím o shovívavost a pochopení. Až mi dá konečně pokoj, slibuji, nebude zde o něm již ani písmenko. Ale nevím, jestli se toho někdy dočkám. Snášel jsem to bez veřejné publikace několik let, můj pohár trpělivosti prostě přetekl. Děkuji.

***

Update 1.7.2020:

Holínek na svém facebooku reagoval na tento text samozřejmě téměř okamžitě, neboť fízluje PP velmi pečlivě. Co nám tam mimo jiné sdělil?

Tak … že prý je to můj hysterický záchvat, zoufalé kopání chcípající kobyly, na které není třeba reagovat.

 • Proč tedy manipulátor Holínek reaguje? 

Dále píše: Já na mé FB-stránce prezentuji pravicové hodnoty a jejich nositele (např. osobnosti Jaroslav Anděl, Čestmír Hofhanzl, Antonín Bělohoubek, František Schildberger a řada dalších), a ne zoufalce Karla Kříže, který vlastním přičiněním pohřbil vlastní projekt – Pravý prostor …

 • Proboha on si lže do vlastní kapsy v přímém přenosu! Vždyť jeho stránka je převážně o mně a PP. Já si nepřeji nic jiného, než aby mi dal pokoj.

Dále: Dvě – přímo do nebe volající – LŽI však uvést na pravou míru musím … týká se jeho multinicků a žádosti o mazání komentářů.

 • Nemám tak “dokonalé” estébácké složky jako udavač Holínek, ale všichni čtenáři PP ví své. Nebudu se prohledávat tunami jeho zvratků na PP a v emailech, každý si může na PP najít sám. Holínek lže, lže a lže.

Na závěr pak ještě největší perla: “Nemohu s ním /to jako se mnou/ komunikovat na jeho /to jako na mém/ facebookovém profilu, kde mne zablokoval, musím proto ještě jednou zde…” – naříká si lživě psychopat KK. KK není zablokován, pouze jsem smazal ty jeho “komentáře”, které by z mého FB profilu učinili stoku, jakou je nyní PP. Jiné komentáře KK, a moje reakce na ně, jsou na mém FB k nahlédnutí.

 • Fotografie níže ukazuje jasně, že komentování příspěvků mi Holínkův profil nenabízí, tedy mne zablokoval, opět nehorázně lže … a navíc všimněte si, i zde diskutuje sám se sebou.

holinek01072020

 

Bože, do čeho jsi to duši dal?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 464 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
154 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)