merkel_migranti1-850x540
4.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Tzv. anti-rasismus není demokracie, ale komunismus 21.století

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Prohlásil to známý francouzský filozof a publicista Alain Finkielkraut, člen Academie Francaise. Je synem polsko-židovských rodičů, kterým se podařilo přežít hrůzy koncentračního tábora. Vícekrát kritizoval ve veřejných diskusích tzv. migraci a muslimský antisemitismus.


Před několika dny se vyjádřil neobyčejně kriticky k tzv. anti-rasismus hnutí. To co řekl se v žádném případě nelíbilo mainstreamu a BlackLiveMatter-aktivistům. Vyčítá jim, že svým “kulturrelativismem” omlouvají neomluvitelné: ponižování žen a nenávist “bezvěrců” v muslimském milieu.

Nekontrolovanou masovou migraci do EU, kterou iniciovala německá kancléřka, nazval uprchlickou politikou německého špatného svědomí. Její důsledek – vznik multikulturní společnosti v Evropě označil jako hlavní příčinu rostoucího antisemitismu.

Řekl, že si je jistý, že antisemitismus ve Francii a Evropě by byl jen okrajovým problémem, kdyby naše evropská společnost nebyla proti své vůli přetransformována do multikulturní společnosti.

Finkielkraut si je také jistý v tom, že bez kancléřčina “Wir schaffen das!”, které umožnilo příchod půldruhého milionu uprchlíků do Německa by nebylo ani k Brexitu. Prohlásil:

“Evropanů se nikdo neptal, zda souhlasí s příchodem tolika uprchlíků. Ale evropská civilizace si chce zachovat svou identitu a také evropské národy to chtějí. Proto bylo nesmyslem hlásat – wir schaffen das.

Platí totiž – ihr Schaff es nicht.

Tato směs z extrémního moralismu a ekonomických zájmů je odpudivě-odporná. Němci se takto chtěli vykoupit a být pak pokládáni za bezúhonný vysoce morální národ. Ale tak to nefunguje – protože na to doplácejí zejména židé, kteří jsou hlavními oběťmi, když přichází do Evropy stále více muslimských uprchlíků. “

Aby se tento fakt zakryl – tak bylo nutné, za vše co se židům stane ze strany uprchlíků, najít vhodného viníka. A to je pravice a pravicoví extrémisti. Ale veřejnost tuto lež už dávno odhalila a nedá se zavádět!

Za takovéto a podobné vyjádření se filozof stal objektem nenávisti islamistů a levice ve Francii. A ti se ho snaží podle německého vzoru ocejchovat jako rasistu, islamofoba a konzervativního pravičáka.

Finkielkraut se ale nedá ničím zastrašit a dál neohroženě bojuje proti politickému islámu a proti “uprchlickému merkelizmu”.

A novodobý anti-rasismus je pro něj jen maskovaný komunismus 21. století.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 046 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)