TRUMP3
6.11.2020
Kategorie: Politika

Trumpovo vítězství a ukradené volby

Sdílejte článek:

JAN ADAMEC

Radikální levice se nechce vzdát svého snu, že vybuduje ze Spojených států další Venezuelu. Uchyluje se tak k velmi podivným machinacím s hlasy, protože prezident Trump vítězí.

Průběh letošních amerických voleb je značně znepokojivý a důkazy o falšování hlasů se sypou ze všech stran. Komise z různých států neustále hlásí, že ve sklepě nachází další a další stovky tisíc hlasů pro Joea Bidena, zatímco pro dosavadního prezidenta nikde žádný není. Sociální sítě se pak pustily do cenzury Trumpových příznivců a zakazovaly jim komentovat dění okolo voleb (mazání příspěvků Tomi Lahren nebo mluvčí prezidenta Kayleigh McEnany). Média pak sprostě vypnula přímý přenos prezidenta Trumpa, kde komentoval volby (NBC News nebo MSNBC). Je zřejmé, že radikální levice využívá ke zmanipulování voleb jakýchkoliv prostředků.

Vůbec nejhorší je zřejmé falšování hlasů při sčítání. Pokud pomineme volání republikánských štábů, kterým nebylo umožněno hned v několika státech kontrolovat průběh (Wisconsin nebo Georgia), tak samotné sčítání je nanejvýš podivné (navíc začínají prosakovat zprávy z Detroitu a dalších měst, kde sčítání doprovázel chaos a podivné machinace spolu se zabedňováním sčítacích místností).

Uveďme si to na příkladu Michiganu. Donald Trump zde měl kolem páté hodiny ráno náskok o 200 000 hlasů a vedl s necelými 52 % v tomto státě. Pak náhle volební komise oznámila, že objevila ve sklepě 140 000 korespondenčních hlasů, z nichž (a teď se podržte) 100 % je pro Joea Bidena. Jakkoliv úsměvné to může být, tak v jedné sekundě prezident Trump obdržel 0 hlasů a jeho vyzyvatel právě 140 000, čímž se klání v tomto státě vyrovnalo. Sami se můžete podívat na průběh na obrázcích níže.

Ještě paradoxnější situace nastala ve státě Wisconsin, kde dosavadní prezident před pátou ráno opět vedl o zhruba 200 000 hlasů. Volební komise zde oznámila, že našla čtvrt milionu korespondenčních hlasů a Joe Biden byl během jedné vteřiny dokonce ve vedení. Ke stejnému scénáři v době psaní tohoto článku míří i Pensylvánie, kde měl Trump podporu 58 % voličů, jenže se nachází stále další a další krabice se statisíci hlasy pro Bidena a žádným pro stávajícího prezidenta.

Vzhledem k těmto alarmujícím zprávám jsem velmi rád, že prezidentův štáb oznámil a stále oznamuje rozsáhlé právní kroky, které povedou k očištění těchto voleb. To se týká Georgie (kde byl regulérně porušen zákon ohledně časových limitů doručení hlasů), Michiganu (kvůli neumožnění přístupu Republikánů ke sčítání), Wisconsinu (kde se žádá přepočet hlasů) a nově i Arizony (ve které bylo oznámeno vítězství Bidena ještě v době, kdy nebyly sečtené skoro žádné hlasy a Trump v době psaní článku dokonce klání vyrovnal). Je zřejmé, že volby vyhrál dosavadní prezident, což mu dá za pravdu v příštích dnech Nejvyšší soud, na který se obrátil. Bidenovi nepomůžou k vítězství ani davy jeho podporovatelů, které opět vyrazily do ulic Portlandu, Atlanty, Oaklandu a Philadelphie rozbíjet výlohy a zapalovat auta.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 945 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)