manipulatori
22.7.2021
Kategorie: Společnost

Udavač a dezinformátor opět na scéně

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMáme tady několik skupinek sebevědomých mladších lidí, kteří si přivlastnili patent na rozum a pravdu. Říkají si Manipulátoři, Dezinformátoři, Čeští elfové a podobně. Jsou natolik poplatní této době a politikům i médiím, že se jim dostává dostatek prostoru a podpory i ze strany státu. Tito lidé jsou zároveň morálním odpadem společnosti a jejich samotná existence je ukázkou zkaženosti společnosti stejně, jako kdysi byla STB.

Připomeňme si, že tajní agenti a spolupracovníci Státní bezpečnosti byli rekrutováni ke spolupráci z různých vrstev společnosti a měli udávat spoluobčany ze svého okolí. Přestože svazky byly záhy po tzv. Sametové revoluci zničeny, přesto víme, že své složky měli například Václav Havel, Andrej Babiš, ale třeba také nedávno zesnulý Milan Lasica. To jen namátkou, v podstatě bychom těžko hledali někoho z elit, kdo v mládí a středním věku nebyl v hledáčku STB. Nebyl li u nich, musel být proti nim, ovšem nejnebezpečnější byli ti, kteří to umně hráli na obě strany. Likvidace svazků obsahujících desítky tisíc jmen konfidentů nechali politici kolem Havla zlikvidovat tak rychle, že je vcelku jasné, kolik z nich mělo své služební jméno a číslo. Kdyby k tomu nedošlo, možná by tu na vládnutí a vrcholné podnikání moc jednotlivců nezbylo.

Mezi stávajícími udavači je několik jmen lidí, kteří nad ostatními vyčuhují. Takový Jan Cemper, šéfredaktor serveru Manipulátoři.cz a přispívající do naprostého novinářského bahna v podobě Fórum24, jinak také bývalý anarchista, příznivec Antify a levicový pseudonovinář, nedostudovaný právník a homosexuál dal podnět k stíhání pražské lékařky Ivety Křížové, která se otevřeně postavila proti vakcinaci a zároveň upozornila na podezřele se zvyšující počet úmrtí po ní, přičemž je nazvala jako hromadná. Vzhledem k tomu, že díky oboru, ve kterém pracuje, má přístup k informacím, navíc její morální kredit zabraňuje na rozdíl od mnoha jiných doktorů podlehnout barvě peněz poskytovaných farmaceutickými koncerny lékařům ochotným bezhlavě očkovat či předepisovat léky, o jejichž neúčinnosti dobře vědí, vystoupila z řady a ozvala se proti stávajícím praktikám covidové mafie. To ji nyní přineslo obvinění až ze šesti ,,trestných” činů a vyšetřuje ji Policie ČR. Doufejme, že ji bude zastupovat schopný právník, který ji dokáže ochránit.

Cemper má postavenou svou ,,práci“ na slepé poslušnosti stávajícímu režimu a doba covidová je pro něj přímo jako stvořená. Tento zkažený člověk podporující zvrácenou Evropskou unii do padnutí a její levicové ideály přijímající za své, má být posuzovatelem toho, co je pravda a co není. V životě nic nedokázal, nic nevybudoval, jen si uzurpuje právo napadat lidi s odlišným názorem. Pokud si najdete jeho stránky, zjistíte, že se vyjadřuje k migraci, očkování, Ukrajině a k dalším zásadním tématům nynější doby. Chcete li se pobavit, přičemž Vám po chvilce Vám ztuhne úsměv, když zjistíte, že to tento exot myslí vážně, můžete si najít server Manipulátoři.cz. Pochopíte snadněji kvalitu prostředí, ve kterém se část lidí cítí jako ryba ve vodě. A tento člověk, dá li se tak ještě nazývat, je oficiálním spolupracovníkem státních institucí. Žijeme v době, kdy jiný podobný a státem podporovaný subjekt nazvaný Evropské hodnoty vede bývalý pornoherec Jakub Janda, tedy v takové, kdy dekadence a manipulace jsou oficiálně považované za prospěšné a snaha ukázat realitu v pravém světle za trestný čin.

Jména Cemper (Manipulátoři.cz). Kartous, Kučík (Čeští elfové), Hřebenář (Hrebenar.eu) je třeba si zapamatovat. Tito sluníčkáři, podporovatelé EU a liberálů, homosexuálů a proslulí nenávistí k Rusku patří k totální mu odpadu. K němu si přidejme Forum24, jehož redaktoři se přímo vyžívají v kydání novinářského hnoje. Smutné je, že jim je dáván prostor i na jinak rozšířeném Seznamu. Ten už dávno nepatří k nezávislým médiím a lze jej přiřadit k ČT, Nově a dalším podobně mocným a směrovaným médiím. Daleko horší však je, že spolupráce Cempera či Kartouse se týká i policie a dalších subjektů spolupracujících na možném trestním řízení. To pouze ukazuje na to, že pravda a svoboda slova už neexistují.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 808 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (59 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
74 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)