merkel_migranti1-850x540
4.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Tzv. anti-rasismus není demokracie, ale komunismus 21.století

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Prohlásil to známý francouzský filozof a publicista Alain Finkielkraut, člen Academie Francaise. Je synem polsko-židovských rodičů, kterým se podařilo přežít hrůzy koncentračního tábora. Vícekrát kritizoval ve veřejných diskusích tzv. migraci a muslimský antisemitismus.


Před několika dny se vyjádřil neobyčejně kriticky k tzv. anti-rasismus hnutí. To co řekl se v žádném případě nelíbilo mainstreamu a BlackLiveMatter-aktivistům. Vyčítá jim, že svým “kulturrelativismem” omlouvají neomluvitelné: ponižování žen a nenávist “bezvěrců” v muslimském milieu.

Nekontrolovanou masovou migraci do EU, kterou iniciovala německá kancléřka, nazval uprchlickou politikou německého špatného svědomí. Její důsledek – vznik multikulturní společnosti v Evropě označil jako hlavní příčinu rostoucího antisemitismu.

Řekl, že si je jistý, že antisemitismus ve Francii a Evropě by byl jen okrajovým problémem, kdyby naše evropská společnost nebyla proti své vůli přetransformována do multikulturní společnosti.

Finkielkraut si je také jistý v tom, že bez kancléřčina “Wir schaffen das!”, které umožnilo příchod půldruhého milionu uprchlíků do Německa by nebylo ani k Brexitu. Prohlásil:

“Evropanů se nikdo neptal, zda souhlasí s příchodem tolika uprchlíků. Ale evropská civilizace si chce zachovat svou identitu a také evropské národy to chtějí. Proto bylo nesmyslem hlásat – wir schaffen das.

Platí totiž – ihr Schaff es nicht.

Tato směs z extrémního moralismu a ekonomických zájmů je odpudivě-odporná. Němci se takto chtěli vykoupit a být pak pokládáni za bezúhonný vysoce morální národ. Ale tak to nefunguje – protože na to doplácejí zejména židé, kteří jsou hlavními oběťmi, když přichází do Evropy stále více muslimských uprchlíků. “

Aby se tento fakt zakryl – tak bylo nutné, za vše co se židům stane ze strany uprchlíků, najít vhodného viníka. A to je pravice a pravicoví extrémisti. Ale veřejnost tuto lež už dávno odhalila a nedá se zavádět!

Za takovéto a podobné vyjádření se filozof stal objektem nenávisti islamistů a levice ve Francii. A ti se ho snaží podle německého vzoru ocejchovat jako rasistu, islamofoba a konzervativního pravičáka.

Finkielkraut se ale nedá ničím zastrašit a dál neohroženě bojuje proti politickému islámu a proti “uprchlickému merkelizmu”.

A novodobý anti-rasismus je pro něj jen maskovaný komunismus 21. století.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 111,00 Kč
Vybráno 48.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 003 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.