TRUMPPROJEV
25.12.2020
Kategorie: Politika

Trumpovo vánoční poselství: “Je to největší podvod v dějinách USA. Využili virus ke krádeži voleb. Náš lid se musí postavit tomuto zlu!”

Sdílejte článek:

COM/IVAN BLAHO

Trump ve svém vánočním poselství vyzval Američany, aby pozvedli hlas a požadovali nápravu podvodů z prezidentských voleb.

Úvodem vysvětlil, proč musel podniknout všechny právní kroky, aby zastavil “krádež voleb”:

“Je mou povinností chránit vaše svatě právo volit. Využili virus jako záminku a jejich zástupci v nerozhodných státech porušili zákon, aby usnadnili podvody v rozsahu, jaký v historii naší země nemá obdoby. Pravda je, že tyto volby jsme vyhráli drtivým rozdílem, “míní Donald Trump.

“Dnes vám řeknu fakta, která by měl vědět každý Američan, neboť na tom závisí osud naší demokracie. Vraťme se k volební noci. O půlnoci jsme měli rozhodující náskok v nerozhodných státech. Mnohem větší než zobrazovaly média. Bylo naprosto nemožné, aby tato čísla Biden doběhl. Věděli to i demokraté i politici ze zahraničí, kteří posílali své gratulace. Pak se najednou cosi změnilo. Počítání hlasů se zastavilo ve více státech. Po půlnoci se výsledky začaly obracet v jednom státě za druhým. O 4:32 nahlásil Wisconsin 143 tisíc hlasů, téměř všechny pro Bidena. K stejné situací došlo i v Georgii, Michiganu. Tento gigantický až směšný jednostranný nárůst pro Bidena zázračně stačil na posunutí Bidena do vedení ve všech klíčových státech. “

Získal jsem více hlasů než kterýkoli americký prezident v historii

Trump dále poznamenal, že získal více hlasů než kterýkoli americký prezident v historii.

“Volilo mě 75 milionů lidí. Získali jsme o 12 milionů hlasů více než v roce 2016. Největší nárůst jaký se kdy zaznamenal. Jako republikáni jsme získali nejvíce černých a hispánských voličů za posledních 60 let, s výjimkou míst ovládaných zkorumpovanými demokraty v klíčových státech. Ve městech s notoricky známými svědectvími o podvodech jako Milwaukee, Detroit, Atlanta a Philadelphia. Chtějí nám namluvit, že Joe Biden, který se ani nezúčastnil kampaně, záhadně získal o 11 milionů hlasů více než Barrack Obama, a porazil ho ve všech státech země? Je to historicky, politicky, matematicky a logicky nemožné. Nevyhráli!”

“Ve volbách v roce 2016 jsme je překvapili. Od té chvíle čtyři roky pracovali na tom, jak ukrást volby 2020. Byl to poslední krok v dlouhodobé snaze médií a demokratů svrhnout vůli amerického lidu a zničit naše hnutí všemi možnými prostředky. Měsíce, možná roky média a velké technologické společnosti spolupracovaly na klamáni americké veřejnosti. Není pochyb, že rodina Bidena přijala miliony dolarů od čínské komunistické strany. Média a sociální sítě spolupracovaly spolu a kompletně odcenzurovaly tyto informace. “

Konstatoval, že v USA není svobodný tisk.

“Je to tisk útlaku, kde se pravda nikdy nezveřejní. Pravda tak nevyšla na světlo v největším skandálu prezidentského kandidáta v moderní historii. Polovina z těch, co volili Bidena, však o tom nikdy neslyšeli. Není to jediný případ kdy média a Biden lhali lidem. Soustavně tvrdili, že nedokážeme vyvinout vakcínu proti čínskému viru dříve, než v polovině příštího roku. Dnes je už máme, což je lékařsky zázrak. “

“Průzkum agentury mi dával 15, 16, 17 procent ve státech, v nichž jsem vyhrál. Pokud tyto podvody nebudou vyšetřeny, tyto volby nemohou být považovány za legitimní. Američané musí mít plnou důvěru k volbám. Víra v naši demokracii na tom závisí. Je čas aby Američané pozvedli svůj hlas a požadovali okamžitou nápravu. Naše volby musí být spravedlivé, čestné a transparentní. A zbavené podvodů. Vyhráli jsme drtivým rozdílem a lidé ve Spojených státech to vědí.”

Projev pochopitelně odignorovala všechna americká korporátní média. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 058 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)