turec1
16.7.2016
Kategorie: Společnost

Turecko, vítej do Evropské unie!?

Sdílejte článek:

RADOMÍR DOLANSKÝ 16|07|2016

Mamko Merkel, draze přičísnutý Hollande, zpátečníku Junckere, poslušný Sobotko, díky za vaše vize lepší Evropy s tureckými bratry. Ve své neschopnosti vést Evropu uplácíte diktátora, necháte se vydírat a lžete sami sobě.

Vojenský převrat v Turecku. V zemi, která se takřka násilím cpe do Evropské Unie. Vlastně násilí není zapotřebí. Na slabošské proletáře z Bruselu stačí dupnout a jsou schopni obětovat národy bez mrknutí oka. Naprostá neschopnost dodržovat stěžejní pravidla, která si sami evropští byrokrati slavnostně odhlasovali, nefunkční smlouvy, kterým se Turci jen smějí. Mají příjmy ze strany Islámského státu, od převaděčů i z Evropy. To je kšeft s blbostí!

Předkové národů poloviny Evropy bránili své země proti Osmanům po celá staletí a banda naprosto neschopných politiků je dnes téměř rozhodnutá pustit do Evropy Turky dobrovolně. Země, která je mnohem více diktaturou než Rusko, je najednou vhodným kandidátem pro členství v EU. Země, která cíleně vyvražďuje další etnikum, Kurdy, vyhrožuje Bruselu, co se stane, když se nestane a poseroutkové se krčí, kývou a slibují.

Evropa umírá díky zparchantělé politické korektnosti, díky zrůdnosti skrývající se pod slovem humanita a díky ztrátě pudu sebezáchovy a naopak promyšlené sebedestrukci cílem nepoužitelných imigrantů z celé Asie i Afriky. A Brusel jásá, zatímco lid ve své většině mlčí. Evropa ví, že si Turecko vybírá mezi uprchlíky vzdělané jednotlivce, že dohody za kruté miliardy téměř neplní, ale přesto stále lže a jásá nad úžasnou spoluprací.

Vojenský převrat v Turecku by možná nebyl k zahození, protože diktatura Erdogana má určitě stovky světelných let daleko k demokracii. Otázka zní, kdo by přišel na jeho místo? Jedno je však jisté – Turecko v žádném případě nesmí ani uvažovat o členství v Evropské unii. Asi stejně jako Ukrajina, kde si to přeje parta oligarchů, aby si mohli ulít bokem prachy těch hloupých Evropanů.

Jo, jo, Evropská unie začíná být proslulým hlupákem, kterého je velmi lehké okrást a zneužít. Vždyť ona o to mnohdy sama žádá, královsky podporuje imigranty a muslimské spolky, i když navenek tvrdí, že to musí skončit. Společenství, které si nedovede ochránit vlastní hranici, ochránit své národy a hodnoty, si nezaslouží existovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 132 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...