TRUMP3
23.10.2020
Kategorie: Politika

Trumpova politika přesvědčuje mnohem více Američanů, než se Demokratům líbí

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Čím více se blíží 3. listopad, tím více přiznává i mainstream, že opětovná volba Donalda Trumpa není až tak velmi nepravděpodobná, jak se to v médiích ještě před několika týdny tvrdilo a v mnohých i stále tvrdí.

Kdo jsou voliči Donalda Trumpa a proč ho volí?

Lze konstatovat, že ho volí z různých důvodů. Velká je skupina těch, kteří hodnotí vysoko to, že dělal všechno proto, aby splnil své předvolební sliby.

Například dosadil na Nejvyšší soud konzervativně-křesťanské soudce. Vybojoval finance na stavbu zdi na jižní hranici k Mexiku. Je také velké množství těch, kteří mu dají svůj hlas, protože souhlasí s jeho migrační politikou, jiným se zase líbí jeho neustále přizvukování America First.

Mnoho přívrženců má i z řad těch, kterým jeho daňová reforma přinesla více dolarů do peněženky. Je hrdinou pro ty, kteří jsou zásadně proti potratům. A konečně je zde velký počet těch, kteří – jak zjistil průzkum mínění občanů udělaný Monmouth University – prohlásili, že si neumí představit, co by Trump musel udělat, aby ho nevolili.

Pro mnoho Američanů se Donald Trump stal již kultem a je fenoménem, ​​který zaměstnává mnoho politologů, psychoanalytiků a různých jiných expertů.

Známý americký neuropsycholog Bobby Azarian uvedl už v roce 2016 v Psychology Today, že není nejmenších pochyb, že Trump řekl mnoho věcí, které by pro každého jiného kandidáta republikánů znamenaly politickou sebevraždu.

Co se v Evropě téměř vůbec neví, to je skutečnost, že Trump má velmi mnoho přívrženců i v intelektuálních kruzích, přestože k nim nepatří.

Zde je velmi stručně názor jednoho z těchto kruhů, Francise Buckleyho, profesora na George Mason University, Virginia:

“Nejsem samozřejmě ani zdaleka jediný akademik, který Trumpa podporuje. Jsem však jedním z mála, který to říká i veřejně. Mnozí moji kolegové, kteří stojí za Trumpem však pracují na takových místech, které jsou nějakým způsobem závislé na Demokratech a měli by velký problém, pokud by se k Trumpovi hlásili otevřeně. Já si to ale mohu dovolit, protože pracuji v konzervativním prostředí.

Již v roce 2016 jsem poslal obsáhlou písemnou výzvu kolegům, aby podporovali Trumpa. Akceptovalo ji více než 150 akademiků, ale téměř všichni už byli na důchodu a nemuseli se obávat konsekvencí v práci.

A právě toto je velký problém v USA. Levice – tedy Demokraté – nepřipouští svobodný projev názorů. “

Uzavřu tím, že zpravodajství o Trumpovi v posledních letech, ale zejména v posledních měsících bylo katastrofálně jednostranné. Jednotlivá média se každodenně předháněla v tom, které prezidenta USA podá co nejhůře.

Je třeba také říci, že pokud volby vyhrají Demokraté, tak právní stát zanikne, podobně jako i v Německu.

Demokraté i Merkel uznávají jen jedno mínění – vlastní.

Kdo má jiný názor, ten je nepřítel jejich (ne) demokracie a ten musí být stíhán nebo alespoň “onálepkován” jako člověk nedemokratického smýšlení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 028 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.