BURKYEU
8.12.2017
Kategorie: Společnost

EU žaluje Českou republiku, Polsko a Maďarsko kvůli imigrantům

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Evropská unie požene k soudu tři země střední Evropy – Polsko, Maďarsko a nás, ke svému nejvyššímu soudu, pro naše odmítnutí přijímat žadatele o azyl.

Evropská komise to oznámila včera a posunula tím právní spor, který s našimi zeměmi vede.

Naše, polské a maďarské odmítnutí přijímat azylanty se nezměnilo ani poté, co se počty příchozích díky kontrolám na východních hranicích a některým projektům mimo Evropu snížily.

Země střední Evropy, především Maďarsko, tvrdí, že hlavně muslimští uprchlíci a migranti nemají v našich etnicky homogenních, převážně křesťanských zemích místo, a jako důvod udávají bezpečnostní rizika kvůli pokračující hrozně vražedných útoků a dalších problémů napříč Evropou. 

Neochota přijímat imigranty, tak jako to dělají země severní a západní Evropy, naše země vtáhla s dalšími zeměmi EU do sporu. To se týká Řecka a Itálie, které příval imigrantů nesou nejhůře, ale i bohatých zemí Evropy, které jsou pro imigranty hlavní destinací díky svým štědrým dávkám.

Naše země už jeden spor s EU u Evropského soudu prohrály, ale EU nebyla schopna nás vážněji postihnout. Jak je vidět, své úsilí donutit nás imigranty přijímat nevzdává.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.