BENZIN
12.9.2021
Kategorie: Ekonomika

Ty šílence je třeba zastavit

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝEkonom Kovanda prohlásil, že litr benzín může stát 75 korun, to jen proto, aby byly naplněny nesmyslné představy ekoteroristů pohybujících se v politice. Pokud v německých volbách vyhrají Zelení, bude to znamenat katastrofu pro ekonomiku a úroveň života v celé Evropě. Naprosto scestné představy o potřebě uhlíkové neutrality tak mají dopadnout na střední a nižší vrstvu nebývalou intenzitou.

 

Umělé vyšroubování ceny pohonných hmot je samozřejmě důsledkem ideologie plné idiocie, kterou většina ekopolitiků razí. Zatím se ohání oteplováním planety, které však postupně díky pravidelným klimatickým změnám připomínajících sinusoidu nebude již brzy aktuální, bude muset být nahrazeno nějakým jiným katastrofickým scénářem. Bude zajímavé sledovat, co si dotyční vymyslí, aby zastřeli důvody k tažení proti obyvatelům této planety. Jak už víme, hnízdo zla se jmenuje Světové ekonomické fórum, na jehož půdě dochází k naprosto evidentní snaze změnit chod života na Zemi, přičemž Evropa je první na řadě. Klaus Schwab patří k největším zločincům na této planetě a zařadil se do skupiny, jejíž součástí jsou Gates, Sörös, princ Charles, samozřejmě rodiny a celé klany, o kterých jsme se už vícekrát zmiňovali. Všimněte si, že se všichni tito lidé schovávají za dobročinnost a prezentují se jako zachránci lidstva. Otázkou tedy zůstává, je li snižování životní úrovně, počtu obyvatelstva a ekonomická nedostupnost potravin, bydlení a cestování tím, co může lidstvo zachránit, nebo jde li o totální destrukci svobody a demokracie, na jejímž konci má být totální nadvláda nízkého počtu extrémně bohatých lidí nad zbytkem stávající a již prořídlé populace.

Umělé navyšování cen benzínu a nafty je nikoliv pouhou snahou přibrzdit prodeje vozidel se spalovacími motory. V podstatě se za něj schová neschopnost vyrábět levnou elektřinu, kterou budou tito ,,vizionáři“ potřebovat na pohon jimi prosazovaných elektronesmyslů. Už nyní stoupá spotřeba elektřiny na občas neúnosnou mez a po uvedení milionů elektroaut se elektrická síť musí evidentně zhroutit. Vysoká cena elektrické energie zdraží samotný život naprosto ve všech směrech, protože si musíme uvědomit, že díky ní fungují nejen naše domácnosti, ale také průmysl. A teď si představte, že by ji v mnohem větší míře potřebovalo zemědělství (traktory, kombajny, místy velká čerpadla), lodní a nákladní doprava, kam momentálně mizí obrovské množství nafty, to vše při snižujícímu se počtu dostatečně výkonných elektráren. Hledáte li v tom logiku, tedy tu nenajdete. O provozu letadel už vůbec nepřemýšlejte, žádná by nelétala. S výjimkou těch patřících papalášům a větroňů s pomocným motůrkem poháněným z baterií.

Uměle vytvářené navyšování cen čehokoliv je pouze ekonomicko-politickým nástrojem, který se dostal do rukou šílenců. Pokud si uvědomíme všechny plány, které si za své vzaly stávající elity, čeká nás neskutečná chudoba. Podstatně větší, než vnímáme například v chudých státech Afriky. Tam i nyní, když je vypnuta elektřina, nahodí diesel-elektrické agregáty, aby jim fungovala aspoň ledničky (tedy pokud je mají). Ani to vzhledem k cenám paliv a ekologickým příkazům nebude možné. Uvědomte si, že nynější stav je de facto způsoben cenou prodávaných emisních povolenek, což jsou naprosto vymyšlené ekoodpustky, které firmy odvádí přímo do pokladny EU. Každým svým nákupem čehokoliv vyrobeného v Evropě platíme luxusní život bruselské smetánky, která naopak dělá vše proto, abychom si sáhnuli na dno. Celý tento systém elity stále ,,vylepšují“ a nahlas u toho mlaskají. Výsměchem posledních dnů je navýšení limitu peněz určených pro úhradu letecké přepravy členů Evropské komise a europoslanců. V době, kdy se hovoří o ekologické zátěži způsobené vysokou spotřebou letadel, si tito samozvaní vládci Evropy udělají radost takovýmto kontrem. Přitom správným krokem a ukázkou loajality s občany by mělo být cestování nějakým elektrošmejdem včetně zastávek u nabíječek. Představte si Peksu či Charanzovou při překonávání trasy Praha-Brusel v autě s dojezdem 250 km. To by potěšilo.

Všechny akce vedoucí k uhlíkové neutralitě (může někdo vysvětlit, který idiot něco takového vůbec vymyslel?), budou dopadat na každého z nás. Tedy už jsme toho svědky. Zdražuje se úplně vše. Potraviny, bydlení, doprava, to jsou základní atributy lidského bytí. V tu chvíli poletí nahoru ceny dalších součástí našeho života, tedy kultura, sport, cestování, to už bude jen pro enormně bohaté. Což opět znamená, že se stále více projevuje snaha přišpendlit nás na místo, ve kterém bydlíme bez možnosti poznat jiné kraje, mravy a krásy. Takže tu je další evidentní pokus izolovat nás od okolí, znemožnit pohyb, předávání informací a zabránit možnému spojování se proti elitám. Argumentem není ani existence internetu, protože není problém jeho využívání lokalizovat stejně, jako to je v plánu s funkčností platebních karet. To vše samozřejmě za potlesku naivních a nepříliš inteligentních lidí, kterým nic nedochází.

Setrvávat nadále v Evropské unii je doslova kontraproduktivní. Ještě pár let a země jako Rusko, Bělorusko (tedy pokud se nepodaří západním globalistům proniknout do mocenské struktury těchto hrdých zemí) budou pro nás vysněným územím, na kterém bychom chtěli svobodně žít. Můžeme doufat, že brzy přeteče pohár trpělivosti v Maďarsku a Polsku, možná se podaří utrhnout lavinu a začít úplně jiné změny, než které si představují grázlové kolem Schwaba. Ostatně ne nadarmo se jmenuje podobně, jako nenáviděný hmyz. V blížících se volbách je třeba vzít v potaz i tyto skutečnosti. Měli byste si uvědomit, že SPD, Trikolóra & spol., případně Volný blok jsou jedinými stranami, které jsou ochotné se vzepřít diktátu Bruselu, případně nás vyvést z jeho područí. Můžete si o těchto subjektech myslet cokoliv, ale zcela upřímně, opravdu chcete nadále platit eurounijní darmožrouty a zároveň si nechávat zasahovat do vlastního způsobu života? Zkusme se probudit, vzepřít se nadvládě a hledat vlastní a lepší cestu. Zlo přichází ze Západu, chlad z Berlína a Paříže. Ovšem umožňují to ti, kteří jsou ochotni dát hlas stranám hlásícím se hrdě k ohýbání hřbetu před EU. Uvědomte si, že těmto lidem jde o koryto a Brusel umí uplácet. Takže každý, kdo má v plánu integraci s EU, migraci, zelenou politiku či liberalismus v podání stávajícího Západu, by měl zůstat nevolitelným. Bohužel to většina lidí vůbec nechápe.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 328 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)