human-995562_960_720
21.1.2016
Kategorie: Společnost

Tvorba veřejného mínění v praxi

Sdílejte článek:

DR. BOLEST 21|06|2015

Na serveru LiveLeak se objevila zpráva, že policie ve zbrojnici bývalého šéfa mexického drogového kartelu Sinaloa jménem El Chapo při razii zajistila zbraně, které podle zaregistrovaných a známých sériových čísel záhy bezpečně identifikovala. A nebyly to zbraně ledajaké. Mezi posledními modely automatických zbraní běžných ráží bylo i několik hřmotnějších kusů, dokonce 50cal. těžký kulomet. Takový kvér zastavuje auta a sestřeluje vrtulníky. Dobře že ho nestihli narkobossové použít.

 .
Mnoho těch identifikovaných zbraní ale použít zločinci stihli a asi ještě stihnou, protože se jich takových prodalo opravdu mnoho. Pro pány Baracka Husseina Obamu a “jeho” generálního progkurátora Erica Holdera to znamená vážný problém. Problém v podobě přitahování pozornosti médií a veřejnosti k usilovně zapíranému a kamuflovanému skandálu, na který si zadělali ještě ve svém prvním volebním období.
 .
Ty zbraně pocházely totiž z utajovaného programu Barrackovy vlády nazvaném Operation Fast and Furious, který se zvrtnul a otočil se ve svých krvavých výsledcích proti svým tvůrcům. Nosnou myšlenkou tohoto programu je klasická výroba veřejného mínění toho nejhrubšího zrna.
 .
A o co že tedy šlo? Obamova administrativa ve Washingtonu k úspěšnému prosazení svých destruktivních plánů zoufale potřebovala Američany odzbrojit. Jenže oni své zbraně dobrovolně nikdy nedají. Obama a Holder přišli s myšlenkou, že do příhraničních soukromých obchodů se zbraněmi dodá FBI předem registrované kvéry, ty si přijedou koupit mexikáni a budou se s nimi zabíjet. Až to rozmáznou média, Obamův vyšetřovací tým přijde s důkazy, že ty zlořečené, zlé zbraně byly prodány ziskuchtivci v hnusné Americe a veřejné mínění bude po intenzivní mediální kampani lépe slyšet na direktivní zrušení práva k nošení zbraně v USA z důvodů krvavých přestřelek v Mexiku.
 .
Tohle je, vážení přátelé, holý fakt. Nelze to zpochybnit ani popřít. Ten program má mnoho obětí na životech v Mexiku. Naprosto nevinných lidí, které pozabíjeli místní narkobaroni. Ale zabíjel taky Američany samotné a to je důvodem ke stále sílící vlně odporu proti změnám na druhém dodatku ústavy, který je od počátku terčem vládnoucí kliky, protože zaručuje občanům držet a nosit zbraně a vytvářet milice. Takto prozaicky jednoduchá je představa těchto vůdců svobodného světa o nás, o běžných lidech.
.
Takto infantilní mínění o svých voličích mají tito rádoby autoři našich příštích názorů. A podle jakých pravidel jsou asi ochotni hrát s Evropou, když na vlastní občany aplikují taková zvěrstva? A z čeho je mi opravdu úzko je kolik se hned najde užitečných idiotů, kteří fanaticky podobné praktiky do Evropy přenášejí. Zástupy vítačů a ochránců uprchlíků, infikovaných propagandou vymyšlenou a určenou k jejich vlastní likvidaci. I k nám již proniknul tento trend, který ve spojení se zeleným komunismem a fanatickým prosazováním multikulti hodnot pomocí cenzury a monopolem účelových veřejnoprávních médií. Je to jasné jako facka: když ty negativní názory občanů druzí občané nikde neuvidí a odevšad se na ně bude valit naše pravda, prostě ty špatné názory mít přestanou a začnou mít ty naše, ty dobré.
 .
 .
Tvorba veřejného mínění je holý fakt, zabývá se jí mnoho placených úředníků ve vládě naší země. My si to ještě platíme přátelé. Ale všeho do času, bude se brzo nejeden ouřada či vysokoškolský profesor divit. Mezi jednoho z nejodpornějších manipulátorů osobně řadím prospěcháře a bezpáteřního zrádce národa Bohuslava Sobotku. Ze zatím zveřejněné komunikace s jeho poradci je naprosto zřejmá snaha o obelhání svých voličů. Lhaním se pokoušejí vytvarovat veřejné mínění v České republice tak, aby se naši občané tolik nešprajcovali diktátu z Bruselu. Zneužívají své postavení k omezování svobody slova v této zemi. Vytvářejí vlastní média, která vydávají za veřejnoprávní. Indoktrinují naše děti rasistickými pohádkami. Snaží se zničit veškerý odpor, všemi prostředky.

.
Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. (Mr. Benjamin Franklin)

.

Zdroje:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 36 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...