zemanbabishamaceklany
26.11.2020
Kategorie: Politika

U nás v Kocourkově

Sdílejte článek:

MILAN KNÍŽÁK

Byla by to sranda, kdyby to nebylo vážné. Banda lidí, jež se nazývá vládou neustále vydává zmatená rozhodnutí, která zcela rozvrátila život naší společnosti. Soubor nesmyslných opatření, která od jara zaplňují náš prostor a vyvolávají hysterii, působí dojmem, že je vytváří schizofrenici. Doporučoval bych, aby se vláda nechala vyšetřit nezávislými, nejlépe zahraničními specialisty (pokud možno ne z Číny, Ruska nebo Ameriky).

Naše společnost se nechala dotlačit do stavu, který podstatně ovlivní naši budoucnost. Představy o tom, že se situace vrátí zpátky před koronavirovou krizi, jsou směšné. Nic nebude takové jako bylo. Pro velkou část společnosti, napříč všemi generacemi, znamená krize velkou psychickou zátěž. Společnost se rozpadá, někteří se obávají nákazy a chtějí být ukáznění a tak nosí roušky i na soukromém záchodě či na procházce v lese, jiní považují roušku za náhubek, který má usnadnit jejich manipulaci.

Babišovo prohlášení, že jsme ve válce a posléze protichůdné názorové kotrmelce, hluboce poškodily českou společnost. Ti, kteří odmítají rouškovat, jsou médií prezentováni jako nepřátelé lidstva. Média se chovají odporně, jsou plné nejrůznějšího strašení pod kterým se společnost hroutí v obavách z celosvětové katastrofy. Náš neprezident Zeman dává medaili Prymulovi o kterém se ukazuje, že je to podvodník. Někteří odborníci jsou adorováni, jiní zatracováni. Zákazy jsou tak zmatené a tak často se mění, že jim nelze porozumět. Některé věci jsou povoleny, jiné odmítány bez logického zdůvodnění. Z oblasti mě blízké, uvedu například galerie, kde se dá hustota návštěvníků bezproblémově korigovat. Sport a divadlo patří k běžným zábavám, které společnost potřebuje. Jejich uzavření či současné povolení bez návštěvníků zcela postrádá smysl. Všechno postrádá smysl. Salóny pro psy otevřeno – salóny pro ženy zavřeno. To, že s každým psem přijde člověk (psi sami do salónu nechodí), na to „odborníci“ zapomněli. Většina rozhodnutí, které vláda vydává a která jsou nám prezentována jako názory odborníků, jsou přípravou na volby, jsou to ryze politická, účelová a pitomá rozhodnutí a na mě působí, jakoby se na nich usnášeli pacienti Bohnické léčebny.

A k posledním událostem. Chci jenom zdůraznit, že STÁT JE BOHATÝ TEHDY, KDYŽ JSOU BOHATÍ JEHO OBYVATELÉ. Odevzdávat peníze státu, znamená dávat úředníkům do ruky moc s námi manipulovat! Komunistická totalita ukázala jak špatným hospodářem je stát a teď se to potvrzuje i když komunisté jsou u moci jen nepřímo.

Nevážená česká vládo, nejsme blbé stádo s kterým můžete manipulovat jak se vám zachce. Většina z nás jsme svéprávní, normální občané s normálně fungujícím mozkem. Chovejte se podle toho, máte stejně dohráno. Vzpomínka na vás nebude dobrá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 320 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
politicon.cz
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.