125349306_10159101913374235_321655200973356765_n
15.11.2020
Kategorie: Politika

Trumpovi příznivci přišli do Washingtonu podpořit svého prezidenta

Sdílejte článek:

COM/HS

Příznivci prezidenta Trumpa se v sobotu sešli ve Washingtonu, kde zopakovali tvrzení o podvodech a naléhali na Trumpa, aby nepřipustil prohru vůči Joeovi Bidenovi.

washington trump

Prezident a jeho kolona projeli kolem příznivců. Někteří mávali Trumpovými vlajkami a drželi nápisy “Zastavte podvod” a “Nejlepší prezident v historii”. Dav skandoval “Další čtyři roky!” Trump je přes okno auta pozdravil s palcem nahoru.

“Je potěšující vidět všechnu tu obrovskou podporu, zejména spontánní shromáždění, které se objevují po celé zemi, včetně toho největšího v DC,” tweetoval Trump v pátek. “Zkusím se zastavit a pozdravit je.”

trump tweet
Trumpův tweet

Trump dále uvedl, že “volby byly zmanipulované”. Twitter už klasicky označil Trumpův tweet jako sporný. Twitter, Facebook, Google a další technologické společnosti podporovaly ve volbách Bidena. 

Ve Washingtonu demonstraci uspořádaly Women for America First a přidala se organizace “The Million MAGA March”, která organizuje pochody po celé zemi. Pochod směřoval od Freedom plaza k Nejvyššímu soudu.

“Million Maga March bude největším Trumpovým shromážděním v historii,” uvedla skupina na twitteru. “Žádáme transparentní volební proces bez podvodných hlasovacích lístků.”

Podle zahraničních mediálních agentur se na protrumpovském shromáždění zúčastnilo několik stovek lidí.

Dsxjfuo7bA

Plánované jsou také protidemonstrace, pod názvem “odmítněme fašismus” v nichž demonstranti odsoudí Trumpovy pokusy o zvrácení Bidenova vítězství. “Režim Trump / Pence musí jít,” uvedli organizátoři.

Donald Trump Jr. uvedl, že na rozdíl od demonstrací Black Lives Matter, nedochází k žádnému rabování a ničení majetku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 390 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)