17.8.2015
Kategorie: Společnost

Úchylové by na vysokých školách učit neměli

Sdílejte článek:

TOMÁŠ ZDECHOVSKÝ 17|08|2015

Nalít své sperma do kropenky, kterou si navíc plete s křtitelnicí, a fotit si lidi, kteří se jím křižují, může jen psychicky narušený člověk nebo „prase“. Tento čin není ničím omluvitelný a jeho autor by měl být hospitalizován.

Když někdo, kdo učí na vysoké škole, nalije své sperma do kropenky v polském kostele a ukájí se pohledem na věřící lidi, kteří se jím křižují, je to prostě deviant, který nemá na Vysoké škole co dělat. Spousta deviantů totiž své chování stupňuje. A když je včas nezastavíme, mohou mít falešný pocit, že je jejich jednání v pořádku. Není.

Pokud chtěl Milan Kohout ukázat svůj ateismus, měl 100 způsobů, jak se mohl například skrze umění nebo články veřejně vyjádřit. Dnešní doba nikomu nebrání říkat své názory a praktikovat určitý druh chování. Nicméně má to své hranice a těmi je svoboda druhých. Prostě tento čin je bez jakýchkoliv diskusí přes čáru a v normální společnosti musí být po zásluze odsouzen a potrestán.

cccp

Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda někoho jiného. Tak jako jsem nesnášel jako dítě v době hluboké totality, když některé děti ničily rozpadající se synagogu nebo náhrobky na zarostlém židovském hřbitově, tak nelze přejít ani čin Milana Kohouta.

Respektuji druhé, abych si zasloužil respekt sám sebe. Přestože nejsem žid, respektuji jejich náboženství, historii a kulturu. Vždy, když společnost morálně upadla na úroveň pana Kohouta, začaly se stavět koncentráky pro židy nebo pracovní tábory pro věřící katolíky.

Proto je nutné vyjádřit pohrdání člověkem, který klesl tak nízko ve své ubohosti. Chování pana Kohouta je deviantní. A devianti by prostě na vysokých školách učit neměli. Dělat vysokoškolského učitele totiž vyžaduje určité morální kvality. A tímto svým činem ukázal pan Kohout, že je buď nemá, nebo pro svou nemoc mít nemůže.

ZDROJ: Tomáš Zdechovský

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 36 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
27 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.