10-13_Erdogan
11.3.2020
Kategorie: Politika

Turecko je stejné jako Hitlerovské Německo

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Doufala jsem, že tohle nikdy nebudu muset psát, ale marně. Čekám kdy a kde se odehraje další Mnichov a kdy se Erdoganovi povolí všechno o co si řekne s domněním, že jich se to týkat nebude. Omyl, tady hrozí třetí světová válka a myslím, že už to vědí všichni, ale bojí se to vyslovit nahlas.

„Turecká hranice začíná v mém srdci u Vídně, Jaderského moře, Východního Turkestánu, čínské autonomní oblasti Sin-ťiang a severu Černého moře,” prohlásil turecký prezident Recep Erdogan.

Prezident Erdogan: V mém srdci začíná Turecko u Vídně

Jasněji se už ani vyslovit nemohl a svět zase mlčí. Možná jim vyhovuje nový Hitler, protože má zálusk na země které jsou pro Západ lehce postradatelná. Vlastně budou rádi, když jejich obyvatelé zmizí z povrchu zemského. Třeba nám také napíše nějakou knihu a v ní se vyzná z toho, že první, koho odstraní budou židé. Nenávist muslimů k židům je známá a tak to nikoho nepřekvapí, ale pořád budou držet hubu, protože nepůjde o jejich krk, ale krk někoho jiného.

Možná svolají nějakou poradu a tam je prodají jako kdysi Československo Hitlerovi. Měli jedinou touhu, nasměrovat Hitlera na Rusko, ale nepočítali s Hitlerovou touhou vlastnit celý svět a to včetně zemí jeho spojenců a Erdogan je naprosto stejný. Začne Židy, bude pokračovat Slovany a pak spolkne všechny křesťany, pokud se mu to dovolí.

Chápou vůbec co Erdogan, turecký prezident, náš spojenec a vrchní velitel druhé největší armády v NATO, pronesl? Buďto nechápou a pak je jejich diagnoza debilita a nebo chápou až moc dobře a je to o tiché dohodě, o které obyčejný člověk nic neví, ale může ji předpokládat, protože už to přece zná, už to přece zažil.

Doufám, že se nenajde člověk, který by si myslel, že si na svém zemí nechal milióny migrantů jen tak, z dobroty srdce. Vyrobil si obří muslimskou armádu a je na čase pochopit pravou podstatu věci. Je to nepřítel a chce naše území a nijak se tím netají.

Erdogan je pořád náš spojenec i když se svým vojskem napadl Afrín v severní Sýrii. Je pořád spojencem i když bombarduje a provádí etnické čistky Afrínu, kam přesídluje rodiny džihádistů. Je pořád naším spojencem i když vyhrožuje stejným osudem dalším městům v Sýrii, protože na to má prý právo. jen zabezpečuje svoje hranice.

K Britům a Francouzům teď přibudou i Němci a budou nám tvrdit, že je právo Turkům obsadit země o které tak stojí: Hlavně, když mají kam prodávat svoje zbraně a naplnit si kapsy. Raději se neoptají proč nakupuje tolik zbraní, protože by mohli konečně pochopit, že je chce použít a ne se na ně chodit dívat do skladů.

Začal Řeckem a chce dojít k Vídni a konečně vybudovat Osmanskou říši stejně jako kdysi Hitler říši Německou. Bije to do očí, ale řeší se Gréta, manželství homosexuálů a nemohoucnost uprchlíků. Uvědomte, že jsou to prkotiny, které mají jen odvrátit vaši pozornost od hrozby války.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 447 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.