ovce2
1.7.2021
Kategorie: Společnost

Tupost a arogance

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝO tom, že lidstvo ztrácí své instinkty, není pochyb. Mizí normálnost, převažuje úchylnost, dekadence a hlavně hloupost. Stačí se rozhlížet kolem sebe a trochu vnímat, abyste pochopili, co se děje. Bohužel je těžší přijmout, proč tomu tak je.

Stále častěji na nás útočí reklamy, kde o bělocha téměř nezakopnete. Nejhorší jsou dílka zadávaná kreativcům společností Zalando. V jejich skečích se objevuje řada černochů a dalších nebílých, homosexuálů, genderově těžko zařaditelných. Kdysi reklamy směřovaly přesně na určitou skupinu možných zákazníků, nyní mají možná normální lidi odradit či naštvat. Žijeme uprostřed Evropy v České kotlině, takže nás nezajímají věci předváděné na černoších a homosexuálech. Jsme tolerantní, korektní, ale doma tu jsme my, a ne exotičtí figuranti.

Většina mužů právě sedí u televizních obrazovek a sleduje fotbalové mistrovství Evropy. Mimo toho, že fandí českému národnímu týmu, nestačí se mnohému divit. Kolem hrací plochy svítí reklamy na automobilku VW v duhových barvách vyjadřujících podporu LGBT komunitě. Německý kapitán se ,,pyšní“ duhovou kapitánskou páskou, naštěstí naposled. Zdá se, že homosexualita vládne Německu, kterému Orbán a Maďarsko svým návratem k normálnosti dali pořádnou facku. To zblbnutí do duhy šířící se světem je skutečně paranormální jev, který se stává krutou realitou, na jejímž konci má být rozbití klasické rodiny.

Část ostatních týmů se to pokouší přebít poklekáním na znamení podpory teroristů z hnutí Black Lives Matter. Ono se tedy není moc čemu divit. Když se podíváte na některá národní mužstva, tak to vypadá, že jde o šampionát Afriky. Francie, Anglie, Německo, Portugalsko, Belgie, Holandsko…opravdu jde o členy Evropské unie? A není to divné, že bílí makají a černí hrají fotbal? Přemýšleli jste někdy o tom, že černoši převážně muzicírují, sportují, válčí, ale moc se v práci nepředřou? Je to povahou, bezstarostností či něčím jiným? Jisté však je, že letošní Mistrovství Evropy je v mnohém zpolitizované a nikdo proti tomu neřekne ani slovo. Také už Vám ta korektnost leze krkem?

Zvláštní je další věc. Piráti a STAN svým levicovým programem připomínají komunisty v době jejich začátků. Není to tak dávnou, co jsme se KSČ zbavili, byť se část přetransformovala do KSČM, sociálních demokratů a nově do prounijních liberálních stran. Řada bývalých komunistů a obdivovatelů Sovětského svazu se převtělila do role nepřátel Ruska a stejně vehementně se hlásí k Evropské unii a k jejím někdy až fašistickým praktikám. Nikomu to nevadí a obě výše zmíněné strany spojené do koalice aspirují společně na vítěze voleb, přičemž samostatně by asi zůstaly na střídačce. Podobné je to s jednotlivci. Takový generál Pavel myslící si na post na Pražském hradu má za sebou zajímavou kariéru, při které létá zleva doprava a zpět stejně pravidelně, jako když v serpentýnách točíte volantem. Nebo krotitel Sovětské armády Kocáb. Pyšní se zásluhami za odchod Sovětské armády. Ona by tedy odešla jistě sama, ale Kocáb si na tom udělal jméno. Nyní je z něj prounijní řiťolezec, a to, proti čemu jako muzikant kdysi vehementně bojoval, se nám sem snaží opět přivléct zpět. Totalitu, jen jdoucí ze Západu a mnohem horší. Přesto existuje plno lidí, co jim všem tleskají a fandí. To nemluvíme o Babišovi, který hromadí majetek způsobem, který by za normálních okolností musel skončit lynčem. Přesto mu pětina země drží v dalších volbách palce. Stejně naivní jsou ,,vítači“ migrantů, kterým vůbec nic nedochází.

Nejtupější lidé se však momentálně projevují v oblasti kolem covidu. Když 29.6.2021 potkáte na ulici na pražském Žižkově dopoledne osobu v plynové masce, ptáte se, kam se poděl rozum? Zeptá li se někdo jinak velmi inteligentního sociologa Hampla, co říká na očkování dětí, odpoví, že ho to vůbec nezajímá. Je totiž zarytým příznivcem experimentu na lidech. Existuje dlouhá řada lidí, se kterými bylo možné hovořit na úrovni o politice, umění, obchodu, vztazích, aby s příchodem covidu nasadili klapky a náhle začali důvěřovat médiím a politikům, o kterých nedávno tvrdili, jak jsou prolhaní a manipulující. Najednou je nezajímají fakta, přehlíží rizika, akceptují teror sami na sobě i na ostatních. Ignorují okolnosti a důkazy o tom, že vakcinace je v rozporu se zákony, potřebami občanů i se selským rozumem. Nevadí jim mediální propagandistický a moderní holocaust, který přechází fakta o nebezpečí spojeném s vakcínami a jejich aplikací do lidí. Stejně alarmující je přístup většiny lékařů, kteří podlehli kouzlu okamžiku, a i při odborných znalostech lidského těla nejsou ochotni vzdát se bakšiše a perou do lidí smrtící mix, o němž snad ani nemohou být při všech komplikacích jím způsobených pozitivně přesvědčeni.

Ovce potkáváme denně a stále častěji. Kolovrátky melou dokola pořád to samé. Bez EU se neobejdeme, Rusové i Trump jsou zlo, vakcíny nás zachrání, migranti jsou budoucnost, Gates a Soros jsou jen filantropové, Merkelová je vůdce na svém místě, planeta se otepluje kvůli množství CO2 a autům, je třeba zrušit hotovost, musíme být korektní, tolerantní, otevření všem stejně. Bla, bla, bla. Jediným rozumným počinem by bylo, kdyby se vrátily rozum, logika, moudrost, zkušenost, odvaha, důvěra a především úcta. To vše je předpokladem k zdravému vývoji společnosti. Bez toho prostě jen totálně zdegenerujeme. Už se to děje.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 112 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
82 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)