stavba219
7.7.2020
Kategorie: Společnost

Učíme Němce pracovat

Sdílejte článek:

RED HOOK

Šéf Ředitelství silnic a dálnic pan Radek Mátl nedávno prohlásil, že se opravuje víc, než je silniční síť schopna zvládnout. Že třeba loni se opravilo skoro o tisíc kilometrů víc silnic, než jich u nás je.

My od Hooka s tím naprosto souhlasíme. Jen bychom dodali, že se taky opravuje víc, než zvládne unést běžný motorista, aniž by byl nebezpečný svému okolí.

Já třeba znám jednoho modela z Nuslí, kterej vyrazil autem do Strakonic a i když měl s sebou antistresovej míček, skončil s pěnou u huby na konci dálnice za Příbramí, bo tam je permanentní zácpa, a když se to asi dvacet minut nehlo ani o cenťák, ten míček ze zoufalství spolk a byl cyanotickej a než se k němu přes nejkratší objízdnou trasu probojovala rychlá, tak už pochodoval tunelem a děsně si to pochvaloval, bo tam bylo prázdno a asfalt bez děr.

Pan Radek Mátl se pochlubil, že se k nám Němci jezděj učit, jak efektivně opravovat silnice a já si řikal, že kdyby teď u pana Radka Mátla někdo škrt sirkou, tak vzplane, bo mu skvěle kape na karbid a Džesika mi povidal, že se doslech, že se k nám taky jezděj učit mniši ze Šaolinu, kteří jsou pověstný svým sebeovládáním a stoicismem a vyprázdněnou myslí a pochopením pro vše a že jejich poslední zkouška, než se stanou velmistry, kteří uměj levitovat a udělat z prány šopák a tak je jízda po D1 z Brna do Prahy a následně průjezd skrz centrum a přes Argentinskou nahoru na Zdiby a přes Mělník na Českou Lípu, a že jedou takovým minibusem a první mnich že většinou začne plakat u Devíti křížů a že se traduje, že jedna skupinka byla fakt odolná a celou cestu přebírala takový ty korálky nebo mušličky nebo co to maj za antistresový píčovinky a rozbila se, až když minibus pocukával kolem Hlaváku a tam že všichni vypadli s očima rudýma od pláče a odjeli rychlíkem Nikola Šuhaj kamsi do neznáma až na jednoho, kterej si vzpomněl na dokument 36. komnata Šaolinu a rozsekal Fantovu kavárnu na hadry a další mniši že už k nám nepřijeli, bo se jich v Šaolinu začalo nedostávat a taky musej splácet ten rozbitej inventář a já si myslim, že ono to s tím sebeovládáním a duševní vyrovnaností těchhle modelů nebude tak slavný, jak se traduje a prostě chci říct to, že pokud už se k nám někdo jezdí něco učit, tak se jezdí učit jedinou věc, tedy jak udělat velký kulový, to velký kulový zabalit, převázat mašlí a následně to velký kulový odprezentovat tak, že posluchač má pocit, že se občas něco pozitivního děje.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli dnes někam pojedu autem. Jsem jim řekl, že jo. Ale že jezdím jen po Nuslích, bo nejsem hazardér a mám zodpovědnost k sobě i druhým. Se jim to líbilo moc.

Dnes bude pod mrakem. Mile a vlaze. Večer má Zara Wildmoons v galerii Peron vernisáž. Asi se tam půjdu mrknout. Samozřejmě pěšky…)

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 392 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)