antifa102018
16.11.2018
Kategorie: Společnost

Trump varuje Antifu: “Můžete mít velké problémy”

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Americký konzervativní web Daily Caller sídlící ve Washington D.C. udělal rozhovor s prezidentem Donaldem Trumpem, kde se dotkli tématu rudých gard zvaných Antifa, a Trump směrem k této skupině vyslal jasné varování.

“Ať raději doufají, že se jejich opozice nerozhodne (proti nim) mobilizovat,” řekl. “Protože jestli to udělají, jsou mnohem drsnější, mnohem silnější. Potenciálně i násilnější. A Antifa bude mít veliké problémy. Ale zatím to neudělali, a to je dobře,” dodal.

Řeč na tuto bandu přišla v souvislosti s nedávným útokem na dům politického komentátora Tuckera Carlsona, a další útoky proti známým pravičákům v USA. Daily Caller Trumpa požádal o názor, jak by policie měla proti takovým skupinám, jako je Antifa, postupovat.

“Ať raději doufají, že druhá strana nebude mobilizovat,” zopakoval Trump. “Protože když se podíváte, druhá strana, to je armáda, to je policie. Je to hodně velmi silných, hodně velmi drsných lidí. Drsnějších, než oni. A chytřejších.

“Zatím sedí a dívají se, a jsou stále víc naštvaní,” řekl Trump o opozici rudým rváčům z Antify.

Zatímco v Evropě je Antifa establishmentem spíše hýčkána a je často i legitimizována, v USA je nenáviděna polovinou Ameriky, včetně černých nebo jiných nebílých Republikánů jako násilná pro-komunistická organizace hloupých fanatiků.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 13 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.